Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.09.2006, 14:08   #1
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Platforma U3- na pomoc!!!

Ci co wiedza, co to jest platforma U3 i mieli nieszczescie jej uzywac - wiedza
Ci co nie wiedzieli -niech zobacza
ewentualnie niech sprawdza, co odradzam te nowa radosna tworczosc programistow

Ale rzecz jest nie w tym,
-cala rzecz albowiem polega na tym, ze posiadam kilka pen drivow Kingstona na ktorych jest owe nieszczescie zamontowane.
(wyjasniam dlaczego kilka: jeden kupilem sam (idiota jeden, skuszony reklama) inne przyniesli nieszczesnicy ktorzy zakupili to g...o i odniesli ciskajac na biurko, rzucajac wyrazami i domagajac sie domagajac w sposob agresywny! wymiany na sprawny!

A wiec: jak usunac to ustrojstwo z pena!
I uwaga!
Ja wiem, wiem doskonale!
-ze, wcisniecie "shifta" nie uruchamia programu!
-ze, mozna nie przejmowac sie i kasowac komunikat o bledzie ladowania
-ze, istnieje oficjalny deinstalator tyle, ze nie dziala!
Ja to wszystko wiem! Chce po prostu to ku.....o usunac w sposb definitywny z pena i szukam rozwiazania!

I powiem jeszcze jedna, sposob podsuniety mi na jednym z angielskich for, usowania tego g...a spod konsoli linuxa, u mnie nie zadzialal! Byc moze robie jakis blad, byc moze mam niewlasciwa wersje linuxa. Nie wiem.

Szukam jednoznacznej i skutecznej, w miare prostej metody na usuniecie U3 z penow Kingstona.
Wszelkie sposoby, przepisy, zaklecia, wieszcze sny, strony, deinstalatory - byle skuteczne - mile widziane.

jestem w desperacji - POMOCY!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.10.2006, 20:04   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Problem rozwiazany!
Po dlugim czasie i z problemami, ale jednak

U3 po prostu nie dziala na polskim win XP
Dziala za to znakomicie na angielsko-jezycznej wersji XP
I z latwoscia na tej wersji daje sie odinstalowac!

I to by bylo na tyle w tym temacie
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez yahol : 19.10.2006 o godz. 20:21
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2006, 21:14   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@yahol - no i to si***281; nazywa samowystarczalno***347;***263;
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.