Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.11.2020, 22:54   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
praca zdalna

hm, taki temat mi sie nasunol
generalnie mam taka profesje, ze zawsze wydawalo mi sie, ze podstawa dobrego jej wykonywania jest kontakt z ludziskami
a tera okres mamy na swirusa z wuhan
i tez pracuje zdalnie

wsrod znajomych opinie sa mega podzielone
jedni sie ciesza, bo moga pracowac z domu co pozwala w tzw miedzyczasie opierniczyc wiele robotek domowych
innych to irytuje, bo druga polowka wymaga zwiekszonej aktywnosci " bo przeciez siedzis w domu"
latwiej sie rozproszyc
albo "przyjsc do pracy" wczorajszym

znajoma pigula opowiadala, jak sie drastycznie zwiekszyla ilosc zgloszen do poradni alkoholowej wsrod ludzi wlasnie zdalnie pracujacych...

mi pasi, bo mam do roboty zacny hektar
ale czasem tesknie za biurem...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2020, 11:58   #2
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mi pasuje. Brak dojazdów, mogę sobie skoczyć do sklepu kiedy chcę, nie wydaję kasy w barze bo sam robię sobie szamę. Jak tylko praca jest możliwa przez internet to dlaczego nie. Minusy - dużo rzeczy rozprasza człowieka (między innymi forum ) i nie ma z kim pogadać jak to w pracy zazwyczaj.

Ogółem jednak - jestem na tak
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2020, 13:35   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak nie ma z kim pogadać? A my tu, to co? Znaczy to tyle, że masz za mało obowiązków w ramach swojego etatu, daj no kontakt do swojego szefa
Ja jak się zabieram za robotę, to tylko żebym nie miał żadnego telefonu w zasięgu ucha, i mogę robić. Bywa, że w domu zaznaczam, że nie ma mnie dla nikogo w żadnej sprawie....niepokoić tylko w razie atomu
Jakaś przerwa na kawę czy peta oczywiście, ale wtedy też myślę i układam sobie dalszą pracę. No ale tak to jest, jak się zapieprza na swoim i palenie głupa się nie sprawdza. Za to mogę w przerwie walnąć browarka i nikt mi nie podskoczy
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2020, 14:57   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Charakter mojej niewolniczej pracy wyklucza możliwość wykonywania jej zdalnie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2020, 17:28   #5
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja mogę sporą część mojej pracy wykonywać zdalnie i od lat wykonuje. Małe "ale" polega na tym, że i tak oczekuje się ode mnie, że skoro jestem na etacie, to 40h/tydzień będę w pracy, a że owo bycie nie dotyczy weekendów, świąt itp, to wówczas pracujemy (na zmianę) zdalnie No i pensję mam ustaloną bardziej jak na kontrakcie niż etacie - jeśli muszę zostać dłużej (nie jest to bardzo częste, ale się zdarza) czy jeśli pracuję więcej zdalnie, bo jest miesiąc z dużą ilością urlopów czy świąt, to w żaden sposób nie wpływa to na zarobki.

Inna sprawa, że nawet w pracy nikt nade mną nie stoi poganiając i choć mam trochę jak Grzeniu na swoim - jeśli coś się dzieje, to zapierdzielam, póki nie ogarnę sprawy - to jednak przy rozsądnej organizacji pracy, przewidywaniu ewentualnych problemów itd. możemy cieszyć się bardzo spokojną robotą, w największej części przy komputerze. Tak samo zmiany czy urlopy dzięki temu ustalamy sobie sami i to jest bardzo duży plus.

