Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.05.2004, 15:46   #1
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Exclamation Problemy techniczne forum i inne dziwne rzeczy, co dalej?

Nie ma co ukrywać, że forum ostatnio przeżywa jakieś awarie.
To avatarki, to załączniki, teraz problem zbanowanych użytkowników.

Ban Thanatosa - w to nie wnikam, gdyż nasz admin już raz sam dał sobie bana pozatym jako admin sam sobie poradzi, więc zostawmy go.

Jak niektórym również wiadomo memorando dostał 3 dni temu bana na 2 dni. Wczoraj ściągnięto mu bana, lecz jego wiadomości są niewidoczne dla userów.
Ja jako moderator widze jego posty, ale częsciowo... już wyjaśniam.
Przeglądając temat widze że memo pisał tu wiadomość i wchodze w podgląd.
Przy wiadomości widnieją: "The administrator has decided that memorando should be quiet for a while. " oraz "Remove user from ignore listmemorando " z czego by wynikało, że memo ma "ignora" klikając na ten napis wyskakuje info, że memo nie widnieje na mojej liście.
Wymyśliłem coś takiego - admin, który zajmował sie, że tak to nazwe banem memorando nie zniósł go z listy ignorowanych. Ignor polega na tym, że właśnie userzy nie widzą jego wiadomości. Więc albo ktoś umyślnie nie ma ochoty widzieć memo na naszym forum, albo admin nie dokończył "odbanowania" memorando i powrotu do statusu zwykłego użytkownika.
Wyrażając chęć pomocy zajrzałem w mój panel moda aby zobaczyć czy jego nick widnieje na liście zbanowanych - otóż nie. Wpadłem na pomysł aby osobiście na moment go zbanować i odbanować - a nóż coś się odwiesi. Jako moderator mam takie prawa.
Zbanowałem memo i po minucie chciałem znieść bana, ku mojemu ździwieniu zobaczyłem taką informacje: "You are not authorized to un-ban users" Co jest dla mnie śmieszne . Wskazuje to na to, że albo nasz panele admina są "skopane" albo prawa nam nadane mijają się z funkcją - możesz dać osobiście bana, ale już go nie zdjemiesz.

Czekam na wyjaśnienia, licze na posty w tym temacie adminów/osób które mają całkowite prawa kontroli forum.

Przyklejam temat abyśmy o tym niezapomnieli i aby sprawa się wyjaśniła.

/edit
Sprawy organizacyjne:
Jak niektórzy zwrócili już uwage pozostali już dwaj moderatorzy. Sypie się skład. Chciałem zwrócić uwage, że forum już jest i najwyraźniej będzie mało kontrolowane przez adminów (osoby o dużych prawach/pełnej kontroli).
Dział CDR Zabezpieczenia stał się folwarkiem. Nie ma tam moderatora pomijając to, że wpisany tam Vluka od dawna nie wie na pewno co to jest forum CDRinfo. Proponowałbym albo nadanie modertatorom praw w tym dziale, albo mianowanie nowego moderatora tylko tego działu (od siebie dodam, że bardzo chętnie widziałbym tam Macieja, który bardzo często się tam wypowiada i zna się na rzeczy, ale to tylko moje spostrzeżenie ).
Chciałbym także aby właśnie rozwiązała sie sprawa ad. naszych praw-moderatorów, ale to już myśle za kulisami ze składem.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 07.05.2004 o godz. 16:00
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.05.2004, 16:23   #2
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Moze ktos shackowal forum?
a na serio - troche dziwne rzeczy, wlaze a tu nagle takie dziwne posty widze... ;/ hmm
A co do moderatora, to ja chetnie bym zostal nowym
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 16:34   #3
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powiem tyle, ze w sprawa memorando jest prosta, jego zachowania dzialaly na niektorych jak czerwona plachta na byka, do tego dochodzily spiecia na drodze prywatnej, az wkoncu do molestowania, tak, molestowania (szukalem innego slowa, ale to chyba pasuje do sytuacji najbardziej) na drodze pisemnej, czyli gg/mail jednej z naszej (czyt. zarejestrowanej na forum ) kobiety
potem zalozyl taka dyskusje, ze pozal sie boze (ja jej nie widzialem, zostala FIZYCZNIE usunieta i mod nie ma mozliwosci do podgladu jak w przypadku normalnie usunietej dyskusji, kto widzial ten widzial), przegial ostatecznie no i dostal tymczasowego bana
ban zostal zdjety, ale to nie koniec kary, na memorando nalozono IGNORA, co bedzie z nim dalej to nie wiem, ja osobiscie nie mialem z tym nic wspolnego

