Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.08.2005, 12:11   #16
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
ale jak "wali Ci" polska scena polityczna, skoro glosowales swiadomie?
używasz czasu przeszłego, ale jak widzę nie całkiem świadomie - teraz mnie wali, wcześniej nie waliło i głosowałem

widzę, że znowu podpadłem pod 'grzech Cimoszki' raz mnie nie waliło i do końca życia przyjdzie mi z tym żyć..
i ja się dziwie, że ten kraj nie idzie do przodu
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.08.2005, 12:27   #17
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cimosz nie jest moim kandydatem na prezydenta, chociaż nie dyskwalifikuje go to, co powiedział kiedyś tam na jakimś zjeździe KC. powody są zupełnie inne, ale to już moja sprawa.
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
..............i ja się dziwie, że ten kraj nie idzie do przodu
imho idzie do przodu i to ostro drogą krętą, trudną, ale jednak. wystarczy przypomnieć sobie jak było jeszcze piętnaście lat temu powiedzmy, że z pozycji leżącej podnieśliśmy się na kolana teraz trzeba jeszcze wstać.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 16:29   #18
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
widze, że z rozumowaniem ciężko...
U mnie jest ok, rozumiem i potrafię wyciągać wnioski.

Chodzi o fakt. Chodzi o godność. Której większość polityków nie ma.

I chyba przedobrzyłeś. Chciałeś zabłysnąć i nie wyszło, nie ocenia się narodu - tylko ludzi.

A ludzie, politycy lewicy, każdy wie kim byli kiedyś.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 16:37   #19
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja bym wypier***** cały sejm i senat w pierony, wszystkich, wszystkich którzy teraz rządzą i nierządzą, co do jednego, i powybierał młodych fachowców w wieku 28-35 lat, wtedy nie było by problemu czy ty byłeś szpieg czy nie, nie trzebaby było nikogo lustrować, wszyscy by byli "czyści". I na tym budować IV Rzeczpospolitą, bo teraz jest tak jak jest, poprzełazili z jednej partii do drugiej i jest taki syf jak był tylko pod innymi szyldami.
****a **ć
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 16:41   #20
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
nie ocenia się narodu - tylko ludzi.
zgadzam się, ale jakoś nie lubie szkopów i juz, ba nielubie to mało powiedziane, wku***a mnie sam ich język, nie wspominając o przeszłości i krzywdzie jaką nam wyrządzili!!
JAkim bylibyśmy teraz krajem gdyby nie faszystowska wojna!!
nie jestem zbyt wielkim patriotą, ale jakby trzebabyło iśc walczyć przeciwko niemcom to ja ide pierwszy.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 21:56   #21
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@juicepp

niemcy tez byly zniszczone w wyniku wojny, ale to co sie dzialo po wojnie ma znaczenie
polska zostala objeta 'opieka' sowietow, wiec jest jak jest
niemcy w tym czasie poszli ostro do przodu

moze mieli innych ludzi u wladzy wowczas, nawet nie lepszych a przynajmniej sprytniejszych

masz racje, nie jestes patriota, jestes faszysta, skoro sam jezyk niemiecki Cie 'wku***a'
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 22:04   #22
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
masz racje, nie jestes patriota, jestes faszysta, skoro sam jezyk niemiecki Cie 'wku***a'
bez przesady...sowieci wojny nie zaczęli, tylko niemcy, i to oni roz******yli całą warszawe o reszcie nie wspominając...sowieci sowietami, ale od szkopow sie zaczęło i głownie polska była przez nich zniszczona.
a co do języka, to troszke przesadziłem, ale fakt faktem ze ich nie bardzo lubie
...wiadomo za co...
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 22:20   #23
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podsumowując:

Ludzie na wysokich stanowiskach w państwie powinni liczyć się z tym, że opinia publiczna patrzy się na ich zachowanie, teraźniejsze, przeszłe i przyszłe.

Powinno oceniać się ludzi. A nie narody. Naród sam w sobie nie jest złą "instytucją". Dobrze rządzony przynosi zyski, buduje poczucie bezpieczeństwa. Jednak jego zachowanie zależy od rządzących. To oni kreują państwo. Oni wydają najważniejsze decyzje dotyczące państwa. Nie zawsze trafne.

Więc nie dajmy się oszukać.

Czerwony to czerwony. Nie da się tego ukryć. Tak jak stare drzwi koloru czerwonego. Można je pomalować farbą na kolor czarny. Jeśli nawet farba pokryje czerwony kolor niezauważalnie to i tak pod nową warstwą jest stara warstwa.

Ktoś mógłby powiedzieć, że starą farbę można zedrzeć. Oczywiście. Ale człowiek to nie drzewo z którego wykonane zostały drzwi, bądź blacha na dachu.

