Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2003, 18:22   #1
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Problem z Kacem....

Będe miał właśnie problem z kacem, w sobotę jak większość idę na Andrzejki, wiem z kim i gdzie więc mam pewne obawy co do dotrwania do końca. Chodzi mi o to ze rano w niedziele muszę jechać, osobiście jako kierowca niestety jakieś 130km. Troche daleko a bardzo mi zależy aby ewentualny policjant nic ode mnie nie poczuł. Smieszne ale jak sami widzicie to dosyć poważna sprawa. Co najlepiej wziąść, wypić, zjeść aby rano być w formie i przede wszystkim wyjść ze świeżym oddechem ? Gumy do żucia mnie brzydzą, wszystkie. Napewno macie jakieś swoje sposoby i pomysły więc pomóżcie.

THX.

aha, nie picie odpada, musze sie napić.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2003, 18:41   #2
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Na kubek 3 lyzki kawy, 4 lyzki cukru (nawet jak nine slodzisz) i 50 wodki. Efkt murowany
-Kowalik- jest offline  
Stary 25.11.2003, 18:55   #3
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bez jaj - alkomatu nie oszukasz - a co fajniejsze - sam osobiscie bym wolal zeby cie zlapali - zycie mi mile a pijani kierowcy pod sciane i ognia!

po prostu nie pij! da sie...
alkohol trawi sie kolo 14 godzin - nie ma bata zebys zdazyl
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:02   #4
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
bez jaj - alkomatu nie oszukasz - a co fajniejsze - sam osobiscie bym wolal zeby cie zlapali - zycie mi mile a pijani kierowcy pod sciane i ognia!

po prostu nie pij! da sie...
alkohol trawi sie kolo 14 godzin - nie ma bata zebys zdazyl

Dawno nie bylem na imprezie, nie odpuszcze sobie. Bede spał jakieś 8 do 9 godzin, tak przewiduję. Dlatego musze byc "monter", zapewne nie będe rano pijany ale jak coś poczują to kapusta.......
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:04   #5
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex
Dawno nie bylem na imprezie, nie odpuszcze sobie. Bede spał jakieś 8 do 9 godzin, tak przewiduję. Dlatego musze byc "monter", zapewne nie będe rano pijany ale jak coś poczują to kapusta.......

Eeee... nie doczytalem ze chcesz wraca samochodem!!
Pogielo cie !?
-Kowalik- jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:12   #6
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie no panowie, spokojnie. Nie bądzcie tacy abstynenci, nikt mnie nie będzie wsadzał pijanego, po prostu sami wiecie jak to jest rano. Niedospany, troche szumi a nie pijany. Kiedys mierzylismy sobie po ostrej imprezie poziom na alkomacie, taki standardowy na dmuchanie i wyszlo mi 0,6 promila a spalem zaledwie 6 godzin. Poza tym impreza była na maxa a teraz idę z moją kobietą więc kulać się nie będę. Chodziło mi tylko o zakamuflowanie nieświeżego oddechu a nie wytrzezwiec w 5 minut. Jeszcze po pijanemu nie jezdziłem i nie planuję......
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:12   #7
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie, nie pogielo - niektorzy nie wierza w biochemie za to wierza w cuda... 8-9 godzin i ciagle bedziesz narabany
a jak cie dupna to prawko stracisz a i za to teraz paragraf jest - karny!

zaden ze mnie abstynent - kto chcial to widzial moje zdjecia z melanzu - ale nigdy by mi do glowy (nawet nastepnego dnia) nie przyszlo siadac za kolko... po jednej polowce ja musze odpoczywac caly dzien a jak jeszcze browary dodam do dopoki sie nie wyspie to ledwo chodze...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:22   #8
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
nie, nie pogielo - niektorzy nie wierza w biochemie za to wierza w cuda... 8-9 godzin i ciagle bedziesz narabany
a jak cie dupna to prawko stracisz a i za to teraz paragraf jest - karny!

zaden ze mnie abstynent - kto chcial to widzial moje zdjecia z melanzu - ale nigdy by mi do glowy (nawet nastepnego dnia) nie przyszlo siadac za kolko... po jednej polowce ja musze odpoczywac caly dzien a jak jeszcze browary dodam do dopoki sie nie wyspie to ledwo chodze...

