Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2005, 20:42   #16
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Aszej
w treści jest napisane, że kupiłem na allegro



mr_spoc
przesyłka była dobrze zapakowana i nic nie wskazywało, że była otwierana, dopiero po oderwaniu nalepki adresowej oczom ukazało się dziwne okienko prowadzące do zawartości paczki
też jesteś szybki bill niepomyśłałeś o tym aby nie ruszać dalej i dać na policję celem ekspertyzy spodu ktoś musiał zostawić odciski na tym gównie po za tym pocztę mam w dupie wysłalem aszejowi brakujące 3 rzeczy do aparatu i niema ich dobrze że aparat dotarł ale pewnie dlatego że ubezpieczyłem na 600 lol

a i philips ma imei też dojdą do tego czyj to fon
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2005, 20:45   #17
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
jedyne co my - klienci mozemy zrobic to NIE kozystac z jej uslug
tu sie mylisz
chyba ze perspekrywa nazywasz o wiele drozszych kurierow.... pozostaje cena....

a sprawa jest beznadziejna... nie liczylbym na wygrana sprawe, ale tak jak mowi @Andrzejj9 poszedlbym i troche "pogadal"
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 20:52   #18
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
tu sie mylisz
chyba ze perspekrywa nazywasz o wiele drozszych kurierow.... pozostaje cena....

a sprawa jest beznadziejna... nie liczylbym na wygrana sprawe, ale tak jak mowi @Andrzejj9 poszedlbym i troche "pogadal"
paczka do 30 kilo dla śmiertelnika to koszt rzędu 30 zeta jak wysyłasz drogą rzecz warto zainwestować, słyszałem o przypadkach znikających panelach lcd na poczcie albo zniszczonych.... na allegro pełno jest takich na pocztę jazd
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 22:23   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
też jesteś szybki bill niepomyśłałeś o tym aby nie ruszać dalej i dać na policję celem ekspertyzy spodu ktoś musiał zostawić odciski na tym gównie po za tym pocztę mam w dupie wysłalem aszejowi brakujące 3 rzeczy do aparatu i niema ich dobrze że aparat dotarł ale pewnie dlatego że ubezpieczyłem na 600 lol

a i philips ma imei też dojdą do tego czyj to fon
Brzmi sensownie, ale chyba jednak zbyt sensownie jak na nasz kraj.. Jakoś nie mogę wyobrazić sobie policji zbierającej odciski palców i prowadzącej dochodzenie w sprawie podejrzewanej kradzieży na kwotę kilkuset złotych.. Niestety....
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 22:28   #20
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Brzmi sensownie, ale chyba jednak zbyt sensownie jak na nasz kraj.. Jakoś nie mogę wyobrazić sobie policji zbierającej odciski palców i prowadzącej dochodzenie w sprawie podejrzewanej kradzieży na kwotę kilkuset złotych.. Niestety....

tu się mylisz wezmą imei komórki znajdą kto był włascicielem i po nitce do kłebka, powiem ci że teraz policja nawet za 300 zeta ściga ostro liczą się statystyki
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 23:52   #21
zYxMa
[Member of Mayday]
 
Avatar użytkownika zYxMa
 
Data rejestracji: 21.01.2003
Lokalizacja: EU
Posty: 627
zYxMa zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z pocztą polską nie wygrasz.... z uk wiele paczek nie dochodzi.
zYxMa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 00:27   #22
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czekam na odpowiedź poczty, jak nie moze uda mi się przynajmniej zablokować telefon powiem jak sytuacja stoi, że mam oryginalne pudełko, jakby operator był przychylny to i nawet powiedziałby z jakiego BTS-a korzysta ta nokia, gdzie szukać, zapytam sąsiada wkońcu jest śledczym w większym mieście niż mieszkam
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 06:44   #23
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
tu sie mylisz
chyba ze perspekrywa nazywasz o wiele drozszych kurierow.... pozostaje cena....

a sprawa jest beznadziejna... nie liczylbym na wygrana sprawe, ale tak jak mowi @Andrzejj9 poszedlbym i troche "pogadal"
jak wysylasz aparat telefoniczny za 500pln to zal ci 20pln na paczke? a ile to kosztuje na poczcie? imho dla 5pln nie warto ryzykowac sprzet warty 100krotnie wiecej