Z człowieka nie można zedrzeć koloru. Można próbować go zmienić. Ale i tak nic to nie da.

Ideologii głęboko wsiąkniętej w człowieka nie da się zamazać, ona jest i będzie.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 22:53   #24
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ludzie się nie zmieniają? jest i będzie? bardzo dokładnie widzę poznałeś mentalność ludzką.. w takim razie po co więzienia, skoro skazańcy i tak się nie zmienią? lepiej od razu zabić, po co te cale zabawy z sądami. przecież 20 lat temu, jako nastolatek ukradł jabłko z sadu sąsiada, to więc na pewno on zabił tego człowieka, zabijmy go!

ludzie się nie zmieniają? ja pamiętam Wałęsę z lat 80 jako człowieka, który należał do nielicznych wpływających na losy całego świata, jednak nie chcę, żeby kiedkolwiek wypowiadał się więcej publicznie. właśnie dlatego, że się zmienił i 'odrósł' od roli męża stanu.
zmienił się.
cenię go za to co zrobił, ale to jest przeszłość.

to działa też w drugą stronę. to co ktoś robił 20 lat temu znaczy tylko tyle, że robił to 20 lat temu. NIC więcej. trzeba niezwykłej odwagi [albo buty połączonej z głupotą], żeby wyciągać z tego jakieś daleko idące wnioski na temat charakteru czy innych cech danego człowieka.

skoro to dla ciebie farba, której się nie da zedrzeć to szkoda mi ciebie. nie, w sumie wcale nie szkoda, ale boję się takich ludzi. bo od tego do ksenofobii nie jest daleko - przyklejona łatka 'zły' i koniec. nie chciałbym żyć pośród takich ludzi. przypomina mi to społeczności małych miasteczek, gdzie każdy o każdym wszystko wie. i nie daj boże, żeby wiedzieli coś złego.. wtedy taki ktoś ma przesrane na całej linii. nie jest ważne kiedy to zrobił, często ciągnie się to pokoleniami i dotyka zupełnie niewinnych ludzi.

ludzie naturalnie oceniają narody, stereotypy przecież skądś się biorą, przenoszone są potem podświadomie lub świadomie na jednostki. możecie się z tym nie zgadzać, nie musicie. ktoś wyżej napisał o 'hamerykanach' - takie ośmieszenie nazwy narodowości też jest formą oceny i ustosunkowania się do tej oceny.

najważniejsi ludzie w państwie z tego państwa pochodzą, są produktem narodu. polski naród bardzo stracił na inteligencji w czasie wojny i to widać w skąpości tej warstwy społecznej, stopniu wykształcenia czy świadomości społecznej. widać też w jakości sceny politycznej i tym co na niej widać. mądry naród nie da się rządzić *****om, zadajmy sobie pytanie jakim jesteśmy narodem. i dlaczego.

ps. Cimoszki nie pogrąża przemówienie jakich setki czy tysiące było w tamtych czasach, prędzej bym się zainteresował sprawą słynnych oświadczeń i akcji, których nie było. to jest teraźniejszość, znacznie więcej mówiąca o człowieku niż przeszłość.

ps2. bardziej niż czerwonych nie lubię 'świętoszkowatych obłudników' zasiadających po drugiej stronie sceny politycznej.

ps3. wykształcenie Kwaśniewskiego nie jest tajemnicze, jest podane do publicznej wiadomości. nie wiem czy kiedykolwiek ktokolwiek zadał sobie trud przeczytania wywiadu z naszym ustępującym prezydentem, ale zapewniam, że czytało się to w miare dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że maglowały go spece od trudnych wywiadów.

ps4. tak, ludzie patrzą na prezencję i wygadanie kandydata, pewnie też dlatego, że główną rolą prezydenta w naszym kraju jest reprezentacja państwa na arenie międzynarodowej. wypada, żeby taki człowiek znał języki, był obyty, oczytany, umiał tańczyć czy zachować się w towarzystwie. przykro mi, że ktoś nie widzi wagi tych czynników. keidyś ktoś powiedział - każdy polityk kradnie, to taki swoisty podatek, ale wybierajmy takich, którzy dodatkowo coś dla państwa robią.

