Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.04.2005, 17:11   #76
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A co telewizory mają wspólnego z pedofilami?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.04.2005, 17:16   #77
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
A co telewizory mają wspólnego z pedofilami?
to co piernik z wiatrakiem
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 17:28   #78
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ostatnio na wykładzie z polityki regionalno - społecznej pewien doktor opowiedział nam o sprawie 11 letniej Szwedki, która wysłala ojca za kratki na 4 lata za to że rzekomo miał ja dotykać.

Okazało sie że kłamała. Szantażowała ojca, że jak nie kupi jej spodni to pójdzie na policje i powie im że ją stary dotykał. Koleś nie kupil spodni, a ona poszła i zlożyła fałszywe zeznania Po 3 latach przyznała się że kłamała ale... tata musiał kiblować jeszcze rok bo takie jest prawo w szwecji.

I weź tu nie kup dziecku lizaka
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 18:06   #79
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
A co telewizory mają wspólnego z pedofilami?
Moze, w telewizji pracuja pedofile?

@Loczek - chyba nie widziales wiezienia w szwecji, sam bym tam chcetnie posiedzial.
Kiedys polacy zsiadajacy z promu wybijali szybe w pierwszym lepszym sklepie i czekali na przyjazd policji, trafiali do pierdla na kilka miesiecy - a tam dach nad glowa, jedzonko i jeszcze masz prawo pracowac i odkladac kase.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 18:12   #80
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Moze, w telewizji pracuja pedofile?

@Loczek - chyba nie widziales wiezienia w szwecji, sam bym tam chcetnie posiedzial.
Kiedys polacy zsiadajacy z promu wybijali szybe w pierwszym lepszym sklepie i czekali na przyjazd policji, trafiali do pierdla na kilka miesiecy - a tam dach nad glowa, jedzonko i jeszcze masz prawo pracowac i odkladac kase.
hhehe

Moze i warunki sa ok, ale ... to jednak więzienie a ja niechciałbym tam trafic przez swoja coreczke ktorej nie kupiłem spodni
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 18:35   #81
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 774
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no to raczej ja moge tak powiedzic a nie ty bo 86 rocznik jestes
pamietam rubina kolorowy szkoda ze pilota nie mial i ta galka do szukania kanalow oraz przelacznik 2 kanalow to bylo cos
No może troche przesadziłem, starałem się uogólniac, ale tak czy siak pamietam jak mając 4 czy 5 lat ojciec zmienił TV z czarno białego na kolorowy i jeszce Video załatwił na 2 dni od kolegi. Ale była jazda Miś Yogi i Flinstonowie 24h
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2005, 11:44   #82
wojster6
Bywalec
 
Avatar użytkownika wojster6
 
Data rejestracji: 04.04.2005
Posty: 39
wojster6 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jakie deby wojster6 to nie Scorpio haha jakie podejrzenia ;] POZDRO
wojster6 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 21:01   #83
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wspolczuje autorowi sam mam 2.5 letnia corke ktora jak na swoj wiek niezle wymiata, nie umie pisac ale myszka posluguje sie bezblednie, potrafi kliknac na wybrana ikone i uruchomic swoja gre a pozniej potrafi sie zajac przez jakis czas, ale nie o to tutaj chodzi.

Poczytalem sobie troche i takie wnioski mi sie nasunely:
- ciezko upilnowac dziecko, do dzisiaj pamietam jak rodzice mi powtarzali zebym nie bral nic od obcych, niestety nie jestesmy w stanie upilnowac dziecka, byc przy nim w kazdej chwili i kontrolowac wszystko co robi,
- druga sprawa to tak jak z ta pomylka ktora pojawila sie z pozdrowieniami czyt. posty powyzej, tak samo moglobyc z kolesiem, w gg latwo jest sie podszyc pod kogos, i odwalic za niego krecia robote,
- pochopne oskarzenie moze miec potezne konsekwencje, jezeli ten gosciu o danym numerze gg udowdnilby teraz ze tego nie zrobil, moglby posadzic autora tego tematu o znieslawienie i zarzadac odszkodowania,
- policja nic nie zrobi oprocz spisania protokolu,

Wnioski: Wyjezdzam z tego kraju bezprawia.

pozdrawiam wszystkich
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 21:30   #84
domin177
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika domin177
 
Data rejestracji: 20.04.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 14
domin177 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
złapać pedofila i urwać mu ptaka, a najlepiej go powiesić za niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
domin177 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 22:51   #85
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Powiesić i rozbujać.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 22:57   #86
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Pedofile są wśród nas
Sadyści również
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 23:06   #87
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uwaga!
Głupi kawał (nie mój):

Czym się różni pedofil od nauczyciela?

Pedofil naprawdę kocha dzieci.



Edit:
Co ja piszę?

Chyba za dużo.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2005, 06:09   #88
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a swoja droga to co sie stalo z tym gosciem od ktorego to wszystko sie zaczelo ?? przestal wydzwaniac do Twojej corki na komorke ?? jak to sie zakonczylo, czy tez nie ?
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2005, 08:33   #89
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 774
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli chodzi o mnie to nie była moja córka tylko siostra. Po tym incydencie koleś oczywiście się już nie odzywa bo wie, że ktoś się o tym dowiedział. Napewno zmienił numer GG (a uważam, że kilka to ich miał). Teraz to tylko już nauczka dla mnie (i może innych) by kontrolować małe dzieci przy siedzeniu na internecie, tu była tylko chwila nieuwagi i już...
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.