Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.12.2003, 17:44   #1
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy Czy Jest Ktos W Stanie Mi Pomuc?

A JA MAM taki problem ze watpie aby ktos z was mogl mi pomuc i niewiem co robic, ale mysle ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze!! A wiec tak:
wkladam nowo zakupiona plytke 870mb aby wyplaic mpg o rozmiarze 814mb,nastepnie odpalam nero 6.15 i jedziemy z overburingiem i plytka sie wypala co prawda naped dziwnie warczal na poczatku ale potem szlo normalnie, nero zakonczyl wypalanie z powodzeniem i po zamknieciu nero sprawdzilem czy plik sie dobrze nagral, i co najlepsze nagral sie bardzo dobrze a wiec zabralem sie za wypalanie drugiego pliku i co najlepsze nero wypala druga 870-tke i tu nagle wyskakuje komunikat ze niemoze zamknac sesji! a w ustawieniach bylo all oki zeby zamknol cd bez multisesji itd.. pomyslalem *** moze zrypana plytka bo to sie zdaza dobra przyszedl do mnie koles po 15 minutahc i poprosil abym mu przepalil 4 filmy po 700mb czy li standart cd 700mb, co najlepsze wypalarka i nero nie chciala mi zamknoc sesji na 3 cd!! a bylo to zwykle wypalanie pliku data(avi) na cd co robilem to zawsze bez problemu i co ciekawsze bufor nagrywarki warjowal za kazdym razem jak wypalalem te 3 cd! bufor hdd nawet nie drgnol a bufor nagrywarki wariowal niewiem co jest grane!!zamiast wypalac mi cd 24x ok 3minut wypala mi ok 6 minut bo bufor nagrywarki warjuje!!niewiem co robic boje sie ze ****ala mi sie nagrywarka mam gwarancje ale niewiem czy to nie moja wina ze ja ja ****alem,chcialem przepalic nastepna plytke i poszlo ale bufor nagrywarki mi warjuje i komp mi sie tak wiesza ze podczas wypalania nic nie moge zrobic!!prubowalem przeinstalowac biosa w nagrywarce [MSI DragonWriter (CR40-A, MS-8340A)] z biosu 100d na 8340A_V110D ale niemoge poniewaz mam sformatowany dysk w nfst a nie w fat32 wiec nici z dyskietka a niebede formatowac hdd 120giga barakudy tylko po to aby przeinstalowac biosa!! Xp posiada wiersz polecen w ktorym odpalilem updeata a on mi napisal ze nie wykryl mojego napedu wiec niewiem co robic??!!Xp nie posiada dosy CO ROBIC POMOCY!!
WgizmO jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.12.2003, 18:11   #2
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Po:
1. Przeintsaluj system.
2. Na nowym sysie zaintaluj najnowsze ASPI i ForceASPI
3. Zainstaluj najnowsze Nero.

Jeśli to nie pomoże, zanieś machine to kumpla i zobacz czy u niego to samo się dzieje. Jeśli tak to musisz sukać nowej. A tak poza tym jeśli masz plik 814MB, a płytke 870MB to nigdy nie nagrywaj na overburningu. Nie ma to sensu.
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 18:14   #3
Gorzala
Guru
 
Data rejestracji: 22.02.2003
Posty: 1,115
Gorzala zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
Po:
1. Przeintsaluj system.
2. Na nowym sysie zaintaluj najnowsze ASPI i ForceASPI
3. Zainstaluj najnowsze Nero.

