Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.07.2002, 22:22   #5
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy nie sądzicie, że płyta ECS K7VTA3 v3.1 Via KT333 opisywana na http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3056 jest nieco wykastrowana? Czytałem nieco o chipsecie VIA KT333 na stronach www.tomshardware.pl www.komputronik.pl i www.ecs.com.tw . Wszędzie jest napisane coś innego: Tom mówi, że ma ona AGPx8, 6x USB 2.0, ATA-133 i inne gadżety, których nie powstydziłby się nawet Abit oraz Asus i Gigabyte; w Komputroniku można wyczytać, że ta płyta to żaden luksus - "tylko" AGPx4, 4x USB 1.x oraz ATA-100, nie ma nawet mowy o zintegrowanym dźwięku; na stronie ECS napisano to samo co Tom's Hardware + jeszcze RAID (tylko, że wszystko jest opcjonalne). Ciekawe, ile taki luksus może kosztować I nie piszcie, proszę, że nie ma jeszcze kart graficznych AGPx8 - przecież trzeba myśleć o przyszłości. I co, mam nie wierzyć Komputronikowi, czy może tamta płyta została poddana tak intensywnej kastracji?
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.

Ostatnio zmieniany przez ZiP : 03.07.2002 o godz. 22:26
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.