Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Prawybory (https://forum.cdrinfo.pl/f5/prawybory-35874/)

pawelblu 11.06.2004 17:27

Prawybory
 
Zapraszam do wziecia udzialu.

Ankieta anonimowa.

MacGyver 11.06.2004 17:29

hmm...
Jakoś nie widzę Ankiety ??? ;) 8)

...::Update::...
... już jest ;)

a zaznaczyłem "**************" 8)

mr_spock 11.06.2004 17:33

jest czy nie ma... mi to bez roznicy

glosowalem przeciw UE i niekonsekwencja by bylo gdybym poszedl na wybory... tylko liga polskich rodzin tak robi. Najpierw "nie dla UE" a teraz sie pchaja do euro parlamentu :)

pawelblu 11.06.2004 17:35

Musialem dokonac selekcji Komitetow wyborczych bo jest max 10 w ankiecie :)

Patrixs 11.06.2004 18:32

Wstrzymuje się. Nie ide głosować :)

pykson 11.06.2004 18:35

wyglada na to, ze PO (nie tylko po tej malo reprezentatywnej i wiarygodnej ankiecie sadzac) zgarnie wszystko. moze i dobrze, oby im potem wladza w glowach nie powywracala...

Ziele 11.06.2004 19:29

Ja bym zagłosował na upr ale nie mam czasu/chęci na głosowanie.

Patrixs 11.06.2004 19:35

Cytat:

Napisany przez Ziele
Ja bym zagłosował na upr ale nie mam czasu/chęci na głosowanie.

Niepotrzebne skreślić ;)

pawelblu 11.06.2004 19:41

Tez bym zaglosowal na UPR ale nie mam pewnosci ze ktos przejdzie. A nie chce zeby moj glos byl stracony, bo wtedy wieksze szanse ma LPR samoobrona i PIS

Remix 11.06.2004 19:58

Witam!

Niektorzy pewnie sie obraza, ale powiem, ze glupota jest nie isc na glosowanie!
Ja osobiscie ide glosowac na PO i mam juz swojego kandydata :)
Pewnie wiekszosc starych babc i dziadkow pojdzie zaglosowac na LPR, a wiekszosc rolnikow na Samoobrone (SIC!)

czero 11.06.2004 20:19

Czy pojde glosowac? nie wiem. To sie zobaczy czy bede w domu, czy nie wyjade (choc za oknem taka pogoda, ze na wyjazd sie nie zanosi :(). Ale jezeli pojde glosowac to zaglosuje na PO, tak tez zaznaczylem w ankiecie ;).

Pierwszy 11.06.2004 20:46

zagłosuje na partie Marka Borowskiego - po prawej stronie nie widze poważnych polityków

andrzejj9 11.06.2004 20:46

Cytat:

Napisany przez remix
Witam!

Niektorzy pewnie sie obraza, ale powiem, ze glupota jest nie isc na glosowanie!
Ja osobiscie ide glosowac na PO i mam juz swojego kandydata :)
Pewnie wiekszosc starych babc i dziadkow pojdzie zaglosowac na LPR, a wiekszosc rolnikow na Samoobrone (SIC!)

Po co od razu sie obrazac, kazdy moze miec wlasne zdanie :)

Ale nie zapominaj, ze nie pojscie na wybory rowniez moze byc pewnym sposobem wyrazenia swojej opini. Ja na wybory do parlamentu europejskiego moze pojde (chyba, ze juz byly, bo ostatnio tak zylem uczelnia, ze nie bardzo wiem, co sie poza nia dzieje). To jednak wybor reprezentantow naszego kraju i jaki by on nie byl, powinien byc godnie przedstawiany na swiecie.

Natomiast na wybory do polskiego sejmu nie pojde prawie na pewno. To jest wlasnie wyrazenie mojego zdania. Nie ma osoby, nie ma partii, na ktora chcialbym glosowac. Nie ma osob, ktorym bym uwierzyl, ktore wzbudzily by moje zainteresowanie i chec popracia.
W tym momencie nie pojscie to jedyny glos, jakiego moge udzielic.

Banana Coctail 11.06.2004 21:15

Ja gdybym miał prawo głosu oraz gdyby APP "Racja" wystawiła kantydatów zagłosowałbym na nich bez wachania. A że nie ma na kogo rozsądnego wg. mnie głosować nie poszedłbym na wybory i tyle. Ale jestem dzieckiem i głosu nie mam.

pykson 11.06.2004 21:24

no prosze, nawet sie znalazl jakis desperat co zaglosowal na SLD-UP, to prawie tak ja kilka lat temu glosowalem na AWS i Buzka, wiedzac ze nie maja zbyt wielkich szans. ale miller to nie ta sama klasa polityka co Buzek...

pozdro


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.