mam nadzieję, że następne wybory będę oglądał z daleka, z kraju, który *****om rządzić się nie dał.
ostatnie ps. czytając to tutaj zachodzę w głowę czemu partia o. Rydzyka nie ma już 30% poparcia...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 23:09   #25
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps. Cimoszki nie pogrąża przemówienie jakich setki czy tysiące było w tamtych czasach, prędzej bym się zainteresował sprawą słynnych oświadczeń i akcji, których nie było. to jest teraźniejszość, znacznie więcej mówiąca o człowieku niż przeszłość.
Jak juz poruszylismy ten temat i dyskusja jest troche polityczna to polecam poczytac bardzo rzeczowo przygotowana analize wydarzen na:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/
oraz (to o niczym jeszcze nie swiadczy):
http://www.wp.pl/r/6n1170
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 23:12   #26
warek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Posty: 3
warek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
mam dość tego, aby mną rządzili ludzie wybrani przez żuli, którzy uwierzyli w obietnice, że im DADZĄ.
****a.
Więc uważasz że w Polsce 50% wyborców jest żulami ? Po 15 latach kapitalizmu i wolności mamy na oko 5-8 milionów żuli ? ? ?

Zapomniałeś o tych którzy rządzili 4 lata wcześniej - o kryminalistach i bandytach z ekipy postsolidarnościowej ? O tym, że są wśród postsolidarnościowych ministrów pospolici przestępcy (jeden siedzi w więzieniu inny został zastrzelony w gangsterskich porachunkach). O tym że wywołali kryzys, że związkową pazernoscią doprowadzili państwo do bankructwa ?
Wtedy nie miałeś dość, że rządzi Tobą pokolenie postsolidarnościowych gnoi ? ? ?

A może lubisz gnoi, którzy obecnie chcą się dopiąć do koryta.
Takich świątobliwych gnoi, którzy wraz z rodziną przejęli władzę w pewnym banku i potem go okradli ?
Albo tych gnoi demokratycznych, którzy brali łapówki za lipne przetargi na budowy dróg i mostów w Warszawie ?
Albo tego Warszawskiego gnoja, który sobie i kolegom solidaruchom w urzędzie miejskim rozdał po 40tys. premii za doskonałe wypełnianie nicnierobienia ?

Do jakiego rodzaju gnoi siebie zaliczysz ?
warek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 00:06   #27
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@warek
miej odwage i podpisz sie prawdziwym nickiem
pisanie anonimowych postow, w ktorych wyzywa sie innych userow od gnoi nie uchodzi nawet nowym userom

@sid, pisz troche krotsze posty, bo nikomu nie bedzie chcialo sie Ciebie czytac, a jak sadze na tym Ci jednak bardzo zalezy

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ludzie się nie zmieniają? jest i będzie? bardzo dokładnie widzę poznałeś mentalność ludzką.. w takim razie po co więzienia, skoro skazańcy i tak się nie zmienią? lepiej od razu zabić, po co te cale zabawy z sądami. przecież 20 lat temu, jako nastolatek ukradł jabłko z sadu sąsiada, to więc na pewno on zabił tego człowieka, zabijmy go!
ales przywalil, wez sobie to przeczytaj co napisales, skad takie daleko posuniete wnioski?

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ludzie się nie zmieniają? ja pamiętam Wałęsę z lat 80 jako człowieka, który należał do nielicznych wpływających na losy całego świata, jednak nie chcę, żeby kiedkolwiek wypowiadał się więcej publicznie. właśnie dlatego, że się zmienił i 'odrósł' od roli męża stanu.
zmienił się.
cenię go za to co zrobił, ale to jest przeszłość.
tak, walesa juz chyba nie ma nic nowego do powiedzenia, chociaz mialem okazje rozmawiac z nim osobiscie kilka lat temu i musze powiedziec, ze sprawial wrazenie elokwentnego i wyksztalconego

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
to działa też w drugą stronę. to co ktoś robił 20 lat temu znaczy tylko tyle, że robił to 20 lat temu. NIC więcej. trzeba niezwykłej odwagi [albo buty połączonej z głupotą], żeby wyciągać z tego jakieś daleko idące wnioski na temat charakteru czy innych cech danego człowieka.
trudno z Toba dyskutowac, jezeli nie rozumiesz pojec ktorych uzywasz, buta to inaczej zuchwalstwo, arogancja, pycha, zarozumialosc, nijak nie pasuje do Twojego "wyciagania wnioskow"

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
przypomina mi to społeczności małych miasteczek, gdzie każdy o każdym wszystko wie. i nie daj boże, żeby wiedzieli coś złego.. wtedy taki ktoś ma przesrane na całej linii. nie jest ważne kiedy to zrobił, często ciągnie się to pokoleniami i dotyka zupełnie niewinnych ludzi.
jakis przyklad?

