Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2003, 22:43   #16
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Laser na Boga -chyba nie chcesz nic sobie zrobić?
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2003, 23:35   #17
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
brzuszki napisa***322;(a)
Laser na Boga -chyba nie chcesz nic sobie zrobić?
Witam !

Mam za mało odwagi - albo jeszcze nie byłem w takim stanie, albo mam za mało odwagi , albo sam nie wiem ... ale sa chwile ze poprostu zyc mi sie nie chce ...

Ale temat juz stary wiec nie ma co sie roztrzasywac ... jakos widac tak mam ...

Pozdro
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 10:41   #18
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Przez trzy dni nie moglem wejsc na forum (nie mam pojecia, dlaczego - niby na stronie glownej jest informacja o przenosinach serwera, ale widze tu posty z data 2 lipca) i dopiero teraz moglem przeczytac ten topic. Zastanawiam sie, czy faktycznie argument, ze oni sa u siebie, jest tutaj wystarczajaca wymowka. Nie jestem ekspertem w zakresie prawa, ale wydaje mi sie, ze jakich przepis dotyczacy tego typu sytuacji. I fakt, ze jest sie na swoim terenie nie jest uznawany za pozwolenie na czynienie szkody innej osobie. Jesli problem jest jeszcze aktualny (a pewnie tak), to sprobuj moze dotrzec do jakiegos znajomego prawnika, albo chociaz przejzyj Lexa i zobacz, czy czegos takiego nie ma. Na pewno zabronione jest palenie papierosow w miejscu publicznym ze wzlgedu na osoby niepalace. Moze tutaj jest podobnie. Fakt, ze i tak to prawo jest w Polsce jedynie na papierze, ale jednak jest i moze dac Ci podstawy do ewentualnego zadzwonienia na policje.
To wlasciwie jedyne rozsadne rozwiazanie, ktore przychodzi mi do glowy. Z innych moglbym Ci polecic kupno pieprzu w sprayu (powinienes dostac w kazdej aptece) i rozpylanie go nad ich balkonem, kiedy zaczynaja palic. Przy odpowiednim wietrze efekt murowany
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 10:55   #19
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
Z innych moglbym Ci polecic kupno pieprzu w sprayu (powinienes dostac w kazdej aptece) i rozpylanie go nad ich balkonem, kiedy zaczynaja palic. Przy odpowiednim wietrze efekt murowany
Witam !

Jakie skutki ?? od razu smierc czy w konwulsjach
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 11:00   #20
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Oooo, na pewno w konwulsjach

A tak serio to nie jest to nic niebezpiecznego, ale na pewno bardzo skutecznego. Wlasciwie jest to najlepsza rzecz do obrony (zwykle dla kobiet) przed jakas zaczepka. Skutki sa o wiele mniej grozne niz roznego rodzaju gazow, ale rownie skuteczne. Jak tak teraz mysle, to nawet szczerze mowiac, nie wiem, jakie efekty to wywoluje, ale pieprz to pieprz. Wystarczy przystawic nos do pieprzniczki i gleboko sie zaciagnac i mysle, ze to da mniej wiecej odpowiednie wyobrazenie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 11:00   #21
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Laser napisa***322;(a)
Witam !

Jakie skutki ?? od razu smierc czy w konwulsjach


W konwulsjach i straszliwych meczarniach z powodu braku mozliwosci wziecia oddechu

Ps: ja jestem palacy! i uwazam, ze ograniczanie i uniemozliwianie mi palenia wtedy kiedy chce i musze, godzi w moje swobody obywatelskie

Ps2: pale nawet na beczce prochu
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 19:13   #22
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kwas maslowy... ewentualnie poszukaj fiolek ze "smierdzielem". takie cos mozna chyba dostac w smiesznych rzeczach. smrod, ze marzysz tylko o tym, aby nie miec dziurek w nosie . dziala krotko, ale skutecznie tylko tylko, ze to bron o duzym zasiegu .
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 19:18   #23
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Wywiad doniósl o dostepnosci srodka o którym wspomniał andrzej - koszttuje 10PLN aha i sprzedawca wspomnial ze to na psy czyli idealne !
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 21:43   #24
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Laser napisa***322;(a)
Witam !

