Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.10.2003, 11:23   #1
thorsten
Gość
 
Posty: n/a
Question problem z kabelkiem do karty Aver Media TV

to jest karta aver media ale nie wiem dokladnie jaka - typ chipsetu to bt 848 ma dwa wejscia antenowe bo jest z tunerem FM, dwa typu chinch i te wejscie s-video chyba gdzie wchodzila wtyczka na 8 pinow - a wychodzilo chyba z 5 kabelkow miedzy innymi na kabel podczerwieni dla pilota, dzwiek i moze wejscie video...


hej, moze ktos pomoze...
Kto zna schemat wytyczki 8-pinowej dla karty telewizyjnej Aver Media?

Mam problem, którego się nie spodziewalem - kolezanka zgubila mi kabelek do karty telewizjnej Aver Media - ten z piecioma (chyba) koncowkami wychodzacymi- wiec: mam terez karte ale bez dzwieku i mozliwosci obslugi za pomoca pilota... Pytalem, chodzilem... ale nigdzie nie mozna tego kabelka kupic!!! Moze ktos ma taki kabelek odsprzedac lub ew. zna schemat stykow zebym mogl go sobie samemu zrobic
To jest wtyczka typu PS/2 na 8-pinow (standard USA). Z gory wielkie dzieki za pomoc.
Pozdrawiam, Thorsten

Ostatnio zmieniany przez thorsten : 22.10.2003 o godz. 14:44
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2003, 14:40   #2
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
8 pinowa:o ?? Moze chodzi ci o zlacze s-video, podobne do ps2.
Napisz może dokladnie typ i model karty to cos poradzimy.
Sam mam aver media, ale dzwiek, pilot itd jest w osobnych gniazdach.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2003, 23:25   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
mr_spock napisa***322;(a)
8 pinowa:o ??
mialem tak w avertv98

Cytat:
mr_spock napisa***322;(a)
Sam mam aver media, ale dzwiek, pilot itd jest w osobnych gniazdach.
teraz mam aver studio i mam tak jak i Ty

niestety ta koncuwka jest dosc niepowtarzalna, nie znam rozkladu, cienko to widze, bo i karta szybko byla zastopiona przez astepny model

powodzenia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 05:46   #4
Mirat
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 22
Mirat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No to niestety masz problem. Kabelka raczej nie znajdziesz ale o ile sięgam pamięcią to większość tunerów miała wewnętrzne gniazdo audio, które działało jako przelotka do CDROM'u (cdrom do tunera, tuner do dźwiękówki)
Mirat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.