Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2005, 10:14   #1
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pierwszy (chyba) antywirus dla komórek

http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=135813
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.03.2005, 11:18   #2
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dobrze, ze napisales chyba Jest juz ich kilka: F-Secure AntiVirus, Kaspersky AntiVirus, Commander Anti-Virus, Simworks_AnitiVirus i moze cos jeszcze. A wirusow na Symbiana ciagle przybywa
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 12:16   #3
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mam pytanka
Co to jest Symbian? Czy np. moja Nokia 6100 go posiada?

Nie czuje sie zagrozony, ale jesli dojdzie juz do czegos to czy istenieje mozliwosc skanowania telefonu poprzez IRDE?
pozdro
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 12:21   #4
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Symbian to system operacyny do komórek, 6100 go nie posiada
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 19:21   #5
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
mam pytanka
Co to jest Symbian? Czy np. moja Nokia 6100 go posiada?

Nie czuje sie zagrozony, ale jesli dojdzie juz do czegos to czy istenieje mozliwosc skanowania telefonu poprzez IRDE?
pozdro
Symbiana mają zazwyczaj telefony z "górnej" półki, np. N9500, SE910i, N6600...

Ja mam N3510i i narazie nic mi nie zagrarza
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 21:11   #6
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
Symbiana mają zazwyczaj telefony z "górnej" półki, np. N9500, SE910i, N6600...

[..]
No właśnie, zazwyczaj bo już teraz to czasami w telefonach za ~500 zł jest symbian


Co do tych antywirusów, to pewnie większość już słyszała, ale w rajdówkach np. formuły 1 też są instalowane programy antywirusowe.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 00:08   #7
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
aha dzięki za uświadomienie i można zarazem powiedzieć uspokojenie
Choć przyznam szczerze, że wirusy mogą kryć się nawet w aplikacjach java które sami instalujemy do naszych komórek, ale do końca chyba tak nie jest.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 04:43   #8
whiskey
Windy City
 
Avatar użytkownika whiskey
 
Data rejestracji: 06.09.2002
Lokalizacja: Chicago
Posty: 157
whiskey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tez wlasnie mi sie cos o ucho obilo o tym anti... pieknie jeszcze klika lat i bedzie mozna zlapac virusa ogladajac Tv :-)
whiskey jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 05:13   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kurcze ja za parę dni wymieniam NOKIĘ 3510 na............ i tu pytanie na co?

jak czytam, że nowe telefony komunikują się ze sobą bez wiedzy użytkownika to już mi to jakąś wenerą śmierdzi. czy to daje się wyłączyć? (ale tak normalnie z menu)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 06:04   #10
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
to teraz czekamy na pierwsze programy typu firewall

bosze, do czego to doszło - wirusy w komórkach.
tyle, że tutaj sprawa jest o wiele poważniejsza.

ewentualne straty finansowe mogą być naprawdę olbrzymie, jeśli telefon np.: sam zacznie hurtowo wysyłać sms'y
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 06:28   #11
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
to teraz czekamy na pierwsze programy typu firewall

bosze, do czego to doszło - wirusy w komórkach.
tyle, że tutaj sprawa jest o wiele poważniejsza.

ewentualne straty finansowe mogą być naprawdę olbrzymie, jeśli telefon np.: sam zacznie hurtowo wysyłać sms'y
Zgadzam się, to jest faktycznie niezły zgryz...
Dobrze by było gdyby sprawą zajęli się sami producencji Symbiana, może nowe wersje będą nieosiągalne dla wirusów które szaleją teraz...
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 10:42   #12
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ale te virki to rozłaża sie po niebieskich ząbkach przynajmniej w większości przypadków więc wystarczy to poprostu wyłączyć

Ostatnio zmieniany przez Igloo : 16.03.2005 o godz. 10:49
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 10:49   #13
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Igloo
lae te virki to rozłaża sie po niebieskich ząbkach przynajmniej w większości przypadków więc wystarczy to poprostu wyłączyć

Niedaleka droga aby zaczęły rozchodzić się przez GPRS, czy MMS...
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 13:36   #14
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
a co takie wirki "na symbianie" powoduja? , komorki chyba nie wybuchaja?
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2005, 13:42   #15
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... na początek kasowanie książki adresowej się odbywa, potem znika menu nawigacyjne to tyle co ja słyszałem.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.