Wywiad doniósl o dostepnosci srodka o którym wspomniał andrzej - koszttuje 10PLN aha i sprzedawca wspomnial ze to na psy czyli idealne !
Hyhyhyhyhy
__________________
mati1700 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 22:29   #25
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Re: Poszukuje czegos o stanowczym zapachu / to nie jest śmieszne /

Cytat:
DJ_Polak napisa***322;(a)
ale masz problem


btw to ich sprawa co oni robia na ich balkonie tobie nic dotego, taka jest prawda

Balkon jest od tego zeby na nim palic 8)

Moja rada, przeprowadz sie gdzies indziej...
hehe

oj Laser no wierze ze to drazni ale godzac sie na zamieszkanie w bloku czlowiek godzi sie na to ze bedzie mieszkal bardzo blisko z innymi. Taka prawda.

Swoja droga dziwna cyrkulacja powietrza tam jest u Ciebie, jesli rzeczywiscie az tak capi.

Ciesz sie ze to tylko fajki.

Olej to, nadejdzie zima i im sie znudzi.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 23:10   #26
/||\aster
tranceaddict
 
Avatar użytkownika /||\aster
 
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Miami, FL
Posty: 139
/||\aster zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Poszukuje czegos o stanowczym zapachu / to nie jest śmieszne /

Cytat:
CIAPEK napisa***322;(a)
hehe

oj Laser no wierze ze to drazni ale godzac sie na zamieszkanie w bloku czlowiek godzi sie na to ze bedzie mieszkal bardzo blisko z innymi. Taka prawda.

Swoja droga dziwna cyrkulacja powietrza tam jest u Ciebie, jesli rzeczywiscie az tak capi.

Ciesz sie ze to tylko fajki.

Olej to, nadejdzie zima i im sie znudzi.
Dlatego napisalem tak jak w poprzedniej wypowiedzi.

Laser nie radze ci robic jakis akcji z gazem itp. bo to na 100proc nic nie da. W najlepszym wypadku nic nie wskurasz a w najgorszym (to najbardziej prawdopodobne) zaczniesz wojne z sasiadami. Wiec po takich akcjach nie zdziw sie ze np. masz to swoje pranie brudne po suszeniu na balkonie... itp.
Tak samo ty mowiles kiedys ze czasami jest u ciebie jak w dyskotece w ekwadorze, moze im tez to przeszkadza, ale ci nic nie powiedza bo wiedza ze np. robisz to pomiedzy 6-22 I oni moga ci skoczyc.
Ja mialem bardzo wscipiskich, upierdliwych sasiadow. Wiecznie z nimi wojna byla i ja wygralem 8) Jak byla impreza to dzwonili po policje itp doczepiali sie o byle gowno, . Ale ja sie odplacalem tym samym byli gnebieni na kazdym kroku, az wkoncu dali sobie spokoj "ze mna"
Wiec uwazaj bo ten sasiad moze nie byc mily gdy sie dowie ze mu jakies przekrety robisz...
Gdyby mi ktos powiedzial ze mam nie palic na balkonie to bym go wysmial.

Wogolnie nie wiem w czym problem jak juz napisalem ciebie nie powinno obchodzic co oni robia na balkonie. Ja robilem nawet grilla na balkonie...

Jest teraz lato i co myslisz ze oni beda palili w domu kiedy pogoda super, albo wychodzili na klatke...

Najlepsza rada to olac to bo i tak nic nie zdzialasz, albo przeprowac sie na jakies zadupie do domu jednorodzinnego.
Zycie w bloku nie jest doskonale

btw. Teraz mam super sasiadow az nie moge sie do tego przyzwyczaic...


Jeszcze chcialem dodac ze on nie robi nic nadzwyczajnego on tylko sobie pali na balkonie nic pozatym
/||\aster jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2020, 23:16   #27
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ale fajny temat wykopalem , stanowczy zapach to ma mezczyzna w lecie po tygodniu bez przysznica
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2020, 12:06   #28
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przechodzi ślepy przy sklepie rybnym i mówi, cześć dziewczyny, po ile dzisiaj numerek?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2020, 22:09   #29
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ten z fundamentami i Jasiem znasz
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.