Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.07.2006, 12:50   #16
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Do poczytania jeszcze:
Rezczpospolita, Gazeta.pl - Max Cegielski zwolniony z radia za uwagę o LPR, Gazeta.pl - Po "Masali" Maksa Cegielskiego znikają z Radia BIS inne audycje

heh juz nawet ktos piosenke napisal... http://naprawde.duze.pe.patrz.pl/
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.07.2006, 13:36   #17
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Osobiście nigdy nie słuchałem radia BIS, ale niestety proces nasilania się cenzury można zaobserwować "gołym okiem". Jakiś czas temu na Śląsku zamilkło inne radio skierowane do młodych ludzi - RockRadio. Też było mnóstwo apeli, petycji, w obronie wypowiadali się nawet znani muzycy (m.in. Myslovitz), ale nic nie pomogło - KRRiT nie przedłużyła koncesji. Bardzo nie podoba mi się to, że obecnie w Polsce wszystko co jest inne oznacza gorsze i czyni się starania żeby to usunąć
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 14:03   #18
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
O cenzurze nie ma mowy! Nie można wiązać zmian w jakimkolwiek radio z zamykaniem komukolwiek ust. Mnie nie dziwi, że komuś nie spodobało się oskarżanie legalnie działających organizacji o faszyzm w programie kulturalno-muzycznym, bo tego typu audycja nie jest od polityki - to pierwsze, po drugie LPR i MW może i są radykalne, ale taka retoryka winna skończyć się w sądzie. I albo delegelizujemy LPR jako głoszącą faszyzm organizację, albo pomawiający wpłacają pieniądze na cel dobroczynny.
Tak sądzisz? No to co zrobić z Radiem Maryja? Tam obrzucanie błotem, wyzwiskami jest na porządku dziennym. Każdy kto nie myśli tak jak obecna władza jest tam traktowany jak zdrajca ojczyzny. Czy miliony Polaków obrażani przez tą rozgłośnię powinny podać ją do sądu? nie popadajmy w skrajności..
A fakty przemawiają na niekorzyść LPR czy Ci się to podoba czy nie. To wśród polityków tej partii i jej młodzieżówki wykryto najwięcej powiązań faszystowskich. Żeby daleko nie szukać: Farfał, Sielatycki
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 14:41   #19
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Tak sądzisz? No to co zrobić z Radiem Maryja? Tam obrzucanie błotem, wyzwiskami jest na porządku dziennym. Każdy kto nie myśli tak jak obecna władza jest tam traktowany jak zdrajca ojczyzny. Czy miliony Polaków obrażani przez tą rozgłośnię powinny podać ją do sądu? nie popadajmy w skrajności..
A fakty przemawiają na niekorzyść LPR czy Ci się to podoba czy nie. To wśród polityków tej partii i jej młodzieżówki wykryto najwięcej powiązań faszystowskich. Żeby daleko nie szukać: Farfał, Sielatycki
Która to ostatnio audycja na antenie RM Ciebie uraziła?
Tego typu kwestie załatwia się w sądzie.
Odnoszę wrażenie, że większość słuchaczy RM to wrogowie tej rozgłowśni, tak dobrze wiecie co się tam mówi.

W Polsce nie ma dobrych mediów. To dotyczy także Rydzykowych mediów.
Mamy nie tylko fatalne audycje muzyczne, kiepskie filmy, lecz również marną publicystykę i informację. Niestety!

Czy Farfal ma wyrok? Zgodnie z art. 13 Konstytucji RP w Polsce żadna organizacja nie może głosić m.in. faszyzmu. Jeżeli głosi to podaj do sądu. Proszę bardzo.


Cytat:
Napisany przez mdfire
Osobiście nigdy nie słuchałem radia BIS, ale niestety proces nasilania się cenzury można zaobserwować "gołym okiem". Jakiś czas temu na Śląsku zamilkło inne radio skierowane do młodych ludzi - RockRadio. Też było mnóstwo apeli, petycji, w obronie wypowiadali się nawet znani muzycy (m.in. Myslovitz), ale nic nie pomogło - KRRiT nie przedłużyła koncesji. Bardzo nie podoba mi się to, że obecnie w Polsce wszystko co jest inne oznacza gorsze i czyni się starania żeby to usunąć
Po pierwsze: zamknięcie jakiegoś radio nie oznacza jeszcze jakiejkolwiek cenzury.
Po drugie: warto przypomnieć, że ta rozgłośnia zniknęła prawie trzy lata temu, czyli za rządów Leszka Millera i poprzedniej KRRiT. To tak, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.

