Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.09.2005, 16:10   #61
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wątek bardzo się rozwinął nawet zboczył z tematu, oto ciąg dalszy

Dziś dostałem polecony z dnia 23 września, wysłany 26 września o treści w załaczniku

PS. Heh treści nie ukradli ale list jakby otwierany
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-img_0221.jpg  
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.09.2005, 16:38   #62
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
hmm.. "w celu ostatecznego załatwienia" ?? Na poczekaniu mogę im podać z dziesięć lepiej brzmiących synonimów..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.09.2005, 16:56   #63
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sikać tym raczej nie będą
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2005, 11:41   #64
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Widze, ze PP sie wysilila. Teraz znow bedziesz czekal na nastepne pismo
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 20:08   #65
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kolejne pismo dostałem pare dni temu
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-img_0275.jpg  
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 20:30   #66
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
zycze powodzenia, ja za to walcze o rozpatrzenie gwarancji mojego odtwarzacza mp3..
a wygladalo to tak, ze kilkanascie dni temu nawalil mi - nie wiem dlaczego, wiec wyslalem go do siriusa (kupowalem jednak za posrednictwem allegro - ktorys z pracownikow allegro wystawil zen'a taniej, niz w sklepie). Serwisant siriusa stwierdzil, ze usterka faktycznie istnieje i wyslal go do producenta (creative'a). Dzisiaj (dokladnie po 2 tygodniach od wyslania go do wadowic) skontaktowalem sie z serwisantem i dowiedzialem sie, ze moge wybrac sobie inny model i ew. doplacic roznice w cenie przy odbiorze.. i teraz niezle jaja, bo.. - dalem 750zl przez allegro (ze siriusa!) a kosztuje 825zl i wychodzi na to, ze musialbym zaplacic (jakby za gwarancje! LOL!), ale okazalo sie, ze tego modelu juz nie maja w swojej ofercie i musze wybrac inny (co mnie wcale nie uszczesliwilo, poniewaz nic innego w podobnej cenie z podobnymi parametrami nie znajde..). Klocilem sie chyba z godzine i udalo mi sie uzgodnic, ze - jesli nie znajda takiego samego modelu to oddadza mi kase (i wtedy kupie sobie [prawdopodobnie jakiegos iRiver'ka] na allegro). Cale szczescie, ze udalo mi sie go przekonac.. i tak czy siak - wyjde na swoje i bede mial nowke
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 09:57   #67
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
zycze powodzenia, ja za to walcze o rozpatrzenie gwarancji mojego odtwarzacza mp3..
a wygladalo to tak, ze kilkanascie dni temu nawalil mi - nie wiem dlaczego, wiec wyslalem go do siriusa (kupowalem jednak za posrednictwem allegro - ktorys z pracownikow allegro wystawil zen'a taniej, niz w sklepie). Serwisant siriusa stwierdzil, ze usterka faktycznie istnieje i wyslal go do producenta (creative'a). Dzisiaj (dokladnie po 2 tygodniach od wyslania go do wadowic) skontaktowalem sie z serwisantem i dowiedzialem sie, ze moge wybrac sobie inny model i ew. doplacic roznice w cenie przy odbiorze.. i teraz niezle jaja, bo.. - dalem 750zl przez allegro (ze siriusa!) a kosztuje 825zl i wychodzi na to, ze musialbym zaplacic (jakby za gwarancje! LOL!), ale okazalo sie, ze tego modelu juz nie maja w swojej ofercie i musze wybrac inny (co mnie wcale nie uszczesliwilo, poniewaz nic innego w podobnej cenie z podobnymi parametrami nie znajde..). Klocilem sie chyba z godzine i udalo mi sie uzgodnic, ze - jesli nie znajda takiego samego modelu to oddadza mi kase (i wtedy kupie sobie [prawdopodobnie jakiegos iRiver'ka] na allegro). Cale szczescie, ze udalo mi sie go przekonac.. i tak czy siak - wyjde na swoje i bede mial nowke
pozdro
nic niekupujcie w siriusie..... jechałem do gdańska z palmtopem asusa zakupionym w siriusie..... Słuchałem muzy, Palmtop był w futerale. Raptem zaczął wyć wyłaczyłem go, właczam patrzę.....rozlany wyświetlacz....Dałem do serwisu ich , po 14 dniach stwierdzili że wina klienta pękł. Wiec wymienili, Dostałem oryginalny, patrzę zero rysek zero pęknięć , z tyłu zaś metalem zabezpieczony i też nie pęknięty. Jeden serwisant mówił od nich że to normalne
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:06   #68
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez memorando
nic niekupujcie w siriusie..... jechałem do gdańska z palmtopem asusa zakupionym w siriusie..... Słuchałem muzy, Palmtop był w futerale. Raptem zaczął wyć wyłaczyłem go, właczam patrzę.....rozlany wyświetlacz....Dałem do serwisu ich , po 14 dniach stwierdzili że wina klienta pękł. Wiec wymienili, Dostałem oryginalny, patrzę zero rysek zero pęknięć , z tyłu zaś metalem zabezpieczony i też nie pęknięty. Jeden serwisant mówił od nich że to normalne
może tym laptopem połamałeś ręce i wybiłeś zęby i mało przez to nie spędziłeś pięciu lat w więźniu ale siostra mówiła ci co masz gadać to się udało że nie temu gościwi co ci wcześniej zlamał rękę butelką co spowodowało tępy ból i zzielenienie
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:20   #69
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
może tym laptopem połamałeś ręce i wybiłeś zęby i mało przez to nie spędziłeś pięciu lat w więźniu ale siostra mówiła ci co masz gadać to się udało że nie temu gościwi co ci wcześniej zlamał rękę butelką co spowodowało tępy ból i zzielenienie
palmtop nie laptop to raz, a powiedziała że mam zapierać się że on zaczął, i wszystko wyszło na wierzch , bo świadkowie byl

chcesz zdjęcie rentgenowskie?? śódręcze jest między nagrstkiem a palcami. , złamanie niebyło groźne.i
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:28   #70
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
chcesz zdjęcie rentgenowskie??i
Ja chcę.


pozdrawiam
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:30   #71
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Macio.Men
Ja chcę.


pozdrawiam
to daj adres domowy wyślę ci oryginał i odeślesz nie zeskanuję ci tego
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:36   #72
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
to daj adres domowy wyślę ci oryginał i odeślesz nie zeskanuję ci tego
To fote cyknij .

OK, nie róbmy OT.


pozdrowienia
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.