Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Jakiego domyślnego klienta pocztowego używasz?
Outlook 6 24 37.50%
The bat! 21 32.81%
IncrediMail Xe 0 0%
Mozilla Thunderbird 5 7.81%
Pegasus Mail 1 1.56%
Calypso 1 1.56%
Eudora 0 0%
Forte Agent 0 0%
Strona WWW 7 10.94%
Inny 5 7.81%
Wszystkich głosów: 64. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.07.2004, 21:53   #31
cyki
Bojownik Ruchu Oporu
 
Avatar użytkownika cyki
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Polanica
Posty: 348
cyki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A Gacek ma to samo.Co ustalony czas sprawdza konta i jeżeli przyszła poczta zmienia się trayowa ikonka i nietoperz macha skrzydłami
cyki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.07.2004, 22:37   #32
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Outlook Express z Office 2003 Pro
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 11:59   #33
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Outlook 6 i nie kwapie sie zbytnio do zmian
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 13:25   #34
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w domu gacek nietoperek, w pracy m2 (nie chcami kupic tej latajacej myszy )
OE? a co to jest? Outlook 2003 byl u mnie miesiac, na testach, ale poszedl z takim hukiem ze sektory na dysku po nim sie pozawijaly
tylko z bayesit'em z gacka sie dogadac nie do konca moge: kto wie jak zapisac wszystkie jesgo reguly/ustawienia i przeniesiecsc do innej instalacji? i po drugie - gdzie sie podziala opcja treningu bayesit'a w najnowszym bacie? przycisk mam nieaktywny...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 13:48   #35
cyki
Bojownik Ruchu Oporu
 
Avatar użytkownika cyki
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Polanica
Posty: 348
cyki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie próbowałem BayesIta ale za to używam SpamPala z wtyczką Bayesian. Działa bardzo dobrze a co najważniejsze szybko. Poza tym może jeszcze z RBLi korzystać. Opis konfiguracji tutaj
cyki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 13:55   #36
Wiadro
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 05.09.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 149
Wiadro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
The Bat i to orginalny (oczywiście z Eksperta ). Za co? Za bazpieczeństwo, układ katalogów, przejżystość i prostotę. Pozdrówki dla Batowców
__________________
Odszedł i już nie wróci
Wiadro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 17:47   #37
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
w domu gacek nietoperek, w pracy m2 (nie chcami kupic tej latajacej myszy )
OE? a co to jest? Outlook 2003 byl u mnie miesiac, na testach, ale poszedl z takim hukiem ze sektory na dysku po nim sie pozawijaly
tylko z bayesit'em z gacka sie dogadac nie do konca moge: kto wie jak zapisac wszystkie jesgo reguly/ustawienia i przeniesiecsc do innej instalacji? i po drugie - gdzie sie podziala opcja treningu bayesit'a w najnowszym bacie? przycisk mam nieaktywny...
moj bayesit tez nie potrafi sie ze mna dogadac...
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 18:13   #38
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wiesz, ja tam sie dogaduje, ale chcialbym dogadac sie raz i potem tylko mu mowic "o widzisz, tak robil twoj poprzednik, ty rob podobnie bo inaczaj "
a tak na serio to to cus dziala, tylko musisz mu emile posegregowac i dopiero go wlaczyc - popatrzy jak to masz i zapamieta, potem sam bedzie podobne wrzucal tam gdzie ty wrzuciles pierwsze smieci - jak na razie nigdy nie mialem do czynienia z bardziej inteligentna=skuteczna i bardziej nieprzyjazna uzyszkodnikowi wtyczka antyspamowa
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 19:04   #39
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odbieram poczte z www. Odbiera ktoś pocztę z neostrady przez Outlooka?
Poczte z wp.pl i interii.pl moge bez problemu pobrać z w/w programu, a z kontem neo jakos nie mogę sobie dać rady, próbowałem już parenaście kombinacji ale jakoś bez rezultatu. Nawet nie mogę odebrać poczty z neo za pomoca multikonta z interii.

Ostatnio zmieniany przez luminat : 19.07.2004 o godz. 19:08
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2004, 19:12   #40
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Odbiera ktoś pocztę z neostrady przez Outlooka?
Poczte z wp.pl i interii.pl moge bez problemu pobrać z w/w programu, a z kontem neo jakos nie mogę sobie dać rady, próbowałem już parenaście kombinacji ale jakoś bez rezultatu. Nawet nie mogę odebrać poczty z neo za pomoca multikonta z interii.
O ile dobrze pamiętam to powinieneś włączyć uwierzytelnianie.
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.