narazie tyle
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 19:38   #4
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak dla mnie, powiazania znajomy znajmoa, ich prywatne klotnie i inne jadki, zarowno te na gg jak i meile, nie majace miejsc na forum, (nawet jezeli mialy miejsce, a nie byly niezgodne z regulaminem) nie powinny wplywac na urzytkownikow forum.
to ze ktos jest kogos kolaga/kolezanka/zona/kochanka/dziadzia/babcia nie znaczy ze ma wieksze wplywy...
taka jest oto moja skormna opinia...
acha, no i jeszcze zarowno jedna jak i druga strona powinna miec mozliwosc wypowiedzenia sie na forum jezeli juz do jakichkolwiek spiec doszlo. a narazie jak widze to tylko jedna strona zabrala glos, a druga nawet nie ma szansy wytlumaczyc sie i przeproscic.

moje skromne zdanie z mojej skromnej osoby

Edwardo.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 20:44   #5
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, memo dostal per ignora ode mnie, to taka nowa opcja, nikt nie wiedzial gdzie przestawic opcje bo na razie to ja znam od podszewki ten system.

A ignora dostal gdy zdecydowalismy wspolnie, z teamem.
Memo widzisz zawsze z Sidem uwazalismy ze czesto przesadzasz i smutki tu wypisujesz, dalej jest tak samo.

Hmm, co do moda i bananka, sam sobie odebralem i nadalem, ale jest pewna doza smutku przy odchodzeniu, i jak widzalem ze moze sie zalamac forum to powrocilem
Nie mam zamiaru odchodzic i powodowac wielkich zmian przez to, wiec rewolucji za moich czasow nie bedzie.

Kiedys Sid mi powiedzial zebym nie odchodzil bo sie zawali forum, i pozostalem, wiec teraz tez zostane, ale mam nadzieje ze sie kiedys zmieni atmosfera.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 21:12   #6
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
...

moje skromne zdanie z mojej skromnej osoby

Edwardo.
Jestem podobnego zdania. Nawet powiem bardziej brutalnie - jak chcieliscie wywalic memorando to byly juz duzo lepsze momenty do tego na forum - wtedy z uzasadnieniem bana pewnie wiekszosc by sie zgodzila. Ale wyjatkowo nie fair jest banowanie kogos za 'rozmowy prywatne'. Lekarstwem na to jest blokowanie danego uzytkownika OSOBISCIE przez napastowana osobe. Oczywiscie nikt z nas nie jest tu upowazniony do stawiania jakis zadan czy wymuszania odpowiedzi na pytania dotyczace kwestii 'politycznych', ale uwazam ze powinniscie ta sprawe jeszcze raz przemyslec, bo jeszcze ostatni smrodek klotni w redakcji i umieszczenia reklam ksiazek heliona nie zniknal a juz pojawia sie nowy. Im wiekszy fetor tym mniej bedzie aktywnych userow forum.

Co do Thanatosa - to jego obecnosc jest strategicznie niezbedna do utrzymania porzadku, poniwaz ma on najwyzszy wspolczynnik (obeznanie z kuchnia forum) * (aktywnosc modowania).
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 21:13   #7
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Hmm, memo dostal per ignora ode mnie, to taka nowa opcja, nikt nie wiedzial gdzie przestawic opcje bo na razie to ja znam od podszewki ten system.