Jeśli to nie pomoże, zanieś machine to kumpla i zobacz czy u niego to samo się dzieje. Jeśli tak to musisz sukać nowej. A tak poza tym jeśli masz plik 814MB, a płytke 870MB to nigdy nie nagrywaj na overburningu. Nie ma to sensu.
Pozdro
A jak ma to niby wypalic, jak nie z overburningiem?
Gorzala jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 19:29   #4
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gorzala
A jak ma to niby wypalic, jak nie z overburningiem?
Jeśli mam:
1. Plik np. 814MB
2. Płytę 870MB
To moja machina wypala takie rzeczy normalnie. Raz tak robiłem i było dobrze, tylko raz...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 19:42   #5
Gorzala
Guru
 
Data rejestracji: 22.02.2003
Posty: 1,115
Gorzala zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To gratuluje machiny
Gorzala jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 19:47   #6
Sorty
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Sorty
 
Data rejestracji: 07.03.2003
Lokalizacja: Lublin
Posty: 284
Sorty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Słyszałem że Ahead wydał jakiś patch do overburningu w Nero w wersji 6.15. Może to pomoże??
__________________
Emil
Sorty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 19:47   #7
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gorzala
A jak ma to niby wypalic, jak nie z overburningiem?
No wlasnie, sam sie troche zdziwilem

Ale moze chodzilo o to, zeby na plytke 870MB nie probowac nagrac np 890MB
Swoja droga, ciekawy pomysl
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 19:50   #8
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gorzala
To gratuluje machiny
Kurde, raz się udało, a teraz się bez overburningu się nie da... Szczęśliwy dzień minął
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 21:39   #9
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WLasnie ja mam all patche i mam zawalone ok 80giga na dysku i niemam zamiaru instalowac systemu od nowa i formatowac hdd na fat32 a potem znow na nfst aby tylko zflashowac biosa bo nikt niewie jka to zrobic i czy to pomorze jutro zrobie defragmentacje hdd i zobacze czy to pomorze ale watpie i czuje ze sie skonczy na tym ze bede musial wziasc naped i zaniesc do servisu ale jka zobacza zflashowanego biosa to podejzewam ze bedzie po gwarancji bo beda mowic ze to ja ****alem sprawe, a tak pozatym jezeli ktos wie jak sflashowac biosa majac nsft czy jak to sie tam zwie nie posiadajac dosa i partycji w fat32!!?
WgizmO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2003, 22:48   #10
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a moze po prostu sprobuj zainstalowac nowsze nero - jest przeciez 6.23
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2003, 07:08   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mozesz spokojnie flashowac biosa nie majac fat - albo spod windy albo z dyskietki
tylko po co - uaktualnij nero do 6.0.0.23 i bedzie po klopocie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2003, 09:13   #12
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zrobielm all co mowiliscie i jest bez zmian! dzisiaj jak jeszcze zdarze zrobie defragmentacje dysku moze to pomorze,ale obawiam sie ze jednak nagrywara mi padla od tego wypalenia jednej 870-tki wiec chyba czeka ja servis ,dam wam znac w moich poczynaniach.
WgizmO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2003, 11:06   #13
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie uwiezycie zainstalowalem najnowsze sterowniki aspi i jest all oki zrestartowalem kompa i jest all oki wypala ale co dziwne wypala mi cd sony cd-r 700mb 1-48x a wypala mi ja w 5 minut z predkoscia 32x cos chyba jest nie tak ale nagrywarka chodzi strasznie cichutko i bufor hdd 100% i 98%nagrywarki normalnie nie poznaje jej!! jest wada ktora mnie wnerwia i mam nadzieje ze tylko te soniacze mi bedzie wypalac 5 minut z predkoscia 32x a pozostale jak dawniej ok 3 minut z 24x
WgizmO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2003, 11:13   #14
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
5 minut dla predkosci 32 to stanowczo cos nie tak - to raczej wyglada na predkosc 16x
gdzies musi byc problem
wywal stery kanalu ide, potem jeszcze raz instalacja aspi, wlacz DMA i sprobuj wlaczyc UDMA...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2003, 11:14   #15
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
5 minut dla predkosci 32 to stanowczo cos nie tak - to raczej wyglada na predkosc 16x
gdzies musi byc problem
wywal stery kanalu ide, potem jeszcze raz instalacja aspi, wlacz DMA i sprobuj wlaczyc UDMA...
A ja dodam, że instrukcje jak te rzeczy włączyć/wyłączyć znajdziej na www.cdrinfo.pl
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.