Pozdrawiam

Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 15:56   #20
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
Kt***243;ra to ostatnio audycja na antenie RM Ciebie urazi***322;a?
Tego typu kwestie za***322;atwia si***281; w s***261;dzie.
Odnosz***281; wra***380;enie, ***380;e wi***281;kszo***347;***263; s***322;uchaczy RM to wrogowie tej rozg***322;ow***347;ni, tak dobrze wiecie co si***281; tam m***243;wi.
Mo***380;e si***281; zdziwisz, ale specjalnie s***322;ucha***322;em jaki***347; czas RM i ogl***261;da***322;em Tv TRWAM, ***380;eby przekona***263; si***281; co jest w tym takiego, ***380;e powoduje tak***261; szerok***261; debat***281;.
Przyk***322;ad***243;w jest du***380;o, co ciekawe niekt***243;re spisa***322;em. Podczas kampanii prezydenckiej zapraszano r***243;***380;nych "ekspert***243;w" i np. przy Borowskim pad***322;o zdanie, ***380;e jego kandydatur***281; nale***380;y przekre***347;li***263; ze wzgl***281;du na ***380;ydowskie korzenie.
W drugiej turze by***322;o zdanie (mam zapisane): "do wyboru mamy m***281;***380;a stanu i s***322;u***380;alczyka Brukseli. Po g***322;osowaniu ka***380;dy niech zrobi rachunek sumienia i przemy***347;li to czy mo***380;e o sobie m***243;wi***263;, ***380;e jest prawdziwym Polakiem czy wr***281;cz przeciwnie..."
O Gazecie Wyborczej m***243;wiono, ***380;e czytaj***261; j***261; ***379;ydzi i masoni.. By***322;o te***380; zdanie, ***380;e Kuro***324; macza***322; palce w zbrodniach stalinowskich
a co maj***261; powiedzie***263; ludzie, kt***243;rzy oddali swe oszcz***281;dno***347;ci na ratowanie stoczni?
Ma***322;o?

Cytat:
Napisany przez adach
Czy Farfal ma wyrok? Zgodnie z art. 13 Konstytucji RP w Polsce ***380;adna organizacja nie mo***380;e g***322;osi***263; m.in. faszyzmu. Je***380;eli g***322;osi to podaj do s***261;du. Prosz***281; bardzo.
Czy pisanie artyku***322;***243;w do faszystowskich gazet nie jest wystarczaj***261;cym dowodem? Nie moim obowi***261;zkiem jest s***261;dzenie si***281; w tej sprawie.

Koniec dyskusji z mojej strony
__________________
Seny, pit i collons!

Ostatnio zmieniany przez Prezesik : 19.07.2006 o godz. 15:59
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 16:28   #21
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Teraz to juz chyba po radiu. Odchodzi coraz wiecej pracownikow...

Cytat:
Kolejny prezenter odchodzi z Radia BIS

Aleksandra Kaczkowska jest kolejn***261; dziennikark***261; Radia Bis, kt***243;ra odchodzi ze stacji, nie godz***261;c si***281; ze zmianami wprowadzanymi przez nowego dyrektora Jacka Sobal***281;.
- Otrzyma***322;am propozycj***281; prowadzenia pasma nocnego, ale dowiedzia***322;am si***281; o niej od kolegi, bo dyrektor nie znalaz***322; czasu, by mi j***261; przedstawi***263;. Nie przyj***281;***322;am jej, bo nie chc***281; jedynie zapowiada***263; czas, po tym jak przez dwa lata prezentowa***322;am muzyk***281; ***8211; m***243;wi Kaczkowska. Nie wie, gdzie b***281;dzie pracowa***263;. ***8211; By***263; mo***380;e z ca***322;***261; grup***261; by***322;ych pracownik***243;w Radia Bis przejdziemy do innej rozg***322;o***347;ni ***8211; m***243;wi. W Radiu Bis pracowa***322;a dwa lata, prowadzi***322;a m.in. program ***8221;Rozmowy z d***378;wi***281;kiem***8221;. Wcze***347;niej by***322;a dziennikark***261; Radia Jazz, Radia WAWa, Radia Eska i Radiostacji. Opr***243;cz Kaczkowskiej z Radia Bis odejd***261; Kuba W***261;t***322;y, Tomasz Kosiorek i autorzy audycji muzycznych, m.in. Grzegorz Po***322;aty***324;ski, Tomasz Konca, Maciej Kasprzyk i Novika.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 17:42   #22
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Może się zdziwisz, ale specjalnie słuchałem jakiś czas RM i oglądałem Tv TRWAM, żeby przekonać się co jest w tym takiego, że powoduje taką szeroką debatę.
To Ci się chwali. Ja aż tyle nie słuchałem, ale na stronie RM idzie co nieco pościągać. Polecam.

