Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.07.2004, 16:52   #1
Qaz
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qaz
 
Data rejestracji: 25.07.2004
Posty: 3
Qaz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Pomocy?

Właśnie wróciłem ze sklepu kopmputerowego. Chciałem kupić klawiature bezprzewodową i mysz optyczną bezprzwodową w komplecie, jednak gość powiedział mi że to się nie nadaje do gier bo jak działa mysz to niedziała klawiatura. Czy to prawda czy sprzedawca miał przestarzałe informacje?
Qaz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.07.2004, 17:40   #2
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bzdury gada mam taki zestaw - mysz bezprzewodowa (kulkowa) + klawa bezprzedowodawa
a o takim numerze to nie slyszlem jeszcze
moze o czyms nie wiem
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 17:43   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qaz
Właśnie wróciłem ze sklepu kopmputerowego. Chciałem kupić klawiature bezprzewodową i mysz optyczną bezprzwodową w komplecie, jednak gość powiedział mi że to się nie nadaje do gier bo jak działa mysz to niedziała klawiatura. Czy to prawda czy sprzedawca miał przestarzałe informacje?
Pierwsze słysze żeby tak było ... dlaczego niby jak działa jedno to niedziała drugie
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 17:49   #4
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No własnie dlaczego to niby miałoby nie działać? Jakiej firmy był ten zestaw?
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 17:53   #5
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Gość chyba pomylił sklepy w których chciał być sprzedawcą
Nastęnym razem niech idzie sprzedawać pomidory na targu...
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:10   #6
SEBA1609
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika SEBA1609
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 90
SEBA1609 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No koledzy i tu was zaskocze
Mam Zestaw bezprzewodowy TRACERA mysz optyczna +klawiaturka wszystko radio. Te dwa komponenty polaczone sa nadajnikiem i istnieje taka mozliwosc aby klawiatura dziala a mysz nie lub odwrotnie. Obydwie musza zlapac to samo pasmo. Na marginesie nie polecam. Juz dwa razy mialem w serwisie, ale wymienili na nowa i jak na razie jest ok (na jak dlugo nie wiem?) Konczac jest taka mozliwosc aby jedno z urzadzen nie lapalo wspolnej czestotliwosci.
SEBA1609 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:18   #7
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Maskra!! Tracera
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:21   #8
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No to tu jestem zaskoczony bo o tym nie wiedziałem (jak większość zresztą )
BTW: Mam klawiaturę tracer'a czarną no ale stety przewodową
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...

Ostatnio zmieniany przez MacGyver : 29.07.2004 o godz. 18:24
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:22   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tracer? a co to jest
od zawsze powtarzam ze proc jak jest wolniejzy o sto czy dwiescie MHz to pikus, ale na monitorze, myszce i klawiaturze nie wolno oszczedzac (... w sumie dolaczylbym jeszcze fotel) bo zdrowie ma sie jedno (to a propos padu pod nadgaski, monitora i fotela) a kazda niewygode mychy i klawy poczujesz bezposrednio (co nie jest przyjemne)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:30   #10
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I tu masz nimal 100% racje. Najważniejsze są monitor, klawa, mycha no i wspomniany fotelik . Ma się je na długie lata, a zdrowie jest tylko jedno.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:50   #11
SEBA1609
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika SEBA1609
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 90
SEBA1609 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
o koledzy poczulem lekka nutke drwiny ^_^ ^_^
Macie racje "tracer co to jest" ale dziala jak na razie myszka ladnie chodzi, klawiatura rowniez.
Nie stwierdzam jakosci zestawu lecz fakt iz jest mozliwosc braku komunikacji jak w temacie
SEBA1609 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:58   #12
Qaz
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qaz
 
Data rejestracji: 25.07.2004
Posty: 3
Qaz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki, już myśłałem że będę musiał zostać przy kabelkach, sprzedawca wyszedł na idiote przez swoją niewiedzę stracił klijenta.
Qaz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 18:59   #13
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
serio? drwina? my? /joke
nie zartuje z posiadaczy (sam np mam komore mitsubishi, pomimo ze dla 70% ludzi nie istnieje nic innego jak nokia - z firmami w kompach jest identycznie) tylko z samej firmy wypuszczajece - co tu duzo mowic - buble


BTW OT: epol, Ty siedzisz w komorach nie wiesz czy siemens przypadkiem znowu nie dal pewnej czesi ciala z telefonem CX65? znajomy kupil i nie wyswietla mu CB pomimo prawidlowego ustawienia kanalu, siemens twierdzi ze to nie jest podstawa do reklamacji... naprawde ta firma mi sie nie podaba od jakiegos czasu :\
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 20:52   #14
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
BTW: Po co nam karty graficzne które umożliwiają nam granie z np. z 65FPS skoro i tak mamy odświeżanie 60Hz?


No to jeszcze zależy jaki procek

A co do klawiatury i myszy to polecam Logitech'a ogólnie a w szczególności MX 900 i 700
bakupl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2004, 21:01   #15
Qaz
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qaz
 
Data rejestracji: 25.07.2004
Posty: 3
Qaz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A co powiecie o zestawie:
A4-TECH KBS-2348RP?
Qaz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.