Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2006, 22:30   #16
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Powiem tak.
Odtwarzacz Manta EMPEROR III posiadam i jestem naprawdę zadowolony. Jak za te pieniądze (Tesco 199,00zł) to naprawdę przyzwoity sprzęt. Dzisiaj odsprzedałem ojcu odtwarzacz DVD Panasonic S35 za 100,00zł i pozostałem przy Mancie.Co do głośników kina wchodzących w skład zestawu Manty za 309,00zł to nie ma co zaprzątać sobie głowy. NIC NIE WARTAJĄ - BEZNADZIEJA !. Miałem okazję słuchać taki zestaw w TESCO. Lepiej podłączyć tak jak ja to zrobiłem do dobrego zestawu STEREO (Wzmacniacz YAMAHA AX590 + głośniki RADMOR LS10).Zainteresowanych zapraszam na forum Manty gdzie można dowiedzieć się wiele na temat ich odtwarzaczy - FORUM
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2006, 22:50   #17
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja mam emperora 2, tez jestem zadowolony, elegancko, widzialem jak chodzi 3 i jest tak samo dobra jak poprzednik...nie wiem jak mocno jest lepsza, ale napewno nie warto kupowac tego zestawu "kina", bo jest zalosny, to raczej jak ktos kupuje poraz pierwszy cos "zeby gralo".

Co do aparatu...moze pokusic sie na A610/620? Poczkeac troche, albo takiego z USA sprowadzic...
Ale to juz wchodzi zmiana tematu.
Osobiscien ie wiem co tam jeszcze jest ciekawego...ale juz widze te kolejki, znowu pekanie szyb, ludzi co biora po 20szt. odtwarzaczy...to mnie przeraza w tym wszystkim... od 6.00 juz jutro beda stac, na bank...

Za kupowaniem w takich promocji? Jestem jak najbardziej za...jest promocja, trzeba korzystac, produkt jak produkt, przez promocja byl taki sam...chyba ze nagle okazuje sie ze wyprzedaja rozwalone kartony, ktore uszkodzily sie podczas transportu (czasem sie oplaca...czasem nie).

Takze czekamy na relacej jutrzejsza. Ja mieszkam niedaleko, ale nie chce mi sie jechac tak bez celu. Myslalem nad radyjkiem do auta. Ale sam nie wiem..
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 23:28   #18
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
Co do aparatu...moze pokusic sie na A610/620? Poczkeac troche, albo takiego z USA sprowadzic...
Ale to juz wchodzi zmiana tematu..
Rozmowa i tak już tradycyjnie gdzieś tak w piątym poście zeszła z tematu więc nie ma sprawy

A610 i 20 są już zdecydowanie droższe (także w Stanach) a poza tym dla mnie.. za duże. Dobry aparat cyfrowy w domu już mam, teraz szukam czegoś małego robiącego w miarę przyzwoite zdjęcia. A520 wydaje się być tutaj optymalnym rozwiązaniem - robi naprawdę bardzo dobre jakościowo zdjęcia i jest w miarę mały. No i do tego niedrogi, w Ameryce kosztuje ok. 150 dolarów (z przesyłką).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 09:59   #19
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No i jak był ktoś w Media? Cały i zdrowy?



odpowiedajac na posta:
___________________
no chyba ze
A510/520 robi juz dobre zdjecia, i jak za 150$ no to...
ps. ja czaje sie na 350D z USA...ale nie wiem jak to wszystko zrobic Cos musze wymyslec zeby bylo super tanio i jakos to przewiezc
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 11:58   #20
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A powiedzcie jak z płytami DVD ? Jakieś zdecydowane promocje (tak jak po świętach,ze 22 procent zniżki było) ? Chodzi o dobre płyty po dajmy na to 30-40 zł. Aliens, King Arthur, Ronin i inne . Może ktoś patrzył ?
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 13:27   #21
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
No i jak był ktoś w Media? Cały i zdrowy?
Właśnie wróciłem, cały i zdrowy Multum ludzi (aż zbrakło koszyków), teraz pewnie jest jeszcze więcej.
Wszyscy rzucili się na odtwarzacz DVD Thomson DT-H 109 Jedna Pani (jakieś 25 lat) przechodziła obok Thomsona, zatrzymała się, chwilę pomyślała i mówiąc "a co mi tam" wzięła go i poszła dalej wybierać
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2006, 11:17   #22
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
No i jak był ktoś w Media? Cały i zdrowy?



