Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2002, 13:22   #1
Rysiek1
Gość
 
Posty: n/a
Pomóżcie początkującemu - zgrywanie z kamery VHS

Jestem zupełna noga, jeśli chodzi o zagadnienie jak w temacie. Nie mam pojęcia, jak ugryźć temat. Plączą się mi po głowie dwa rozwiązania: karta video z wejściem i wyjściem analogowym - wada wysoka cena, albo niezły tuner TV z wejściem i wyjściem vhs lub s-vhs - cena do przyjęcia, ale nie wiem jak z jakością zgrywanego materiału. Jeśli możecie pomóżcie, lub dajcie jakieś linki do pogłębienia wiedzy.
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.02.2002, 06:54   #2
JurekK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 19
JurekK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jezeli zalezy ci na dobrej jakosci to tylko karty specjalizowane np dc10 +
zgrywa bardzo dobrze, posiada wejscie i wyjscie wideo( jest to sprzetowy dekoderi koder ) sam mam w domu i nie narzekam zgrywam filmy z C +
JurekK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2002, 08:05   #3
Rysiek1
Gość
 
Posty: n/a
Dzięki za radę, przegladałem oferty sklepów nt tej karty. Na www.komputronik.com.pl mają ją za 1125zł, a na www.rgb.com.pl za 850zł.
Czy 850 to przyzwoita cena, czy też można kupić taniej ?
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2002, 13:57   #4
JurekK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 19
JurekK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
850 to dobra cena, taniej moża, ale tylko na allegro, lub innych aukcjach internetowych, co do dc10+ jest to juz starsza karta i nie posiada wejscia cyfrowego, tylko video i svideo, tak samo wyjscia, maxymalny transfer 6Mb, no ale ty trzeba bardzo dobrego dysku, bo po pewnym czasie , zacznie odwalac klatki
JurekK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2002, 14:25   #5
Rysiek1
Gość
 
Posty: n/a
Zdecyduję się, na zakup u lokalnego dostawcy. Oferuje mi tą kartę w wersji OEM za 890 zł. Tamtej za 850 nie wezmę, gdyż sprzedaż byłaby wysyłkowa, i w przypadku jakichkolwiek problemów (pad karty w ekstremalnym przypadku) - załatwianie z dostawcą z drugiej strony Polski doprowadziłby mnie do białej gorączki. Karta z giełdy nie wchodzi w grę z tego samego powodu. Co do sprzętu to mam proc Celeron Tualatin 1,2 GHz przekręcony na 1,5 GHz na plycie ASUS Tusl2-c, hdd Barracuda IV 60 GB (ata100), 256 MB ramu i Winfasta gfmx400 64 MB. Acha i dźwięk Crativa SB 128 PCI. Myślę, że to powinno wystarczyć. Wypowiedz się, jeśli config nie taki jak być powinien.
Jeszcze raz dzięki za sugestie.
Pozdrowienia.
Ps.Znalazłem na necie interesujący artykuł, jak przerobić DC10+ na DC30+ bez żadnych ingerencji mechanicznych w kartę lub programowych w jej BIOS (jeśli takowy posiada) - manewry tylko sterownikami. Jeśli Cię to interesuje, daj znać, podeślę linka.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2002, 10:54   #6
JurekK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 19
JurekK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wszystko powinno bardzo dobrze działać, dysk bedziesz musiał przetestować, ile mega na s bedzie mogl zapisac, a przerobka jestem jak najbardziej zainteresowany
JurekK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
zgrywanie z kamery, kilka sesji, na jedną DVD djsaddam DVD-Video 2 01.11.2007 18:25
Jakość filmu zgrywanego z kamery - pomóżcie Jester85 Film i Muzyka 6 20.04.2006 14:49
Zgrywanie filmu z kamery cyfrowej sopel1000 Off topic 0 15.06.2005 22:40
Zgrywanie z VHS - brak synchronizacji audio/video mbzdak DVD-Video 8 19.01.2005 17:42
Z kamery VHS przez kartę graficzną na dysk mikas DVD-Video 8 12.07.2004 17:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.