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps. Cimoszki nie pogrąża przemówienie jakich setki czy tysiące było w tamtych czasach, prędzej bym się zainteresował sprawą słynnych oświadczeń i akcji, których nie było. to jest teraźniejszość, znacznie więcej mówiąca o człowieku niż przeszłość.
terazniejszosc jest taka, ze dopasowuje sie wlasnie do niej, czyli jak mu zagraja tak zatanczy

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps3. wykształcenie Kwaśniewskiego nie jest tajemnicze, jest podane do publicznej wiadomości. nie wiem czy kiedykolwiek ktokolwiek zadał sobie trud przeczytania wywiadu z naszym ustępującym prezydentem, ale zapewniam, że czytało się to w miare dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że maglowały go spece od trudnych wywiadów.
prosze o linka, zaciekawiles mnie

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps4. tak, ludzie patrzą na prezencję i wygadanie kandydata, pewnie też dlatego, że główną rolą prezydenta w naszym kraju jest reprezentacja państwa na arenie międzynarodowej. wypada, żeby taki człowiek znał języki, był obyty, oczytany, umiał tańczyć czy zachować się w towarzystwie. przykro mi, że ktoś nie widzi wagi tych czynników.
pomyliles role polskiego prezydenta z rola prezydenta w niemczech czy krolowej anglii
to nie marionetka i bawidamek
prezydent w polsce moze duzo wiecej, ma przede wszystkim prawo veta a to na prawde trudno przecenic, problemy w kraju sa bardziej wazne od bezowocnych konwersacji o zniesieniu wiz
to jak sie prezydent Kwas pokazal w swiecie lepiej pozostawic bez komentarza, jego dokonania na arenie miedzynarodowej sa takie, ze wizy do USA jak byly tak sa, w towarzystwie to sie zachowal upijajac sie jak student w sesji i jeszcze przeprosil w imieniu calego narodu, za cos czego jeszcze nie wiedzial ale na wszelki wypadek juz przeprosil

prezydent w swiecie powinien sie pokazac z jak najlepszej strony, jezyki znac oczywiscie powinien, ale jak maja odbierac kwasa w brukseli w swietle jego wczesniejszych podrozy do moskwy?
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.

Ostatnio zmieniany przez pykson : 23.08.2005 o godz. 00:10
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 00:13   #28
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
pykson - ja nie z tobą rozmawiam, wybacz. łapiesz mnie za słówka, całe akapity zbywasz jednym, dwoma słowami a na dodatek celowo zaniżasz poziom dyskusji udając, że nie rozumiesz pewnych skrótów myślowych czy porównań.
oszczędźmy sobie czasu.
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 00:18   #29
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sid, ktoś kto 20 lat temu zabił jest dalej dla mnie kimś kto zabił.

Proces resocjalizacji jest kpiną. Tylko 20 % skazanych po wyjściu z więzienia wchodzi na dobrą drogę. Reszta spowrotem wraca do "fachu".

I nie pisz mi o nastolatkach buszujących w sadach. Kradzież jabłka to wykroczenie, a nie przestępstwo za które idzie się do więzienia.

Zwykły człowiek zmienia się dla siebie, dla rodziny, dla przyjaciół. Polityk zmienia się dla wyborców. Oboje z nich łączy jedna zależność. Dalej to ci sami ludzie. Zmienia się tylko maska. Tyle tylko, że maska polityka to fałsz !

@SID
"to działa też w drugą stronę. to co ktoś robił 20 lat temu znaczy tylko tyle, że robił to 20 lat temu. NIC więcej. trzeba niezwykłej odwagi [albo buty połączonej z głupotą], żeby wyciągać z tego jakieś daleko idące wnioski na temat charakteru czy innych cech danego człowieka"

Jak się zwalisz w portki, ściągniesz gacie ale się nie umyjesz to smród i tak będzie za Tobą chodzić.

Tak na marginesie. Piszesz tak jakby Cimoszewicz był kandydatem na babcie klozetową w pałacu prezydenckim. On jest kandydatem na prezydenta. To on miałby rządzić państwem, a nie czyścić kible.

Niektórzy po prostu nie nadają się na niektóre stanowiska.

Zacznij pisać konkrety. Nie wywyższaj się bo czasami poziom twoich wypowiedzi mimo użycia wielu płomiennych słów i porównań jest na poziomie wody w klozecie.

Państwo powinno być rządzone silną, sprawiedliwą ręką.

@SID
"mam nadzieję, że następne wybory będę oglądał z daleka, z kraju, który *****om rządzić się nie dał"

W sumie to ja już nie wiem, nie ganisz Kwaśniewskiego, wierzysz Cimoszewiczowi to dlaczego uciekasz ?
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 00:19   #30
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez warek
Do jakiego rodzaju gnoi siebie zaliczysz ?
Porównanie trochę nie na poziomie.

O to nawet Twój pierwszy post.

_____________________________________________

Dobranoc. Pogadamy jutro.

Ostatnio zmieniany przez Loczek : 23.08.2005 o godz. 00:27
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.