odpowiedajac na posta:
___________________
no chyba ze
A510/520 robi juz dobre zdjecia, i jak za 150$ no to...
ps. ja czaje sie na 350D z USA...ale nie wiem jak to wszystko zrobic Cos musze wymyslec zeby bylo super tanio i jakos to przewiezc

Z 350D mnie kiedyś na parkingu Auchana zaczepił jakiś Rumun w niezłym samochodzie, który mówił, że mu się benzyna skończyła i potrzebuje cokolwiek, żeby ją kupić i chciał mi sprzedać całkiem przyjemny zestawik (body plus dwa obiektywy, chyba też dodatkowa lampa błyskowa) za... 500 złotych Jak powiedziałem, że nia mam tyle przy sobie to chciał nawet za 300

Generalnie sprzęt wyglądał dobrze (nówka w oryginalnym opakowaniu) i chyba nie była to podróbka, ale nie kupuję z zasady kradzionych rzeczy, więc odmówiłem. W każdym razie cena była niezła
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2006, 11:26   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A co Media Marktu wczoraj.. Byłem w okolicach 8 czyli godzinkę po otwarciu, ale na żadnych Dantejskich scen tam nie było

Co prawda jak zbliżałem się do wejścia do najpierw minął mnie jakiś koleś z dwoma telewizorami na wózku, a zaraz za nim inny, tak wyładowany w różny sprzęt, że głowy zza wózka nie było widać, ale poza tym w środku pustki. Zreszta.. w sumie wcale się nie dziwę, bo żadnej rewelacji to ja tam nie widziałem.. Jeśli chodzi o sprzęt to już zupełnie. Kilka rzeczy było przecenionych, ale nic specjalnego, a jeśli chodzi o aparaty cyfrowe to chyba największa promocja była właśnie na Canona A520, ale co mi z niej, jak po obniżce kosztował 699, a ja w Stanach mogę go mieć za niecałe 500... Jednak Polska to cholernie drogi kraj i jeszcze jakiś czas takim pozostanie..

Obniżki, które mi się podobały to płyty i gry. Też było to zaledwie kilka pojedynczych sztuk, ale uwagę zwracały na przykład niektóre z filmów Disney'a po 19.99 (ale też niewiele), czy kilka filmów (ale już mniej znanych) po 10. Kupiłem matce Dirty Dancing 2 za 4.99 i chciałem jeszcze kupić to Argggg!! czy jak to się dokładnie nazywa również za 5 złotych, ale nie brałem od razu, bo jeszcze gdzieś szedłem, a jak wracałem ok. godziny później to już nie było. Ale.. niewielka strata..

Sobie kupiłem jeszcze Doom-a III. Kosztował 19.99 więc stwierdziłem, że mogę się wykosztować. I w sumie nie żałuję, chociaż jak to wieczorem zainstalowałem i zacząłem grać, to się przeraziłem słysząc.. polskie dialogi! Nie wiem, jak w takiej grze (i właściwie w ogóle jakiejkolwiek gdzie ważny jest klimat), można robić dubbing.. I to jeszcze w taki sposób..

Kiepsko dobrane głowy, to jedno, ale urywane teksty i przede wszystkim - sposób odtworzenia emocji to tragedia.. Jestem w jakiejś tam komnacie i słysze głos - w zamierzeniu domyślam się przerażony - mówiący "O mój Boże.. uciekajmy.. co to jest" i inne takie.. No tylko, że głos mówi to ze stoickim spokojem i nienaganną dykcją.. Jakby kurde wiersz Tuwima w szkole recytował.. Po prostu tragedia..

I tak jak sama gra w sumie rewelacyjna też nie jest i szczerze mówiąc już po godzinie zaczęła mnie nudzić (pierwsze kilka stworków owszem trochę przestraszyło, ale potem gra robi się tak przewidująca, że tylko wchodzę do nowej komnaty czekam aż coś na mnie wyskoczy i idę dalej..) to do tego polski dubbing psuje całkowicie jakąkolwiek możliwość wczucia się w klimat.

Nie wiem, jak można w ogóle myśleć o spolszczeniu w ten sposób takiej gry, a jak już się na to zdecyduje, zabierać się do roboty nie mając pewności, że potrafi się to zrobić dobrze.. Dziwię się szczerze mówiąc, że producent gry w ogóle czegoś takiego nie zabrania.. To tak, jakby spolszczyli Half Life'a.. Profanacja..