Spoko, jak piję to tylko jakieś drinki, najlepiej z Red Bullem. Zapewne rano nic mi nie będzie ale myslalem ze macie jakis sposób na szybsze trzeźwienie w razie awaryjnej sytuacji. Poza tym dosyć szybko "wysypiam" alkohol, a nie mam alkomatu aby sobie rano sprawdzić. Jak mieszasz browary a wódką to dla mnie przynajmniej tragedia. Raz mi się zdarzyło i nie chce nigdy więcej.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:25   #9
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sam podpisąłem petycje o sciganie pijaków za kierownica - moje zdanie jest takie jak masz jechac baw sie bez alkoholu jak chcesz zachowac twarz (bo w niektórych towarzystwach niepicie to obraza - wiec powiedz ze jadłes antybiotyki etc) inaczej zorganizuj sobie kierowce 8-9h nie ma bata u nas kiedys majówka skonczyła sie o 6 rano i qmpla o 23 co wygladał na trzeswego trachneli i rok prawko poszło! wiec PIJESZ NIE JEDŹ!
Sniper jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:30   #10
/\/\cDrive
Mój żółw,Hellsing,LG FAN
 
Avatar użytkownika /\/\cDrive
 
Data rejestracji: 19.05.2003
Lokalizacja: San Andreas
Posty: 686
/\/\cDrive zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ten sposób jest najlepszy: NIE PIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak chcesz jechać za 8-9 godz samochodem. A tak wogóle uchlać sie zawsze można w domu.
__________________
LG GCE8400B + Lite-On DVD-RW SOHW-1693S = Dobrze wypalona płyta
HAVE A NICE DAY
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

/\/\cDrive jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:32   #11
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
spanie nie ma nic do rzeczy - alkohol trawi sie wolno, dawka okolo 2promili to dwa dni roboty dla ZDROWEJ watroby

jak mieszasz alk z redbulami to przeczytaj sobie napis na puszce - teraz jestes mlody i pewnie cie to smieszy, taki napis dla frajerow - posmiejemy sie razem jak bedziesz mial 50 lat i zyly do wymiany - nie polecam - lepiej walnij sobie setke wiecej

ps. student ma twardy zoladek - glownie dlatego ze je tluste ryby przed spozyciem i zagryza - na glodnego pewnie bym sie przekrecil...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:32   #12
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Angry

Cytat:
Napisany przez Sniper
Sam podpisąłem petycje o sciganie pijaków za kierownica - moje zdanie jest takie jak masz jechac baw sie bez alkoholu jak chcesz zachowac twarz (bo w niektórych towarzystwach niepicie to obraza - wiec powiedz ze jadłes antybiotyki etc) inaczej zorganizuj sobie kierowce 8-9h nie ma bata u nas kiedys majówka skonczyła sie o 6 rano i qmpla o 23 co wygladał na trzeswego trachneli i rok prawko poszło! wiec PIJESZ NIE JEDŹ!
No i wychodzi na to ze kolejna impreza bez alkoholu, na kierowce nie mam szans. Może wypije ze dwa drinki, moge co nie ?
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:36   #13
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
spanie nie ma nic do rzeczy - alkohol trawi sie wolno, dawka okolo 2promili to dwa dni roboty dla ZDROWEJ watroby

jak mieszasz alk z redbulami to przeczytaj sobie napis na puszce - teraz jestes mlody i pewnie cie to smieszy, taki napis dla frajerow - posmiejemy sie razem jak bedziesz mial 50 lat i zyly do wymiany - nie polecam - lepiej walnij sobie setke wiecej

ps. student ma twardy zoladek - glownie dlatego ze je tluste ryby przed spozyciem i zagryza - na glodnego pewnie bym sie przekrecil...
Ludzie ze złotego rocznika 1975 naprawde nie piją często. Nie myślcie ze jestem jakims nałogiem, ostatnio troche wypiłem w czerwcu na urodzinach !. No i oczywiście rano nigdzie nie jechałem. Bądz co bądz czegoś sie dowiedziałem, o tej słodkiej kawie z 50 nie slyszałem.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:54   #14
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Po dobrej imprezie człowiek nie powinien wsiadać za kółko przynajmniej przez 24h, a niekiedy nawet 48h (zależne od osobnika). Ważne jest to przynajmniej z jednego powodu - jeżeli zabilibyśmy człowieka na drodzę, nawet nie z naszej winy, a policja stwierdziłaby, że jesteśmy nawaleni, to nie ma tłumaczenia i grozi nam kryminał - nie warto ryzykować.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 25.11.2003, 19:58   #15
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
podana dozylnie kokarboksylaza wieczorem po piciu by cie postawila na nogi - testowane w akademiku w dawnych czasach ale przed egzaminem a nie JAZDA SAMOCHODEM - wiec lepiej NIE PIJ!
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.