Cytat:
Napisany przez Prezesik
Przykładów jest dużo, co ciekawe niektóre spisałem. Podczas kampanii prezydenckiej zapraszano różnych "ekspertów" i np. przy Borowskim padło zdanie, że jego kandydaturę należy przekreślić ze względu na żydowskie korzenie.
Czy ten "ekspert" kłamał? Ja się mogę z nim zgodzić. Wolę żeby Prezydentem Polski był Polak. Czy się mylę. Powołam się jednak w tym wypadku na słowa profesora Pawła Śpiewaka, sztabowca Donalda Tuska i obecnie posła, członka Klubu Parlamentarnego PO:
"...Dobrze jest wiedzieć, jeżeli się rozmawia z osobą polityczną, kim ona jest, skąd się wywodzi, jakie są jej korzenie ideowe, jakie są jej korzenie społeczne, itd." fragment wywiadu z dnia 13.10.2005. - Radio Zet.


Cytat:
Napisany przez Prezesik
W drugiej turze było zdanie (mam zapisane): "do wyboru mamy męża stanu i służalczyka Brukseli. Po głosowaniu każdy niech zrobi rachunek sumienia i przemyśli to czy może o sobie mówić, że jest prawdziwym Polakiem czy wręcz przeciwnie..."
...a oburzyło Ciebie jak w artykule pióra Pawła Wrońskiego - Prezydent RP Lech Kaczyński został posądzony o obrażenie się na Niemców za artykuł w Die Tageszeitung

Cytat:
Napisany przez Prezesik
że Kuroń maczał palce w zbrodniach stalinowskich
..i jaki jest wyrok sądowy?

Cytat:
Napisany przez Prezesik
a co mają powiedzieć ludzie, którzy oddali swe oszczędności na ratowanie stoczni?
Z tego co wiem to zdecydowana większość nie ma o nie pretensji do Rydzyka.




Cytat:
Napisany przez Prezesik
Czy pisanie artykułów do faszystowskich gazet nie jest wystarczającym dowodem? Nie moim obowiązkiem jest sądzenie się w tej sprawie.
Jego zdanie jest nieco inne. Dowodem na co? LPR partią faszystowską?

To może Samoobrona, SLD i PO to partie pijaków, bo ich posłów dorwano na jazdę na "podwójnym gazie".

Pozdrawiam

Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 18:11   #23
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
Czy ten "ekspert" kłamał? Ja się mogę z nim zgodzić. Wolę żeby Prezydentem Polski był Polak. Czy się mylę. Powołam się jednak w tym wypadku na słowa profesora Pawła Śpiewaka, sztabowca Donalda Tuska i obecnie posła, członka Klubu Parlamentarnego PO:
"...Dobrze jest wiedzieć, jeżeli się rozmawia z osobą polityczną, kim ona jest, skąd się wywodzi, jakie są jej korzenie ideowe, jakie są jej korzenie społeczne, itd." fragment wywiadu z dnia 13.10.2005. - Radio Zet.
Czy człowiek, który jest pochodzenia żydowskiego, ale jego rodzina od wielu pokoleń mieszka w Polsce nie jest Polakiem? Czy fakt, że ktoś wierzy w inną religię przekreśla jego polskość? Czy gdyby moja rodzina wyznawała islam nie byłaby polską rodziną? Z przytoczonego przez Ciebie cytatu wcale nie wynika, iż z powodu pochodzenia należy przekreślić czyjąś kandydaturę. Słowo wiedzieć nie równa się przekreślić.
Cytat:
Napisany przez adach
...a oburzyło Ciebie jak w artykule pióra Pawła Wrońskiego - Prezydent RP Lech Kaczyński został posądzony o obrażenie się na Niemców za artykuł w Die Tageszeitung
Szczerze mówiąc nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi w tej części...
Cytat:
Napisany przez adach
..i jaki jest wyrok sądowy?
Nie przypominam sobie, żeby w tej sprawie toczył się jakiś proces...
Cytat:
Napisany przez adach
Z tego co wiem to zdecydowana większość nie ma o nie pretensji do Rydzyka.
Właśnie dlatego, że zostali nieco ogłupieni przez tą stację...
Cytat:
Napisany przez adach
Jego zdanie jest nieco inne. Dowodem na co? LPR partią faszystowską?