No ale to o grze, a wracając do wyprzedaży.. Tego dnia byłem jeszcze w kilku innych sklepach i tam muszę przyznać słowo wyprzedaż naprawdę miało odniesienie. Bo generalnie to w MM to obniżka kilku wybranych cen i żadna rewelacja. Podsumowując - wiele krzyku o nic..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 15:41   #24
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kila z nedza - polowalem na Equlibrium za 9 zl i obszedlem sie smakiem
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 16:47   #25
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Calme
Kila z nedza - polowalem na Equlibrium za 9 zl i obszedlem sie smakiem
Ten film za 9 złotych to szczerze mówiąc kupisz w każdej chwili, bo był w jakiejś gazecie jeszcze z innym właśnie za tyle.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2006, 23:11   #26
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
no ja mam doswiadcznie
tych ktorych interesowal moj temat o sprzecie AUDIO do samochodu to wiedza o co chodzi

wszystko ok, ale dzis oddalem radio na gware. (tez pisalem w tamtym temacie nie tak dawno)
pozdr
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 12:29   #27
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Z 350D mnie kiedyś na parkingu Auchana zaczepił jakiś Rumun w niezłym samochodzie, który mówił, że mu się benzyna skończyła i potrzebuje cokolwiek, żeby ją kupić i chciał mi sprzedać całkiem przyjemny zestawik (body plus dwa obiektywy, chyba też dodatkowa lampa błyskowa) za... 500 złotych Jak powiedziałem, że nia mam tyle przy sobie to chciał nawet za 300

Generalnie sprzęt wyglądał dobrze (nówka w oryginalnym opakowaniu) i chyba nie była to podróbka, ale nie kupuję z zasady kradzionych rzeczy, więc odmówiłem. W każdym razie cena była niezła

Ci to chyba pod większością hipermarketów stoją kiedyś taki jeden chciał mi wcisnąć lornetki. Full bajera, niby że z noktowizorem (był dzień więc niedało sie sprawdzić - ale i tak wiadomo że to ściema). Oczywiście sprzęt nówka, prosto z rosyjskiej armii, nigdzie pan tego nie kupi i to po takiej cenie. Cena początkowa to 100zł. Powiedziałem że nie potrzebne mi lornetki, a poza tym to nie mam tyle kasy. Gościu jeszcze długo mnie namawiał, ale ja twardo, ze nie chce. W końcu poszedł po cenie 80zł potem 60zł, jeszcze chwile później za 40zł na koniec mówi: no to ile pan ma to niech pan da ^_^ hahaha na tym sie skończyło

oczywiście nie kupiłem tych lornetek
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 16:34   #28
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
Ci to chyba pod większością hipermarketów stoją kiedyś taki jeden chciał mi wcisnąć lornetki. Full bajera, niby że z noktowizorem (był dzień więc niedało sie sprawdzić - ale i tak wiadomo że to ściema). Oczywiście sprzęt nówka, prosto z rosyjskiej armii, nigdzie pan tego nie kupi i to po takiej cenie. Cena początkowa to 100zł. Powiedziałem że nie potrzebne mi lornetki, a poza tym to nie mam tyle kasy. Gościu jeszcze długo mnie namawiał, ale ja twardo, ze nie chce. W końcu poszedł po cenie 80zł potem 60zł, jeszcze chwile później za 40zł na koniec mówi: no to ile pan ma to niech pan da ^_^ hahaha na tym sie skończyło

oczywiście nie kupiłem tych lornetek
Trzeba się było dalej targować, jeszcze trochę i by ci jeszcze dopłacił.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 17:59   #29
Rangiz
Bywalec
 
Avatar użytkownika Rangiz
 
Data rejestracji: 04.01.2005
Lokalizacja: Poznan
Posty: 29
Rangiz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bylem w dzien wyprzedazy w tym MM i nic ciekawego oprocz DivX-ow Thomsona nie bylo.No,klawiatury po 6 zl i myszy optyczne po 9.
Rangiz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2006, 21:02   #30
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Podsumowując - wiele krzyku o nic..
I zapewne tak będzie i jutro, ale że i tym razem akurat przy MM będę, to może wstąpię zobaczyć te ich ogromne wyprzedaże..

A tak serio to poluję na jedno muzyczne DVD i jedną bajkę Disney'a, które zostały dość znacznie przecenione. Dostanę to fajnie, nie - też nic się nie stanie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.