Widzę natomiast, że w pracy zdalnej dużo więcej zależy od pracownika i tego jaki jest - na własne oczy widziałem dosadnie, że osoby z gruntu leniwe próbowały sobie z tego robić czas wolny, nie rozumiejąc jednak, że to bardzo szybko wychodzi na jaw. Jeśli natomiast ktoś jest sumienny i rzetelny, to jego jakość pracy zdalnej - o ile jest możliwa - nie będzie się w żaden sposób różniła na minus od pracy w siedzibie firmy/urzędu itp.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2020, 19:43   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oj tak. Praca zdalna wymaga od ludzi samodyscypliny i wyobraźni, a dla wielu to pojęcia obce. Z drugiej strony wiele prac da się lepiej zorganizować i szybciej zrobić niż w firmie, kierownik nie ma tylu okazji do zawracania dupy, nie szwendają się inni i ciągle czegoś chcą itp. itd.
Człek ogarnięty da sobie radę, a popychadła tylko dostarczą więcej nowych problemów.
W dłuższym czasie zapewne stanie się to przyczynkiem do weryfikacji stanów osobowych w firmach. Ludzie dostaną propozycje nie do odrzucenia zamiany etatu na samozatrudnienie. Już mówi się, że wiele powierzchni biurowych okaże się trwale zbędnych, a to przecież niemałe koszty. Będą zmiany, będą.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2020, 10:05   #7
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,055
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Próbowałem zdalnie zrobić kiełbasę, ale wyszło od razu to, w co normalnie przeistacza się w człowieku.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2020, 22:48   #8
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nas od marca trzymają zdalnie Osobiście mam tego dość, tzn. widziałbym plusy, gdyby to była praca rotacyjna, 2 tygodnie zdalnie, 2 tygodnie biuro, albo jakaś wariacja tegoż pomysłu A tak to nawet po ludziach w robocie widać, że socjalizacja w robocie spada na łeb.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2020, 23:18   #9
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
U mnie miało być zdalnie, ostatecznie nie wyszło z tą pracą to się teraz będę integrował zapewne od tego tygodnia dojeżdżając do pracy 13 km. W sumie to jest pozytyw, bo do ostatniego kołchozu miałem 60 kilometrów w jedną stronę co mi dziennie z przesiadkami zabierało około 4 godziny z życia.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2020, 10:35   #10
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A co to Kazachstan i drog nie ma i przemierzesz na piechote ?
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2020, 21:28   #11
bandos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 08.12.2020
Posty: 1
bandos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mi pasuje
bandos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2020, 12:48   #12
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Podstawową kwestią to trzeba mieć warunki jeśli już jest opcja pracy zdalnej.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2021, 14:36   #13
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A w biurze pracownik nie może być niezmotywowany i ściemniać?

Miarą wykonanej pracy w przypadku sektora prywatnego jest zysk wypracowany przez przedsiębiorstwo. Od oceny czy dana osoba partycypowała w jego wytworzeniu jest szereg odpowiednich narzędzi,. Jeśli pracownik ma wyraźnie zakreślony zakres obowiązków, to nie ma znaczenia, czy wypełnia go w domu, czy w pracy. Współpracuję z jedną firmą, w której wszyscy pracownicy, łącznie z magazynem (zajeżdżają tylko na chwilę kiedy trzeba, a nie siedzą w kanciapie 8h), pracują zdalnie. Nie da się zauważyć żadnej zmiany, poza czasem realizacji zamówień jednego produktu, który ze względu na pandemię jest przysyłany z Niemiec z większym opóźnieniem - co jednak przecież nie jest winą tej firmy. Telefony są odbierane normalnie, zamówienia poza tym jednym przychodzą tak samo szybko. Nie interesuje mnie, czy Pani Basia krzyczy Panu Mirkowi przez ramię, żeby przygotował mi paczkę a następnie przesyła Pani Halince - księgowej do sąsiedniego biurka info do wystawienia faktury, czy dzwoni do Pana Mirka i wysyła maila Pani Halince, bo trwa to z grubsza tyle samo i daje te same efekty.

Co do pracowników sektora publicznego typu osławieni pracownicy ZUS, to zapewne częściej wielu z nich udaje w domu że pracuje - ale jeśli tak jest, to i za biurkiem też udawali. Znam zresztą i takich, którzy są mistrzami w udawaniu w firmach prywatnych (co nas zwyczajnie mniej boli, bo nie dostają pensji z naszych pieniędzy, przynajmniej do kiedy nie korzystamy z usług tych firm)
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2021, 14:58   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak ktoś nie chce robić, to nie będzie robił ani w miejscu pracy, ani w domu. To jest typ człowieka, z którym niewiele da się zrobić. A w przysłowionym ZUS-ie panienki zajmują się robieniem kawy i szlifowaniem pazurów.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2021, 23:09   #15
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
biurwy najepiej przedsrtawiono w Zwierzogrodzie
na zdalnej różnaca, taka, ze robia mniej jeszcze
ja zdalna sobie chwalę
w zadadzie raz na miesiac dobrzy by było się spotkać i wyprostować pare rzeczy osobiście, ale to kwestia tego, że przepisy i procedury powstawały w czasach pracy stacjonarnej
w zasadzie większość da sie zrobić zdalnie
przynajmniej dopoki nie mam zajec praktycznych
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
praca, zdalna

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.