To może Samoobrona, SLD i PO to partie pijaków, bo ich posłów dorwano na jazdę na "podwójnym gazie".
Nie, że LPR partią faszystowską, ale że "faszyści są często blisko związani z Ligą Polskich Rodzin i Młodzieżą Wszechpolską". Chodzi przecież o pojedyncze jednostki, a nie całą partię.

Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.

Cytat:
Napisany przez adach
Pozdrawiam
i ja Ciebie pozdrawiam
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 18:25   #24
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mogę twierdzić, że wszyscy na tym forum są kosmitami, albo agentami rządowymi, którzy chcą wysondować mój mózg - udowodnij, że tak nie jest (ja i tak wiem swoje - wy spryciarze ).
Rozumny człowiek będzie opierał się na jakichś przesłankach i logicznym łączeniu faktów. To, że ktoś coś powiedział (z głębokim przekonaniem w głosie, bo może nawet wierzył w to co mówił) niczego nie dowodzi.
To, ze nikt do Rydzyka nie ma żalu o defraudacje wynika z fanatycznego zaufania jakim go darzą słuchacze, co nie jest usprawiedliwieniem faktu. Dobra, tyle na ten temat.

BIS podzieli chyba losy Radiostacji, która kiedyś (jeszcze 4 lata temu około - przed przejęciem przez "Zetkę") była jedyną i ciekawą alternatywą wobec jednolitej papki (pomijam tu trójkę która trzyma dobry poziom od dawna) serwowanej w każdym radiu. Nie przyrównuje tu Radiostacji do RMF'ów itp., ale w moich oczach zmiany które tam nastapiły były bardzo przykre. Teraz jedynym radiem, które będzie się wyróżniać przy przeszukiwaniu stacji będzie RM
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 19:25   #25
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Czy człowiek, który jest pochodzenia żydowskiego, ale jego rodzina od wielu pokoleń mieszka w Polsce nie jest Polakiem? Czy fakt, że ktoś wierzy w inną religię przekreśla jego polskość? Czy gdyby moja rodzina wyznawała islam nie byłaby polską rodziną? Z przytoczonego przez Ciebie cytatu wcale nie wynika, iż z powodu pochodzenia należy przekreślić czyjąś kandydaturę. Słowo wiedzieć nie równa się przekreślić.
Tak, ale wiedza to cenna rzecz. Dla mnie raczej bez znaczenia będzie jakiego wyznania jest kandydat, na posła, radnego, czy prezydenta. Komuś innemu może to jednak robić różnicę. W tym wypadku raczej chodzi o narodowość.
Dla mnie to ma znaczenie. Nie wiem jaką domieszkę krwi żydowskiej ma Borowski. Jeżeli to jest "kilka kropel" to nie ma problemu. Jezeli 2 litry to dla mnie już dyskwalifikuje takiego kandydata. Choć być może na takiego głosowałbym w wyborach parlamentarnych. Tutaj liczyłyby sie inne kryteria.



Cytat:
Napisany przez Prezesik
Szczerze mówiąc nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi w tej części...
Chodzi o to, że RM i GW niczym się od siebie nie różnią, poza tym kogo popierają a kogo zwalczają oraz sposobem wyrażania myśli. Mimo wszystko bardziej cenię brak poprawnośći politycznej RM niż pozorny obiektywizm GW.


Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie, że LPR partią faszystowską, ale że "faszyści są często blisko związani z Ligą Polskich Rodzin i Młodzieżą Wszechpolską". Chodzi przecież o pojedyncze jednostki, a nie całą partię.
Nie znam partii, której czegoś nie można by zarzucić. I to nie tylko w Polsce!



Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.
W przyszłości postaram się oszczędzać Twoje nerwy.






