Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.06.2002, 09:42   #1
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Półprzewodniki firmy RCA

Proszę o pomoc w znaleznieu adresów internetowych dotyczących elementów półprzewodnikowych firmy RCA.

Poszukuję specyfikacji i ewentualnych zamienników dla:
T2710D
40692
7415

Może znacie jakieś polskie forum związane z tematyką elektroniczną, gdzie mógłbym znaleźć więcej informacji.

Sparwa jest dość pilna.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.06.2002, 10:17   #2
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
obawiam sie ze jakies forum elektroniczne po polsku bedzie trudno znaleźć , a mogłbyś cos więcej o tych elementach z czego konkretnie to jest , ta firma RCA jeszcze istnieje ?
im wiecej info tyl łatwiej znaleźć ...
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2002, 10:33   #3
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Obar, dzięki za zainteresowanie.
T2710D to jest triak - gdzieś w internecie znalazłem szczątkowe informacje o nim - ale tylko to, jaki to element, żadnej specyfikacji
40692 i 7415 to ponoć tranzystory.
Co do RCA - to olbrzymi koncern - wrzuć hasło do wyszukiwarki a komputer ci się spoci od wyświetlania pozycji.
Generalnie RCA obecnie zgłasza się (na stronach www) jako potentat multimedialny (łącznie z firmą Thomson). RCA to stara firma, ale ja nie mogę dotrzeć do gałęzi zajmującej się elementami elektronicznymi. Kiedyś widziałem katalog z fotopowielaczami (z 6 lat temu) w miarę nowy, więc chyba tym się zajmują nadal.
Jeśli znasz, to może podaj adresy zagranicznych forum.
A może wiesz coś o stronach internetowych z katalogami części elektronicznych? Może tam znajdę jakieś linki?
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2002, 17:16   #4
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
owszem znalazłem ale co wpisałem to sie okazało że coś takiego nie istaniej w tamtejszych katalogach , a co do mojego podejrzenia ze to stara firma to znalazłem katalog z ich produktami - chyba - i najnowszy tv został wydany w 1998 chyba ze nie popatrzyłem na drugą stronę ... poszukam jeszcze ale teraz wiem na co zwrócić uwagę bo do tej pory to jakieś urzadzenia typu keybordy mi sie rzucały w oczy..
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2002, 17:17   #5
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://www.michelletroutman.com/r-so.htm#RCA
np to ale tu nie ma nic szczególnego ale moze ten diak i tranzystor to częsci z któregoś urzadzenia ...
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2002, 08:30   #6
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Obar, te elementy to podzespoły sterowania do młynka wibracyjnego firmy Fritsch. Ja też będę szukał. Dzięki za zainteresowanie.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2002, 16:16   #7
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
oto co odpisali mi RCA (corp Thompson) jak zapytałem o te elementy i ew. zamienniki.:
"Thank you for visiting RCA.com.

Please explain your inquiry in more detail in order to help us understand your request. If applicable, please include your model and serial number of the product in question and date of purchase if available. We will provide the information you need or route your request to the appropriate department for handling.

Thank you for contacting us.

Sincerely,

Jennifer

This response is being provided by Thomson multimedia Inc., the manufacturer of RCA consumer electronics products.
so=1 "

i co ty na to moze masz jeszcze jakis info bo wygląda na to ze im to nie wystarczyło...?
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2002, 06:35   #8
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Obar, oni tam chyba są zieloni w te klocki, bo zajmują się telewizorami i innymi multimediami. Wynalazłem, że tu chodzi o inną gałąź tego koncernu: RCA Harris Semiconductor. Ale tam też ciężko coś znaleźć. Tam się coś dzieje z tymi firmami - ciągle się zmieniają, przekształcają, łączą lub rozdzielają. Więc później ciężko coś wyszukać. W sieci znalazłem kilka portali, gdzie poszukiwane informacje nawet i są, ale dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestracja=opłata. I to w wysokości odpowiadającej możliwościom przeciętnego Amerykanina czy też Europejczyka, ale NIE POLAKA. NO cóż szukam dalej. Może ktoś ma w domu jakieś katalogi części elektronicznych i tam natknie się na poszukiwane elementy.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2002, 21:51   #9
Kricho
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.09.2000
Lokalizacja: Thorn
Posty: 167
Kricho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Półprzewodniki firmy RCA

Cytat:
fantomas napisa***322;(a)
Proszę o pomoc w znaleznieu adresów internetowych dotyczących elementów półprzewodnikowych firmy RCA.

Poszukuję specyfikacji i ewentualnych zamienników dla:
T2710D
40692
7415

Może znacie jakieś polskie forum związane z tematyką elektroniczną, gdzie mógłbym znaleźć więcej informacji.

Sparwa jest dość pilna.
Jest jakieś forum na www.elektroda.pl, możesz popytać.

Ponadto kiedyś był szeroko dostępny serwis www.partminer.com udostępniający bazę danych o elementach produkowanych na całym świecie. Niestety został on skomercjalizowany nosi teraz nazwę www.freetradezone.com i trzeba się rejestrować (chociaż nic to nie kosztuje). Jednak za darmo uzyskasz coraz niewiele informacji.

Trzecia możliwość to icmaster.com (też wymaga rejestracji i logowania ale da się przeżyć).
Kricho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nagrywanie (!RCA Composite!) za pomocą Avermedia A169 PCI Dual Tuner Analogue TV Card stepbreaker Off topic 2 11.07.2007 16:58
Projektowanie i tworzenie stron internetowych - utworzenie firmy rosol Off topic 19 09.08.2005 10:24
problem z clonem firmy Slysoft JoanaJ Napędy optyczne CD 3 19.12.2003 12:49
Czy każde DVD odtwarza Płyty DVD-R? GrzesiekB Napędy optyczne DVD 5 13.12.2003 14:34
Problem z wypalaniem płyt firmy FLT Dewey Napędy optyczne CD 6 06.12.2003 19:22


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.