Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.09.2005, 20:11   #31
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam nadzieję, że tego przypadku pod to nie podciagną i przyznają odszkodowanie:
"Towar uległ zniszczeniu lub został zagubiony podczas transportu z winy przewoźnika."

PS. Ale w takim razie jak to rozegrać z allegro, kometarz negatywny? Przecież to nie wina sprzedawcy i jak w związku z tym dogadać się ze sprzedawcą, co zrobić?
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.09.2005, 20:12   #32
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
napewno złodzieja dorwą ....
Wiesz.. trochę wątpię skoro faceta odesłali w cholerę nawet nie biorąc od niego tej taśmy...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:24   #33
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Wiesz.. trochę wątpię skoro faceta odesłali w cholerę nawet nie biorąc od niego tej taśmy...
krótko doniesienie składa do komendanta głównego 24 godziny policjanci mają o******* wiesz pod co mi to podchodzi pod zwykła kradzież a co do aszeja głupek powinien od razu wziąć w karton dać na policję odciski musiały być na kartonie i na telefonie i kurde co jeszcze?? imei na policje z podejrzeniem dokonania przestępstwa przez właściciela wystarczy chcieć ja bym od razu gnojów udupił......
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:31   #34
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
krótko doniesienie składa do komendanta głównego 24 godziny policjanci mają o******* wiesz pod co mi to podchodzi pod zwykła kradzież a co do aszeja głupek powinien od razu wziąć w karton dać na policję odciski musiały być na kartonie i na telefonie i kurde co jeszcze?? imei na policje z podejrzeniem dokonania przestępstwa przez właściciela wystarczy chcieć ja bym od razu gnojów udupił......
Podejście mi się podoba, bo w sumie sam mam podobne. Jednak trochę różnimy się w kwestii wiary w skuteczność (i chęc do działania) polskiej policji..

ps. Nie krytykuj Aszeja - zachował się tak, jak zachowałaby się większość osób, a nas prosi o pomoc a nie ocenę swojego zachowania.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:43   #35
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pomyślałem o odciskach i o imei-u ale wydawało mi się to rodem z amerykańskich filmów kryminalnych, choć to by było najlepszym rozwiązaniem. Rzecz miała miejsce w ciagu dwóch dni, także za dużo osób nie miało z tym do czynienia. Odciski może da się odzyskać jeśli nikt z mojego punktu pocztowego nie oblepiał telefonu swoimi lepkimi palcami, a imei hm... to wszystko w gestii operatora, może dać znać na jakim BTS-ie nadaje, z jakiej miejscowości, ewentualnie na jakim nadawał podrzucony szrot. Będzie można w przybliżeniu określić miejsce kradzieży.
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:44   #36
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Podejście mi się podoba, bo w sumie sam mam podobne. Jednak trochę różnimy się w kwestii wiary w skuteczność (i chęc do działania) polskiej policji..

ps. Nie krytykuj Aszeja - zachował się tak, jak zachowałaby się większość osób, a nas prosi o pomoc a nie ocenę swojego zachowania.
Racja mistrzu... a co do skuteczności działań policji.... pół roku a znajdują przestępców znam to znam to... Warunek musi iść do prokuratury.. Prokuratura nieodpuści bo daje im to statystyki....... W łapaniu zer a nie ryb
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:46   #37
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Aszej
Pomyślałem o odciskach i o imei-u ale wydawało mi się to rodem z amerykańskich filmów kryminalnych, choć to by było najlepszym rozwiązaniem. Rzecz miała miejsce w ciagu dwóch dni, także za dużo osób nie miało z tym do czynienia. Odciski może da się odzyskać jeśli nikt z mojego punktu pocztowego nie oblepiał telefonu swoimi lepkimi palcami, a imei hm... to wszystko w gestii operatora, może dać znać na jakim BTS-ie nadaje, z jakiej miejscowości, ewentualnie na jakim nadawał podrzucony szrot. Będzie można w przybliżeniu określić miejsce kradzieży.
idź do prokuratury a nie tych młotków z policji obraz polskiej policji:
Policjant przynosi swojego kompa z win95 open officem ionaczej by pisał rećznie.... Obraz polskiej prokuratury... Panele Lcd laserówki i baby niemające pojęcia o kompie żadnego
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 20:59   #38
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
taki mały OT ale ja płytki ubuntu też rozpakowane dostałem tzn. koperta bąbelkowa trzymała sie na gumkach... echh
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 22:25   #39
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości.. Ja cały czas w pamięci mam rozmowę z właścicielem jednej stacji benzynowej, na której tankowałem późnym wieczorem. Zdziwił mnie napis na dystrybutorze, że najpierw się płaci, potem można tankować (zwykle nie leję do równej kwoty..). Ale ok, poszedłem zapłacić i przy okazji trochę sobie pogadałem. Dowiedziałem się skąd takie dziwne zasady. Otóż jak można się domyślić także na stacjach zdarzają się kradzieże (a gdzie w Polsce się nie zdarzają..). Facet opowiedział mi jedną historię, jak to przyjechał samochód, zatankował za kilkaset złotych i uciekł. Zapytałem faceta, dlaczego w takim razie nie zamontuje kamer. A on mi na to, że kamery ma i dokładnie tamten samochód i kierowcę sfilmował. Oczywiście był z materiałem na policji, ale usłyszął wręcz pretensje, że jak on sobie wyobraża, że oni mają tą osobę teraz złapać. Nic więcej dodać...
a jak wam się wydaje, dlaczego kradną tablice rejestracyjne?
z drugiej strony, nie ździwię się, jeśli już niedługo na każdej stacji tak będzie - płacisz 100 zł i do tej kwoty masz odblokowany dystrybutor.
szkoda słów...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 22:34   #40
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
a jak wam się wydaje, dlaczego kradną tablice rejestracyjne?
z drugiej strony, nie ździwię się, jeśli już niedługo na każdej stacji tak będzie - płacisz 100 zł i do tej kwoty masz odblokowany dystrybutor.
szkoda słów...
W polsce kradną samochody w całości aby sprzedać na częsci zrozum to wreszcie
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 22:59   #41
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
W polsce kradną samochody w całości aby sprzedać na częsci zrozum to wreszcie
ke
ćpałeś coś?
co ma jedno do drugiego?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 22.09.2005 o godz. 23:04
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 23:26   #42
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
W polsce kradną samochody w całości aby sprzedać na częsci zrozum to wreszcie
odpowiedz na pytanie czy komentarz do zablokowanych dystrybutorow? Jesli kradna w Polsce samochody w calosci to one trafiaja na wschodnia granice zazwyczaj w calosci
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2005, 23:55   #43
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
ke
ćpałeś coś?
co ma jedno do drugiego?
to co trawa do kosy
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2005, 05:53   #44
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
to co trawa do kosy
Ale tu chodzi akurat o kradziez paliwa, a nie trawy
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2005, 09:31   #45
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś ojcu ukradli telefon w autobusie, po dwóch latach policja dzwoni żeby przyszedł po swój telefon na komende Szybkość działania nie jest imponująca, ale dobrze że wogóle znaleźli.
__________________
LH-20A1P, DVR-111L, DVR-112L, DVR-115D
piotrek123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.