Cytat:
Napisany przez MQs
Ja mogę twierdzić, że wszyscy na tym forum są kosmitami, albo agentami rządowymi, którzy chcą wysondować mój mózg - udowodnij, że tak nie jest (ja i tak wiem swoje - wy spryciarze ).
Rozumny człowiek będzie opierał się na jakichś przesłankach i logicznym łączeniu faktów. To, że ktoś coś powiedział (z głębokim przekonaniem w głosie, bo może nawet wierzył w to co mówił) niczego nie dowodzi.
To, ze nikt do Rydzyka nie ma żalu o defraudacje wynika z fanatycznego zaufania jakim go darzą słuchacze, co nie jest usprawiedliwieniem faktu. Dobra, tyle na ten temat.
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Właśnie dlatego, że zostali nieco ogłupieni przez tą stację...
Na razie jedyne fakty jakie są to fakty prasowe michnikowych mediów. Nic ponadto.

Moja ciotka w zasadzie codziennie słucha RM, dała również pieniądze.
Mogę o niej powiedzieć, że jest żarliwą katoliczką. Natomiast fanatyzm, ogłupienie. Tak apropo głosowała na Tuska.

Równie dobrze, mogę generalizować i powiedzieć o każdym czytelniku GW, że jest ogłupionym, fanatycznym wyznawcą Michnika.

Cytat:
Napisany przez MQs
BIS podzieli chyba losy Radiostacji, która kiedyś (jeszcze 4 lata temu około - przed przejęciem przez "Zetkę") była jedyną i ciekawą alternatywą wobec jednolitej papki (pomijam tu trójkę która trzyma dobry poziom od dawna) serwowanej w każdym radiu. Nie przyrównuje tu Radiostacji do RMF'ów itp., ale w moich oczach zmiany które tam nastapiły były bardzo przykre. Teraz jedynym radiem, które będzie się wyróżniać przy przeszukiwaniu stacji będzie RM

Nareszcie powrót do tematu.

Radiostacja to była naprawdę ciekawa jak nazywała się Rozgłośnia Harcerska.

Stacji radiowych jest dużo nie przesadzaj. Jak już wyżej pisałem - zazwyczaj ogarnięte przez papkę.

Czy wiesz już jaka będzie oferta muzyczna R. BIS?
BYć może to już nie będzie radio dla Ciebie, ale może ktoś inny, kto dotychczas był ignorowany skorzysta.
Z innej strony może okazać się, że masz rację i teraz to tam będzie tylko papka. Należy mieć nadzieję, że nie!

Pozdrawiam
Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 19:37   #26
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
Czy wiesz już jaka będzie oferta muzyczna R. BIS?
BYć może to już nie będzie radio dla Ciebie, ale może ktoś inny, kto dotychczas był ignorowany skorzysta.
Z innej strony może okazać się, że masz rację i teraz to tam będzie tylko papka. Należy mieć nadzieję, że nie!
Oj bedzi papka typu RadioZet, RMF.
Tak mozna wyczytac nawet z zapowiedzi samego Sobali. (buc... nie jestem jego ziomkiem)

Cytat:
Napisany przez Jacek Soabala
Hmm***8230; Radio? ***8230; początek to Radio "Solidarność" ***8211; wspominam ten romantyczny czas z sentymentem***8230; potem Radio "ESKA" ***8211; byłem dj-em, redaktorem, dyrektorem programowym, później Radio "TOK Fm" ***8211; męczące, ale potrzebne doświadczenie i jeszcze poranki w Radio "PIN" ***8211; odpoczywałem***8230;

Teraz BIS Polskie Radio ***8211; sorry i wybaczcie Ziomale, ale chcę zrobić z "BIS" najlepsze radio w Polsce ***8211; inteligentne, oddychające, uśmiechnięte i rozkołysane. Jak to zrobić wiem. Jeśli mi nie pozwolą odejdę.
Cytat:
Sobala już nakazał usunąć z eteru ciężkie brzmienia, czyli np. muzykę metalową, gotycką, ale też awangardową elektronikę. "Dowiedzieliśmy się, że nie można grać utworów niemających wyraźnej linii melodycznej" - mówi jeden z dziennikarzy. Kolejnym krokiem ma być likwidacja autorskich audycji muzycznych, w których dziennikarze prezentowali wybraną przez siebie różnorodną muzykę. Doba zostanie teraz podzielona na kilkugodzinne bloki prezenterskie, w których utwory będzie dobierał komputer.

