Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2005, 11:01   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hm, jak spojrzec na kometny tego goscia, to juz to sprzedawal i dostal pozytywa za to...
choc sprawa wyglada na moooocno naciagana...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2005, 07:39   #2
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
hm, jak spojrzec na kometny tego goscia, to juz to sprzedawal i dostal pozytywa za to...
choc sprawa wyglada na moooocno naciagana...
..Tak , jeden komentarz za ten towar od osoby która ma w sumie tylko 3 komentarze to naprawdę coś godnego zaufania .

( to było ironiczne jeśli ktoś nie zauważył)

Zgadzam się z Nimalem że to wygląda na naciąganie .
W jednym z postów wyżej ktoś napisał że ci którzy kupują kable za 5000$ za metr nawet na to nie spojrzą . Tutaj miałbym inne zdanie . Większość tych "prawdziwych" audiofili co przy wyborze sprzętu audio kierują się głównie ceną - im wyższa tym napewno lepszy sprzęt - to snoby które chętnie skorzystają z takich okazji aby móc się pochwalić że korzystają z rad " doświadczonych konstruktorów " i te rady są cholernie drogie .

Miałem kontakt z kilkoma "prawdziwymi" audiofilami którzy do "kina domowego" w małym zacisznym pokoiku używali tylko 3 kolumn ( bo reszta nie miała miejsca ) , ale przewody połaczeniowe brali za 85 zł za metr. Takie zamówienia wywołują lekki uśmiech .
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.