Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2004, 18:57   #1
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mulacy sie IE 6.0

witam.
od kilku dni moj "kochany" internet explorer zaczal sie strasznie mulic.
mi by to specjalnie nie przeszkadzalo( a niech sie muli usrojstwo ) bo uzywam opery (a jak! ),ale reszta rodzinki jakos woli IE.
problemem jest to, ze strony pzrewijane sa bardzo powoli, jesli pisze cos np. na forum, to predzej pisze a dopiero za sekundke widze to na monitorze.
sprawdzam systematycznie system ad-aware'm i wywalam na bierzaco rozne smieci z kompa. sprawdzalem tez sobie kompa na obecnosc wirusow przez mks-online i nic nie wykrylo.
co z tym fantem zrobic (dodam ze mam xp jesli to kogos interesuje )
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.02.2004, 21:58   #2
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tez mialem taki probem. Miedzy innymi to, oraz rownolegle przeczytanie jednego z topicow na temat opery na tym forum, sklonilo mnie do przesiadki na opere, ktorej uzywam do teraz.
Powracajac do problemu, to do teraz nie jestem pewien co go wywolalo. Ktos pisal kiedys tu, na forum, ze takie objawy moga byc spowodowane przez trojana/wirusa zlapanego na jednej z "niepewnych" stron internetowych. Nie mialem okazji tego sprawdzic, poniewaz zaraz po pojawieniu sie problemu przeinstalowalem IE i problem zniknal. Wtedy mialem win98, w ktorym podstawowa wersja IE jest 5.0. 6.0 mozna sobie zainstalowac i tak samo odinstalowac.
Kilka tematow nizej jest topic dotyczacy przeinstalowania IE w XP http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...8&page=1&pp=15, gdzie podstawowa wersja instalowana z systemem jest 6.0. Sprobuj, moze to pomoze .
W innym przypadku pozostaje ci przeistalowanie windy, albo przekonac reszte rodzinki do opery, bo naprawde warto

Ostatnio zmieniany przez czero : 17.02.2004 o godz. 22:01
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2004, 10:19   #3
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stef
witam.
od kilku dni moj "kochany" internet explorer zaczal sie strasznie mulic.
mi by to specjalnie nie przeszkadzalo( a niech sie muli usrojstwo ) bo uzywam opery (a jak! ),ale reszta rodzinki jakos woli IE.
problemem jest to, ze strony pzrewijane sa bardzo powoli, jesli pisze cos np. na forum, to predzej pisze a dopiero za sekundke widze to na monitorze.
sprawdzam systematycznie system ad-aware'm i wywalam na bierzaco rozne smieci z kompa. sprawdzalem tez sobie kompa na obecnosc wirusow przez mks-online i nic nie wykrylo.
co z tym fantem zrobic (dodam ze mam xp jesli to kogos interesuje )
Hej, spotkalem sie z tym problemem, ale na IE 5.1 pod windowsem 98, robilem cuda (skanowanie antyvirem, szukanie trojanow, nawet zainstalowalem IE 6.0)ale problemu nie usunalem, tym bardzej ze dotyczylo to komputera mojej rodzinki wiec czas naglil...

objawy pojawialy sie szczegolnie na stronach onetu... system zwalnial do granic przyzwoitosci, nie dalo sie plynnie skrolowac strony myszka,... dziwne bo wp chodzila jak trzeba, wiec to cos mialo zwiazek z konfiguracja danej strony www
czy onet tez sie u Ciebie tak wlecze, spowalniajac caly system?

... jakos tez nie bylo mozliwe przeinstalowanie windowsa, wiec zainstalowalem mozille, ktora przyjela sie wyjatkowo dobrze i pracuje wydajnie (ktos zapyta czemu nie opera... coz, zwyczajni uzytkownicy bardzo sie przyzwyczajaja do typowuch programow... w tym wypadku do IE, mozille da sie "upodobnic" do IE)

pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2004, 17:18   #4
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zrobilem tak jak radfzono w innym topicu, czyli "reset ustawien" czy cos takiego....... teraz dziala troche lepiej, czyli zwawiej ale nie tak jak powinno. ale nic.
lepsze to niz nic..
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.