W ten sposób działa większość stacji komercyjnych, słuchacze są jednak oburzeni i napisali do dyrektora Sobali list przeciwko likwidacji audycji autorskich, zaś w Internecie nawołują do protestu pod siedzibą radia. Ma się odbyć o północy z soboty na niedzielę pod hasłem "Radio dla słuchaczy, nie sejmowych wyjadaczy".
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 20:13   #27
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Być może upadek Radia Bis wpisuje się w ogólny upadek mediów w Polsce. Przecież "format" króluje. Poza tym, radia odchodzą dziś od poruszania poważnych tematów , na rzecz muzyki i informacji sensacyjnej, aczkolwiek "bezpiecznej". Ma to być po prostu papka. Tylko do niej reklamodawcy podczepią reklamy. Kto podczepi reklamę do hardcoru albo audycji prowadzonej przez lewaka, gadającego na rząd ? Nie trzeba cenzurować, mniejsze wpływy z reklam ocenzurują same.

Zwróćcie uwagę na słowa "muzykę będzie dobierał komputer". To są playlisty po prostu z kawałkami oldies goldies, czyli z serii "lubimy muzykę, ktorą już słyszelismy". To normalna zasada bezpiecznego formatu. W Trójce, za rządów LSD jeszcze , też wyrugowano muzykę elektroniczną (audycje były co tydzień, w dobrej porze). Potem została jedna na miesiąc o 2 w nocy. Zabroniono też puszczania zachodniej el_muzy. I na pewno nie był to prawicowy zamach.
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 19.07.2006 o godz. 20:17
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 20:20   #28
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Szkoda tego całego zajścia komentować...
A tak lubiałem "mocne nocne"...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 20:31   #29
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.
Myślę, że niepotrzebnie. Obserwuję waszą dyskusję i muszę przyznać, że jest ciekawa i na poziomie. Nie odniosłem też wrażenia, jakby miało tu być wzajemne przekonywanie się do własnych racji, a jedynie dojrzała wymiana poglądów. Oby takich więcej


Co do tematu, to radia nie słuchałem, ale zaczynam się zastanawiać, czy właśnie celem rządzących nie jest stworzenie ogłupionego społeczeństwa. Bo jednak ludzie myślący, zdolni do własnego zdania i krytyki są niebezpieczni, a bezmyślna masa zaakceptuje prawie wszystko, co się z nią robi.. Tym samym zlikwidować należy wszystko, co się wyróżnia, a pozostawić jedynie jednolitą papkę dla wszystkich..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 22:10   #30
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Relacja ze spotkania z dyrektorem Sobal***261;

Witam.
Sytuacja wygl***261;da tak.Poinformowa***322;am pana Sobal***281; o akcji prowadzonej przez s***322;uchaczy oraz rosn***261;cym zainteresowaniu medi***243;w. Powo***322;a***322;am si***281; m.in.na Rzeczpospolit***261; i Gazet***281; Wyborcz***261;. Pan Sobala wyj***261;***322; zatem RP stwierdzaj***261;c, ***380;e dosz***322;o do manipulacji, a artyku***322; jest przek***322;amany. (Powiedzia***322;am,i***380; moim zdaniem tak powa***380;na gazeta nie pozwoli***322;aby sobie na takie nadu***380;ycie).
Oto,czego dowiedzia***322;am si***281; na temat zmian,jakie zachodz***261;.
1. MUZYKA:za ni***261; odpowiedzialny jest Piotr Kordaszewski (dotychczasowy szef muzyczny stacji).Ma zastrze***380;enie,***380;eby nie gra***263; zbyt mocnych d***378;wi***281;k***243;w,poza tym to on ma stworzy***263; playlist***281;,z ktorej komputer b***281;dzie wybiera***322; utwory emitowane na antenie. Proces wdra***380;ania tych d***378;wi***281;k***243;w juz si***281; rozpocz***261;***322;-moim zdaniem mo***380;na to zauwazy***263; w zmianie jako***347;ci d***378;wi***281;k***243;w.Ale ju***380; nic od siebie,jak relacja to relacja...
Cytat:
Co do audycji MOCNE NOCNE i ci***281;***380;kich brzmie***324;-nie b***281;d***261; grane,bo nie znajdzie si***281; dla nich odpowiedniego opakowania,dzi***281;ki kt***243;remu wielu ludzi b***281;dzie chcia***322;o tego s***322;ucha***263;-tak twierdzi dyr Sobala.(Doda***322;,i***380; k***322;***243;ci si***281; to z has***322;em Mody na niebranie,kt***243;ra ma dotrze***263; do mas).
STOP. Czyli co? Ci***281;***380;kie brzmienia = narkotyki itp?

