Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.07.2004, 00:14   #31
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie mieszkam w kamienicy/bloku/mieszkaniu. Mam dom jednorodzinny. Mieszkam w Poznaniu ale w spokojnej dzielnicy, kawalek od centrum wiec o to jest spokoj, pies ma gdzie polatac. Narazie walcze z rodzinka Dzieki za posty panowie
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.07.2004, 11:03   #32
imola
>my private watch dog ;)<
 
Avatar użytkownika imola
 
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
imola zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
nie mieszkam w kamienicy/bloku/mieszkaniu. Mam dom jednorodzinny. Mieszkam w Poznaniu ale w spokojnej dzielnicy, kawalek od centrum wiec o to jest spokoj, pies ma gdzie polatac. Narazie walcze z rodzinka Dzieki za posty panowie
No ro jest dosyć ważne, bo to bardzo zywe psy, bardzo lubią biegać (nie tyle co husky, ale). Cena za psa bez rodowodu będzie oscylować koło 1000 zł, ale czasem da się taniej kupić. Musisz się zastanowic czy pies czy suka, pies jest troche trudniejszy w wychowaniu, chce dominowac więc od poczatku trzeba byc stanowczym i nie uczyc szczeniaka np. wchodzenia na kanapę.
Labradory dosyc wolno dorastaja, tak gdzieś do 1,5 roku więc troche trudno je ułożyć, mój ma juz prawie rok i dalej zdaża mu się niźle rozrabiać (gryzienie różnych rzeczy). Szczeniak prawie napewno będzie gryzł co mu wpadnie do pyska, buty, kapcie trzeba chować; tak samo jest problem z dywanem, obgryza rogi, do mebli też się lubi zabierać, ale tak się zachowuje prawie każdy szczeniak. Jest na to rada kupuje się w sklepi dla zwierząt preparat w spreju, którym spryskuje się miejsca które lubi gryźć i to jest niesmaczne dla psa.
Najważniejsze u labradora to nieprzekarmic go, one bardzo lubią jeść, ale w pierwszych miesiacach bardzo szybko rosną i przy zbyt dużej wadze moga mieć w późniejszym wieku problemy ze stawami.
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych.
Twój jest zawsze mniej kompatybilny.



imola@interia.pl
imola jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 19:27   #33
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam suke Dobermana jest tresowana przez tate, ma okolo 3-4 lat i od poczatku mieszka w budzie, wiec nie orientuje sie jak to jest z gryzieniem przedmiotow. A tak wogole to ciesze sie ze mam psa bo zawsze pewniej sie czuje
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 19:37   #34
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mnie się osobiście podobają psy z rasy Husky (inni piszą też Huskie).

__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 19:47   #35
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Husky...kiedyś chciałem sobie sprawić takiego psa, ale jak zainteresowałem się tematem i poczytałem o nich to zaraz mi (i rodzince też) się odechciało. Piękne to one są to prawda, ale trzeba w nie najpierw włożyć masę pracy, a i tak ich charakter może zostać nieposkromiony (masa spacerów, słyszałem że same zostawione w domu potrafią zrobić niezłą demolkę), no i nie są tanie.
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 20:48   #36
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tez sobie kiedys marzylem o Husky i te marzenia wciaz trwaja
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 20:58   #37
mqy
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 06.11.2002
Posty: 504
mqy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja posiadam od 4 miesicy wspanialego Czarnego Terriera Rosyjskiego[sunia]...
http://www.czarnyterier.com/index.shtml
Kochany piesek, duzy, spokojny, pies strozujacy, krzyzowka Airedale Terriera, Sznaucera i Rottweilera...jest to bradzo mloda rasa, jeszcze malo popularna...i niestety droga, szczeniak od nagrodzonych rodzicow ok 2tys...
...Ale pies jest niesamowity....[teraz spi....]
Ja bardzo polecam pochodzic na wystawy poogladac rozne rasy, jednak po pierwsze pod uwage wziasc psychike, a nie wyglad, pamietac o tym gdzie bedzie mieszkal pies, np, moj mimo ze wielki, moze mieszkac w mieszkaniu...
Jesli chodzi o dwie rasy - Doberman - Rottweiler, sa to dwa rozne psy, doberman to swietny pies do pilnowania duzych obszarow[bardzo rozbiegany], znow Rottweiler spokojny "spiacy"[niby, ale kiedys widzalem jak na "teren" Rottweilera wbiegl kot....ekhm....nie ma kota...]
Aha jesli bedziecie kiedys widziec "czarnysza", np. na wystawach - nie sugerujcie sie tym ze sa "nie mile dla nie znajomych"[czasem w bardzo drastyczny sposob...], to bradzo przywiazane psy ale do wlasciciela...

UpDate
Aha mam tu jeszcze jednego linka, http://www.terier.itmgc.com/ramka.htm
sa to jednak nie fotogeniczne psy, trzeba je obaczyc, osobiscie...
A i informacja dla tych ktorzy chcieli by im sciac "grzywke"[szczeniaki nie maja, dorosle tak...], to nie mozna tego zrobic, bo jest to grzywka ktora miala chronic ich oczy, przed np. gazem...[oczywiscie w warunkach domowych nikt nie bedzie traktowal je gazem, ale wlosy musza zrostac...]

Ostatnio zmieniany przez mqy : 29.07.2004 o godz. 21:08
mqy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 21:11   #38
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jeli kolega Kasprzak jest hiphopowcem to nie ma rady, musialby kupić sobie jakiegoś bojowca : amstaffa czy jakiś "stradfordszajer terrier" albo pitbulla . I potem w nocy wychodzić z nim i swoją laską oraz bryką .

Jabba

P.S. Ja i tak uważam,że PON (polski owczarek nizinny) jest THE BEST ! Ewentualnie jak lubimy duże psy to bobtail, węgierski puli.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2005, 21:25   #39
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A tak przegladam sobie forum.
Moj pies. Jaka rasa nie musze pisac chyba widac.Dodam, ze to male szczenie ma niecaly rok.Wabi sie Sara.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-sara1.jpg  
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2005, 22:30   #40
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to i ja dam zdjecie mojego psiaka

Moj 14letni jamnik z rodowodem () AJAX

jak nie bedziesz mial labradora to wez jamnika maja super charakter (takie wredne cholery, ze nie da ich sie nie pokochac ) albo wilczura
pozdro
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-ajax.jpg  
__________________

Ostatnio zmieniany przez mallow : 05.03.2005 o godz. 22:41
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2005, 22:38   #41
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hehe, ja jeszcze nie mam zdjecia mojego malego pieseczka, ale jak mu zrobie fotke to napewno ja tutaj zamieszcze Dobermany i Pinczery miniaturowe sa najlepsze
__________________

Ostatnio zmieniany przez .::piotrek::. : 05.03.2005 o godz. 23:17
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2005, 23:14   #42
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A to moj pies
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 07:51   #43
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez Damianos L
A to moj pies
widać, że nie suka
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 07:53   #44
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a to moja sunia.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 18:18
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 10:55   #45
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to i ja się przyłączę. Od trzech miesięcy mam w domu pierwszego psa jakim jest Harry. Bokser. Przyznam, że nie wiedziałem, że aż tak może mi sie spodobać bokser.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-im005613.jpg  
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.