Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2005, 17:09   #31
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja kiedyś jechałem dość szybko po asfalcie, w pewnym momencie tylna przerzutka (Schimano) wygięła się i wkręciła między szprychy. Mnie wyrzuciło na jakieś 3-4m przez kierownicę , jak zebrałem siły i wstałem to zaczęłem na rower. Potem przez jakieś 2 tygodnie bolał mnie kręgosłup i ciężko było mi się poryszać, ale teraz kupiłem nową przerzutkęi dalej jeżdżę.
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2005, 19:35   #32
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
hmm Moj ojciec zaplacił... z włąsnej kieszeni... wiec teoretycznie mnie to nic nie kosztowała chodz darłem sie na niegoczemu to zrobił , przecie ta kase mogl mi dac ja bym lepiej ja wykozystał. Jutro o 14 odbieram rower to pogdam z panami,,, co i jak ;/
pozdrrawiam
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2005, 20:36   #33
baliczek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 22.11.2004
Posty: 120
baliczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja bym zrobił tak:
ja bym skorzystał z " niezgodności towaru z umową " coś podobnego do rękojmi tylko dla osób cywilnych - nie interesują Cię wtedy żadne postanowienia zawarte w karcie gwarancyjnej - wszystko reguluje kodeks cywilny. Składasz pisemną reklamację z zaznaczenie, że korzystasz z ( tu nie pamiętam paragrafu - a nie chce mi się już szukać ) ale chodzi o to co Ci podałem na wstępie, opisujesz dokładnie jak doszło do powstania usterki zwracając uwagę aby nie mogli się doczepić z twojego opisu, że usterka powstała z Twojej winy i piszesz w rządaniach reklamującego: prosze o bezpłatne usunięcie wady lub zwrotu gotówki. Pismo takie składasz w piątek aby mieli miej czasu a mają 14 dni na ustosunkowanie się do twego pisma. A zapomniałem Ci powiedzieć, że nie podajesz telefonu kontaktowego tylko adres - pytasz co mi to da - jest taki przepis który mówi że jesli w przeciągu 14 dni nie powiadomią Cie pisemnie że Twoja reklamacja nie może być pozytywnie rozpatrzona to automatycznie zgadzają się na twe warunki które im postawiłeś - wierz mi firmy często zapominają powiadomić pisemnie listem poleconym o takim fakcie - a jak Cie nie powiadomią to sprawę masz już wygraną w każdym sądzie grodzkim - zyczę powodzenia
baliczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2005, 10:58   #34
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ja swoje 'dwa kolka' kupilem jakies 7 lat temu za 1k, teraz wyglada jakby mial pol roku, jezdze duzo, bez wzgledu na rodzaj terenu (ale nigdy na deszczu)


jak juz ktos wczesniej powiedzial 'jak sie dba, tak sie ma', czy jakos tak
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2005, 11:04   #35
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez baliczek
ja bym zrobił tak:
Oo to jest ciekawe
Trzeba poszukać i napisać jakiś wzór papierka
Potem do szuflady moze sie nie przyda hehe
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 21:59   #36
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter
ja swoje 'dwa kolka' kupilem jakies 7 lat temu za 1k, teraz wyglada jakby mial pol roku, jezdze duzo, bez wzgledu na rodzaj terenu (ale nigdy na deszczu)


jak juz ktos wczesniej powiedzial 'jak sie dba, tak sie ma', czy jakos tak
Ja w 97 kupiłem rower za 550 złotych. Przejechałem nim ok. 4000 km. po najróżniejszym terenie w tym także piaskach, błotach, polach itp. Do dziś rower jest w świetnym stanie, a jedyna wymieniana rzecz, do opony.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 22:01   #37
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ok jest tak ze ojciec powiedizał ze nie zaplaci 300 zł ... za naprawe z tego co mi powiedział to dogadał sie z kolesiem i zapłacił 50 zł ... na naprawe przerzutki , reszcze zrobili w ramach serwisu czyli łozycka w kierownicy i wyregulowanie wszystkiego...
uff
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 22:37   #38
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
50 to nie 300, co prawda też bym nie zapłacił, ale to jeszcze kwota, którą można przeboleć. Ale tym samym ci serwisanci przystając na to potwierdzili tylko, że są oszustami. Teraz należałoby jeszcze tylko wezwać policję i sprawić, żeby to była ostatnia próba wyłudzenia pieniędzy w ich życiu..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2005, 05:20   #39
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja w 97 kupiłem rower za 550 złotych. Przejechałem nim ok. 4000 km. po najróżniejszym terenie w tym także piaskach, błotach, polach itp. Do dziś rower jest w świetnym stanie, a jedyna wymieniana rzecz, do opony.
jeśli nie Wymieniałeś łańcucha i tylnego wielotrybu to znaczy, że była to delikatna jazda.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2005, 07:42   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że nie bez znaczenia jest styl jazdy, bo nic takiego wymieniać nie musiałem (kilka razy rower był tylko na dokładniejszym przeglądzie i regulacji), a niektórych z naszych wycieczek łagodnymi nie nazwałbym na pewno (120km po piaskach, leśnych i polnych drogach, z czego droga powrotna w czasie burzy i ogromnej ulewy - rowery po powrocie wygladały tak (my zresztą też ) że w całości wrzuciliśmy je do pobliskiej rzeczki, żeby się trochę wyczyściły. Potem zresztą po tej rzeczce, gdzie nurt jest bardzo szybki, ale głębokość rzadko przekracza metr, próbowaliśmy trochę jeździć - oczywiście w prądem. Ciekawe wrażenia ).

Inne ciekawe wycieczki mieliśmy w "Lądku Zdrój", gdzie wjechaliśmy jakimś cudem na dużą górę (jechaliśmy na nią z 25 km..), a potem z niej zjeżdzaliśmy - i to nie asfaltem Piaski, skały, strumyczki, trawa i każdy inny rodzaj podłoża mieliśmy po drodze, ale generalnie zjazd był przedni. Choć nie ukrywam, że przedni amortyzator to było to, czego mi wtedy najbardziej brakowało..
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 05.09.2005 o godz. 07:48
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2005, 15:40   #41
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
własnie przyjehcałem na mioim rowerku wszystko ok , jeszcze tylko pedały wimieniłem na metalowae (28zł) i wszystko gra jezdzi sie przepieknie jak zawsze W koncu nie wiem ile ojciec dał za naprawe , najpierw nie chciał powiedzieć a potem powiedziałze niby 50 zł ale czy to prawda ? dobra mam rower sprawny i to sie liczy ! thx wszystkiom za pomoc
pozdrawiam
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2005, 16:05   #42
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to teraz nie wykonaj czegoś takiego







ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2005, 16:12   #43
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
hehe nie spoko juz sie nie moge doczekać piątku az pośmigam po lesie poskacze troche to jest to 8 )

A oto Moja czarna strzała
Dołączone obrazki
Problem Ze Sklepem Rowerowym !!-rower1.jpg Problem Ze Sklepem Rowerowym !!-rower2.jpg Problem Ze Sklepem Rowerowym !!-rower3.jpg 
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r

Ostatnio zmieniany przez Oktawian_15 : 05.09.2005 o godz. 16:24
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.