Cytat:
Kiedy skonstatowa***322;am, ***380;e to przecie***380; MN cieszy***322;y si***281; najwi***281;ksz***261; popularno***347;ci***261;, Pan Sobala pokaza***322; mi statystyki s***322;uchalno***347;ci (wszystkich rozg***322;o***347;ni Polskiego Radia oraz stacji komercyjnych)-Bis byl na miejscu przedostatnim b***261;d***378; na samym ko***324;cu. O tym dyr Sobala wspomina***322; najcz***281;***347;ciej-brak s***322;uchalno***347;ci. M***243;wi***322;,***380;e smsy, forum to nie jest dobry miernik. ***379;e chce robi***263; radio dla znacznie wi***281;kszego kr***281;gu odbiorc***243;w. I do tej my***347;li wraca***322; bardzo cz***281;sto-tak***380;e wtedy, kiedy pokaza***322;am petycj***281;. Stwierdzi***322;, i***380; 2000 podpis***243;w to granica b***322;***281;du statystycznego,a tabelki i s***322;upki nie oddaj***261; wysokiej s***322;uchalno***347;ci radia. (pod petycj***261; podpisalo si***281; ju***380; 4382 os***243;b,jednak w chwili drukowania by***322;o ich 2100.)
M***243;wi***322;,***380;e za ZMIANY PERSONALNE odpowiada Bo***380;ena Sarnowska, on nie rozmawia***322; z dziennikarzami,poniewa***380; nie ma na to czasu, natomiast Ona uzupe***322;ni***322;a jego plan dotycz***261;cy audycji,ich charakteru o konkretne nazwiska. Powiedzia***322;,***380;e wsp***243;***322;prac***281; zrywa tylko z niekt***243;rymi dziennikarzami-reszta pozostanie w za***322;odze,ale w "innym charakterze".
Twierdzi***322;,***380;e chce tworzy***263; radio,w kt***243;rym kontakt ze s***322;uchaczami b***281;dzie nadal podtrzymywany,rozmowy bliskie,co***347; jak u Tomka Kosiorka w audycji "Zostaw wiadomo***347;***263;"(Tomek zostaje w pasmach wieczornych).
Cytat:
M***243;wi***322;, ***380;e usuni***281;cie ci***281;***380;kich brzmie***324; nie oznacza braku r***243;***380;norodno***347;ci,***380;e te***380; nie chc***261; plastiku.(Je***347;li mam by***263; szczera-przywo***322;ywana w czasie rozmowy B.Spears by***322;a s***322;yszana ostatnio w BIS PR)
STOP. Czyli ciezkie brzmienia (cos innego, roznorodnego) to nic innego jak plastik?
Cytat:
Zaznaczy***322; tak***380;e,***380;e brakuje mu w tym radiu osobowo***347;ci,ludzi o szerokich horyzontach. Bronilam naszych dziennikarzy,niestety my***347;l***281;, ***380;e pan Jacek nie zrozumia***322; i nadal podtrzymuje swoje stanowisko.
Rozmawiali***347;my te***380; chwil***281; o audcji Masala. Na moje stwierdzenie, i***380; usuni***281;ci***281; audycji jest z***322;amaniem konstytucji RP (Art.132-o wolno***347;ci s***322;owa, kt***243;rej ma strzec KRRiT) odpowiedzia***322;, ***380;e media publiczne nie s***261; miejscem na stawianie takich tez.
PETYCJ***280; oraz listy przyj***261;***322;, podkre***347;laj***261;c, i***380; przeczyta je na pewno.
Powiedzia***322; jeszcze,***380;e jest do dyspozycji,mo***380;emy umawia***263; si***281; z nim i rozmawia***263;.
Jako cos ciekawego wylapie to napisze. Pan Sobala chyba jeszcze nie widzi co sie wokol niego dzieje.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Ostatnio zmieniany przez Qbi@k : 19.07.2006 o godz. 22:12
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.