Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2005, 14:26   #1
dam|an
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2005
Posty: 8
dam|an w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post Edycja filmow

Mam pewien problem. Zgralem film z video na kompa za pomoca karty tv i zgralem to do *.mpg Czym teraz moge ten film edytowac? Chce go glownie podzielic. I mam taki drugi problem bo zgralem tylko jeden dzwiek tzn jedna strone (lewa). I jak zrobic zeby teraz to bylo na 2? Wiem ze taka funkcje ma virtualdub ale on nie obsluguje mpgow.
dam|an jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2005, 14:54   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
obsluguje, ale tylko do importu
zapisac potem mozesz to jako avi (co zaoszczedzi Ci sporo miejsca przy kopresji xvid+mp3 dla przykladu) i to polecam (chyba jedyna ewentualnosc dla ktorej tego robic nie warto to palenie potem tego jako vcd, natomiast dla przechowywania na kompie czy palenia jako dvd to raczej kompresuj)
a zeby zrobic z jednego kanalu dwa po prostu przy kompresji wybiez mono (i tak masz mono tylko na jednym kanale, wiec nic nie stracisz a zyskasz dziwek lecacy normalnie z obu przodow)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 17:45   #3
dam|an
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2005
Posty: 8
dam|an w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hm... no rzeczywiscie. ale otworzylem ten filmik w virtualdubie. obciolem go. kliknalem save as avi no i zapisalo. tylko ze jak go otwieram to film skacze!!! CO jest nie tak?
dam|an jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 18:20   #4
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,864
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A dlaczego te pytanie nie zostało zadane we właściwym dziale forum? Tam już nikt nie zgląda... Chyba by trzeba zlikwidować... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.