Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.07.2004, 21:05   #1
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Pilnie potrzebna pomoc lub rada prawnicza !!!

Witam potrzebuje bardzo pilnie pomocy osoby znajacej sie na prawie (dokladnie chodzi o egzekucje komornika) lub miejsc gdzie moge znalezc pomoc. Dostalem dzisiaj pisma o wgzekucji komorniczej ze wsiada mi na pensje 50% (chce zabierac). Chodzi mu o sprawe z 99r. za nie zaplacone rachunki z ery. chce sie od tego odwolac i potrzebuje rady co i jak. nie bylem informowany ze sprawa jest w sadzie ani nie dostalem zadnego wezwania z sadu.
Dzieki za jakas pomoc.
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.07.2004, 22:34   #2
janko100
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.05.2003
Posty: 47
janko100 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W pierwszym podejściu można spróbować na http://www.e-prawnik.pl/ za 25 PLN/miesiąc. Swojego czasu dostałem szybko i sensowną poradę prawną.

Pozdr.
janko100 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2004, 22:41   #3
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
dzieki wielkie. jutro jade do sadu zobaczyc wyrok bo nawet nie wiem co i jak (tak jak pisalem nie dostalem zadnego zawiadomienia) a z tego co sie dowiadywalem to prawdopodobnie uleglo to przedawnieniu bo bylo to w 99r a sprawa trafila bodajze do sawu w 02r. ale jeszcze musze dokladnie jutro to przeczytac
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2004, 23:17   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No wlasnie - zorientuj sie jak z przedawnieniem tego typu spraw. Bywa z tym roznie, ale jest mozliwosc ze twoj to wariant z przedawnieniem po 3 latach. Jednak piszesz ze sprawa byla w sadzie w 02 roku wiec moze juz dawno po ptokach i zostanie ci wariant plakac i placic
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2004, 00:25   #5
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no w sumie fajnie...
zeby nie wiedziec, ze sie mialo sprawe w sadzie no i ze sie ja przegralo, no ale jak mozna wygrac cos o czym sie nie wie
nie ma to jak Polska
czy to w ogole jest zgodne z czym kolwiek... konstytucja, prawa czlowieka... przeciez mamy to cholerne prawo sie bronic
ja bym moze od tego zaczal
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2004, 22:06   #6
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
juz sie dowiedzialem musze w ciagu 7 dni napisac odwolanie do sadu, komornika i to samo do roboty wtefy egzekucja jest zatrzymana do czasu jej rozpatrzenia.
pozniej musze udac sie do komornika i dogadac sie z nim ze mam chec splacenia lecz nie przez zajecie pensji tylko w ratach miesiecznych np:50zeta bo np. tylko tyle mnie stac wplacac miesiecznie bo mam inne oplaty udokumentowane, wtedy powinno byc ok.

nic tylko zyc w POLSCE !!! O niczym nie wiesz a jednak jestes winny)

Pozdro
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2004, 02:11   #7
darsoon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: warszawa
Posty: 123
darsoon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Możesz zapytać o poradę na usenetowej grupie pl.soc.prawo ale prawdopodobnie dostaniesz odpowiedź, że przecież dobrze wiedziałeś że nie zapłaciłeś rachunków... itd
Mimo to może warto jednak spróbować. Zanim tam jednak coś napiszesz proponuję przeszukać archiwum grupy.
__________________
.::darsoon::.
Athlon 2500+ Barton | Thermaltake Silent Boost | Abit NF7-S v2.0 | 512 MB DDR RAM Kingstone | Albatron GeForce4Ti4200 Turbo | Zalman ZM80C-HP | HDD 80GB Barracuda IV
darsoon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.