Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.10.2003, 08:34   #1
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Problem z Roxio Easy CD/DVD Creator 6

Tak więc, mam problem z zaisntalowaniem tego pakietu. Chciałem zobaczyć jak wygląda wersja "6", kiedyś dawno temu korzystałem z softu Roxio. Miałem kilka płytek Creatora 6, na każdej przy instalacji wyskakuje błąd. Zawsze ten sam " nie da się czytać z cab o nazwie takiej a takiej". Próbowałem nawet sciągnąć cały plik w postaci iso, nagrałem na płytkę i znowu dokładnie ten sam błąd. Wydaje mi się że coś jest namieszane w systemie tylko co ? Wszystko inne mi działa, może się gryzie z innym softem ? Mam Nero i Alcohol poza tym, ale wątpie abo co w czymś przeszkadzało. Może ktoś pomoże ?

pozdrawiam.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.10.2003, 08:51   #2
Tabaluga
Bywalec
 
Avatar użytkownika Tabaluga
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 51
Tabaluga zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam ten program ściągnięty z sieci i mam podobny problem, ściągnąłem na nowo kilka razy ale zawsze ten sam problem, dostałem komunikat: "plik .cab jest uszkoszony!"
ten problem można rozwiązać częściowo:
- przy instalacji nie wybieraj wszystkich składników do instalacji lecz próbuj ich instalować po kolej. w ten sposób udało mi się instalować główny składnik tego pakietu tj Easy CD Creator. niektórych składników nie udało zainstalować ale i tak z nich nie skorzystam.
Tabaluga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 09:12   #3
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
niestety...

u mnie to nie zadziałało. Próbowałem instalować na wszystkie możliwe sposoby i ciągle ten sam błąd. Wczesniej miałem problemy z WinOnCD6 ale tam przynajmniej udało mi się go zainstalować. Problemy pojawiły się dopiero w trakcie użytkowania. Chyba Roxio lubi problemy, dam sobie spokój z pakietami tej firmy.

pozdrawiam.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 14:31   #4
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a moze update by pomogl >> http://www.roxio.com/en/support/uk/e...pdatesv6.jhtml
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 15:01   #5
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Aktualizacje...

już robiłem, próbowałem instalować nawet wersje "5" z "upgreadami". Starsza wersja się zainstalowała ale także nie działa. Wyskakuje błąd "API" może to ma coś wspólnego z driverami ASPI, nie wiem. Aktualizowałem ją do wersji 5.3, nadal klapa.

pozdrawiam.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 21:10   #6
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
roxio ecd&dvd creator 6

podczas instalacji nawet jak masz starsza wersie to nic nie pomoze trzeba stara wyinstalowac !
a pelna wersia 6 kupilem orginal w sklepie ! i po zrobieniu obrazu iso. zajmuje dokladnie 484,668 kb !!!
jezeli macie cos mniej dlatego jest problem moge "uzyczyc "jakiegos pliku ale nie wiem czy to pomoze ?
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 21:44   #7
Tabaluga
Bywalec
 
Avatar użytkownika Tabaluga
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 51
Tabaluga zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zorg
dzięki za dobrej chęci ale chyba to nic nie pomoże, dlatego, że wyświetliło komunikat: "plik Data.Cab jest uszkodzony" a ten plik wynosi aż 429Mb więc nie jest łatwo pożyczyć takiego dużego pliku!
wygląda na to, że wersja krążona w sieci jest uszkodzona!
Tabaluga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 22:59   #8
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
pisalem

ze moge pozyczyc moja dobra ! a plik to taka sciema
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2003, 23:17   #9
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Dzięki za dobre chęci.

Rezygnuję z tego softu, chciałem tylko sprawdzić jak bardzo go jeszcze rozbudowali w porównaniu do wersji 5.

pozdrawiam.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.