Ostatnio zmieniany przez nimal : 22.09.2005 o godz. 07:02
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 06:57   #24
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
W firmach kurierskich zazwyczaj* paczki są ubezpieczone do pewnej kwoty w standardowej opłacie. Do tego zazwyczaj* można zweryfikować zawartość przy kurierze i odmówić przyjęcia. Do tego dochodzą szybciej, kurier odbiera z domciu nadawcy i dostarcza do domciu (umawiasz się kiedy - ja zazwyczaj muszę dymać na pocztę i stać w kolejkach, bo nikogo nie ma w domu jak paczka przychodzi, a zdaża się, że awizo się pojawia a nikt do drzwi nie pukał).

Jak policzysz ubezpieczenie, to na poczcie wyjdzie bardzo podobna cena - więc ja pocztą posyłam tylko mało wartościowe rzeczy. W firmach kurierskich za te same pieniądze masz sporo lepszą usługę.

*należy sprawdzić w regulaminie.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 07:41   #25
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
moim zdaniem powinieneś zgłosić sprawę na policji.
podać, że zostałeś oszukany na aukcji allegro.
sprawą zajmie się sekcja do zwalczania przestępczości gospodarczej.

innego sensownego wyjścia nie widzę.
samemu nic nie wskórasz.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 13:17   #26
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
tu się mylisz wezmą imei komórki znajdą kto był włascicielem i po nitce do kłebka, powiem ci że teraz policja nawet za 300 zeta ściga ostro liczą się statystyki
Mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości.. Ja cały czas w pamięci mam rozmowę z właścicielem jednej stacji benzynowej, na której tankowałem późnym wieczorem. Zdziwił mnie napis na dystrybutorze, że najpierw się płaci, potem można tankować (zwykle nie leję do równej kwoty..). Ale ok, poszedłem zapłacić i przy okazji trochę sobie pogadałem. Dowiedziałem się skąd takie dziwne zasady. Otóż jak można się domyślić także na stacjach zdarzają się kradzieże (a gdzie w Polsce się nie zdarzają..). Facet opowiedział mi jedną historię, jak to przyjechał samochód, zatankował za kilkaset złotych i uciekł. Zapytałem faceta, dlaczego w takim razie nie zamontuje kamer. A on mi na to, że kamery ma i dokładnie tamten samochód i kierowcę sfilmował. Oczywiście był z materiałem na policji, ale usłyszął wręcz pretensje, że jak on sobie wyobraża, że oni mają tą osobę teraz złapać. Nic więcej dodać...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 15:11   #27
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości.. Ja cały czas w pamięci mam rozmowę z właścicielem jednej stacji benzynowej, na której tankowałem późnym wieczorem. Zdziwił mnie napis na dystrybutorze, że najpierw się płaci, potem można tankować (zwykle nie leję do równej kwoty..). Ale ok, poszedłem zapłacić i przy okazji trochę sobie pogadałem. Dowiedziałem się skąd takie dziwne zasady. Otóż jak można się domyślić także na stacjach zdarzają się kradzieże (a gdzie w Polsce się nie zdarzają..). Facet opowiedział mi jedną historię, jak to przyjechał samochód, zatankował za kilkaset złotych i uciekł. Zapytałem faceta, dlaczego w takim razie nie zamontuje kamer. A on mi na to, że kamery ma i dokładnie tamten samochód i kierowcę sfilmował. Oczywiście był z materiałem na policji, ale usłyszął wręcz pretensje, że jak on sobie wyobraża, że oni mają tą osobę teraz złapać. Nic więcej dodać...
napewno złodzieja dorwą ....
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 17:44   #28
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Aszej
w treści jest napisane, że kupiłem na allegro
Pisze, ale pomyslalem, ze moze ugadales sie, aby wystawil CI ja na allegro.


Cytat:
Napisany przez mr_spock
pracuje na poczcie, wiem cos o tym
No to oddaj komorke Aszejowi ^_^ ^_^ joke of korz
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 17:47   #29
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehe

PS. Czekam na zbywające klienta pismo od poczty, potem próbuję na policji.
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 18:00   #30
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Aszej
hehe

PS. Czekam na zbywające klienta pismo od poczty, potem próbuję na policji.

zgłoś na allegro i koniec.....dostaniesz kasę z ubezpieczenia
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.