A ignora dostal gdy zdecydowalismy wspolnie, z teamem.
Memo widzisz zawsze z Sidem uwazalismy ze czesto przesadzasz i smutki tu wypisujesz, dalej jest tak samo.

Hmm, co do moda i bananka, sam sobie odebralem i nadalem, ale jest pewna doza smutku przy odchodzeniu, i jak widzalem ze moze sie zalamac forum to powrocilem
Nie mam zamiaru odchodzic i powodowac wielkich zmian przez to, wiec rewolucji za moich czasow nie bedzie.

Kiedys Sid mi powiedzial zebym nie odchodzil bo sie zawali forum, i pozostalem, wiec teraz tez zostane, ale mam nadzieje ze sie kiedys zmieni atmosfera.
Przepraszam za wszystko.
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 23:39   #8
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
(...) i jak widzalem ze moze sie zalamac forum to powrocilem (...)Kiedys Sid mi powiedzial zebym nie odchodzil bo sie zawali forum, i pozostalem, wiec teraz tez zostane, ale mam nadzieje ze sie kiedys zmieni atmosfera.
troche pesymistyczna wypowiedź.

... więc dziękujemy że powróciłeś heh 8)
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2004, 23:52   #9
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam spowrotem Thanatos
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 00:00   #10
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ban Memorando zostal nalozony na 2 dni, to oznacza ze automat forum zdjal go danego dnia i o danej godzinie bez ingerencji Adminów. Ignor to inna zabawka - to juz nie ja.

Posta memorando widzialem, nie byl personalnie do nikogo adresowany. Na bana zasluzyl.

PS. W razie pytań/wątpliwości/uwag można zwracać się do mnie - postaram się pomóc <Ciapek, ja maila od Ciebie nie dostalem >
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 00:25   #11
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
please, niech sie tu nikt na nikogo nie obraza, admini sa potrzebni w takie postaci w jakiej obecnie funkcjonuja, jak wiekszosc nie widzialem owego feralnego posta memorando, ale zdac sie chyba nalezy na sprawiedliwosc bogow tego forum. na cdrinfo zagladam juz od ponad 2 lat i jest mi (i chyba jeszcze paru setkom userow) potrzebne! forum musi istniec, my, userzy liczymy na dobra wole i checi tych, co na istnienie forum maja bezposredni wplyw

dzieki za to, ze jestescie, dla mnie wszystko jest ok!
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 07:12   #12
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Posta memorando widzialem, nie byl personalnie do nikogo adresowany. Na bana zasluzyl.
Acha - jezeli byla to wypowiedz publiczna to co innego ...

W kazdym razie wszystko sie juz ladnie rozwiazalo ...

BTW A co powiecie na topic w ktoryms z dzialow w ktorym beda opisywane bany. Wyjasni to na przyszlosc sporo watpliwosci i niedomowien.
No chyba ze wam nie zalezy ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 07:47   #13
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
(...) <Ciapek, ja maila od Ciebie nie dostalem >
a ja do Ciebie maila nie wysyłałem , jedyne co mnie teraz interesuje to co mi się pokazało jak chciałem bana zdjąć.

@pawelblu - twój pomysł jest całkiem niezły, ja np. lubie mieć wszystko jak na dłoni
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 08:15   #14
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przepraszam za wszystko, proszę niechcę już o tym rozmawiać...żle zrobiłem moja wina..Przepraszam...Obraziłem kobiety tym postem
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2004, 08:20   #15
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
memo, nie użalajmy się już bo to także razi ludzi.
Jesteś ponownie zwykłym użytkownikiem i korzystaj

Temat odklejam, gdyż w sumie wyjaśniony.
Dziwne rzeczy się działy, dziwnie także się rozwiązały, ale cóż...
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.