Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2009, 19:24   #46
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
Byłem dziś na poczcie i facet chciał wysłać paczkę.

Osoby tragedii facet z paczką, baba w okienku.

facet: Dzieńdobry, chciałem nadać paczkę.
baba: Przykro mi ale się nie da.
facet: A można wiedzieć dlaczego ?
baba: Bo jeszcze nie umiem.
hahahah nie ten dzial -do HUMORU powinno isc, albo na basha

a ja czekam juz ponad tydzien na przesylke -zamowilem kilka *******ek elektronicznych na allegro. I juz zaczynam sie zastanawiac czy czy paczka przyjdzie kompletna?!
Sprzedawca podobno wyslal. Podobno... Przynajmniej tak mi odpisal...
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.01.2009, 16:19   #47
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ostatnio Zona czekala ponad 2 tygodnie na przesylke od daty nadania z sasiedniego miasta
kurier z Londynu do polski jedzie krocej i jest tanszy
ba, poczta z honkkongu do londynu jest szybsza i tansza
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 16:25   #48
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Niech to szlag tę pocztę naszą...
Ja czekam na spację. Poważnie.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 16:39   #49
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wspominalem juz jak trzeba zabezpieczac paczki w Angli, zeby je nadac na poczcie? w ogole - dojda w calosci, nie uszkodzone, nie okradzione, nawet nie beda brudne
moj pierwszy zakup z amazonu i szczena mi spadla - dosc droga myszka przyszla w zwyklej NIE ZAMKNIETEJ kopercie - i to tu jest normalne

teraz juz sie zdazylem przyzwyczaic

czyli da sie - Royal Mail tu tez jest panstwowy, a jakosc uslug jakby inna
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 17:47   #50
Skubi
Guru
 
Avatar użytkownika Skubi
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 1,208
Skubi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Skubi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja nie narzekam na pocztę, bo rzadko korzystam, a jak już zamawiam na allegro to tylko wysyła przez firmę kurierską. Jak się nie da przez firmę kurierską no zostaje poczta i o dziwo paczki czy tez listy dochodzą w 2-4 dni.
__________________
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
ADuC841+FT245BM
Skubi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 17:52   #51
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Skubi Podgląd Wiadomości
Ja nie narzekam na pocztę, bo rzadko korzystam, a jak już zamawiam na allegro to tylko wysyła przez firmę kurierską. Jak się nie da przez firmę kurierską no zostaje poczta i o dziwo paczki czy tez listy dochodzą w 2-4 dni.
bo aldraich to zagranica ...
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 17:54   #52
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
widzisz, ja kozystalem na tyle czesto, ze mimo, iz od ponad roku mieszkam poza Polska, to jak ide na poczte na moim osiedlu nie musze dokumentow pokazywac
listonosze ci od paczek tez mnie znali - potrafili sie np zatrzymac jadac samochodem jak bylem na spacerze z corka, zeby mi powiedziec ze maja paczke dla mnie
znaczy sie mialem naprawde duzo przesylek

nadal mam - uzaleznienie od zakupow przez net

i jak na razie powodow do narzekania na poczte w polandzie mam naprawde duzo
a na poczte w uk i miedzynarodowa (jezeli nie jest do polski!) zadnych
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 18:55   #53
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzisiaj dostalem moja paczke -stempel pocztowy z 11 stycznia. Coz za szybkosc
Poczcie Polskiej gratulujemy tempa swiadczonych uslug :/


Tasma na jednej z krawedzi pudelka w ktorym byla przesylka, byla rozcieta tak, ze mozna bylo spokojnie popatrzec co jest w srodku. Tu akurat nie chce nikogo oskarzac, zawartosc sie zgadza. Ciekawi mnie jednak kiedy sie rozciela...
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2009, 15:46   #54
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To ja chyba mam jakieś względy.

Przesyłka wczoraj wysłana, dziś już mam.
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2009, 17:48   #55
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez pablocoo Podgląd Wiadomości
To ja chyba mam jakieś względy.

Przesyłka wczoraj wysłana, dziś już mam.
heh, u mnie podobnie ale... SKU%$$#@ listonosz...

paczka wysłana wczoraj rano, dziś mi o 10 rano przynosi awizo i wręcza do ręki... ja pytam co to ma być, a on do mnie ze wczoraj mnie nie zastał... prosto w twarz mu się zaśmiałem ze wczoraj to wysłano... nie skomentował... masakra...

gdzieś chyba trzeba się poskarżyć....
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2009, 19:41   #56
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na mojej wsi zwolnili się chyba wszyscy starzy doręczyciele.........teraz taki nowy się spieszy, zadzwoni i już awizo pisze....ja mam daleko z pracowni do furtki, nie nadążam dobiec...starość nie radość....
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2009, 10:11   #57
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jakiś miesiąc temu - ale teraz mi się przypomniało, jak temat zauważyłem - dostaliśmy list od wuja, który jest w Hiszpanii. Nie ma z nami innego kontaktu, zwykłe dwie kartki papieru pokreślone długopisem ;-).
I co? W skrzynce leżał CAŁKOWICIE otwarty...
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2009, 10:37   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No wiesz.. sprawdzić listy z zagranicy trzeba (bo a nuż ktoś coś cennego przesyła), a nie zawsze jest czym zakleić...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2009, 14:58   #59
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kiedys, ze dwa lata temu, wyslalem na poczcie polskiej list
nastepnego dnia przyszedl do mnie
ktos inteligentnie odczytal maly adres w rogo, opatrzony naglowkiem "NADAWCA" (!) jako odbiorcy
fakt, ze list byl duzy i nadawalem go w okienku (wazenie itd) jest tym zabawniejszy - poczte mam dokladnie w sasiednim budynku
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2009, 15:04   #60
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
No wiesz.. sprawdzić listy z zagranicy trzeba (bo a nuż ktoś coś cennego przesyła), a nie zawsze jest czym zakleić...
Za komuny każdy list od rodzinki z USA przychodził zabezpieczony w foliowym woreczku z adnotacją, że dotarł do polski uszkodzony...
Teraz widać nawet na klej nie mają...
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poczta Polska ... czy zgineła Wam jakaś przesyłka ?? shuma02 Off topic 81 30.11.2016 10:06
Poczta Polska adnotacja" adresat nieznany" loki7777 Off topic 5 11.07.2007 01:03
Poczta Polska - kradzież zawartości paczki!!! Aszej Off topic 71 11.10.2005 10:36
Poczta Polska zgubiła mi film!!! mr_spock Off topic 15 04.09.2003 17:32
Czy Poczta Polska nie oszukuje? ZiP Off topic 18 27.07.2002 14:08


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.