Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2004, 21:52   #16
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
memo... to chyba nic innego jak pozyczka Ci nie zostaje co?
z skąd bank odmowil do lutego i niewiem z skąd
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.12.2004, 22:07   #17
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to moze kogos z rodziny popros zeby wzial za Ciebie, albo rodzicow po prostu o kase, bo nie wiem, nic innego do glowy mi nie przychodzi ...
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2004, 23:08   #18
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
to moze kogos z rodziny popros zeby wzial za Ciebie, albo rodzicow po prostu o kase, bo nie wiem, nic innego do glowy mi nie przychodzi ...
sorry ale powiem to wreszcie jedyną rodzinę jaką mam to izę i to forum, sorry niechcę już nic pisać
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 03:56   #19
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!
Morris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 07:00   #20
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wyjsciem optymalnym bylo y zadzwonic do tych ludzi ktorzy poczuli sie oszukani - wszyscy ktorzy wplacili kase i towaru nie dostali
kase im oddac, sprawe wytlumaczyc i zaoferowac ze dostana taki sam jak licytowany sprzet w tej samej cenie (lub np 5% taniej - niby nic a ich ucieszy) w ramach rekompensaty, jesli ciagle beda chcieli
niestety wymaga to inwestycji kilku kafli - w oddanie kasy i kupno nowych fomow na sprzedarz (zakladam ze te fony nie byly sytuacja jednorazowa tylko amsz jakich normalny dostep)

dzieki temu odzyskasz zaufanie i dostaniesz pozytyw na alegro - a sam wtopisz mniej siana bo na fonach jednak zarobisz - wiec strata skradzionej partiki bedzie mneijsza
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 07:17   #21
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
O tych motorolach pisałeś mi po nad trzy tygodnie temu, że Ci ukradli więc albo to juz drugi raz je ukradli albo sprzedawałeś coś czego nie masz.

Jeżeli wpłacili kasę to powinieneś zwrócić. Zapewne wszyscy potraktują Ciebie negatywami, a dodatkowo może zdecydują się wytoczyć Ci sprawę w sądzie (tak jak lubisz) za oszustwo.

Oddaj kasę i chyba zakładaj nowe konto na na allegro ale na żonę.

-Edit-

Znalazłem ta aukcję jak równiez komentarz pozytywny do tej aukcji. Czyli komuś jednej osobie wysłałeś telefon a drugiej osobie nie?

http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=35524580

Ostatnio zmieniany przez Air : 23.12.2004 o godz. 07:57
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 17:32   #22
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mój dziadek dzisiaj został po raz drugi zabrany do szpitala stan bardzo ciężki;( jak się sypie to wszystko
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 17:46   #23
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja juz nie wiem co o tym myśleć... albo sobie robisz jaja... albo masz takiego pecha, że się rzeczywiście żyć odechciewa i to jeszcze przed swiętami się dzieje :\
kodziu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 17:46   #24
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
memo ...współczuje, ale naprawde Forum nie jest dobrym miejscem dla Twoich osobistych problemów, każdy ma jakieś problemy życiowe i nie pisze o nich tutaj.
Masz kobiete pogadaj z nią o tym, ulży Ci. Forum nie da ci tego co ona.

mnie i napewno innych nie interesuje Twoje życie osobiste.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 23.12.2004 o godz. 17:56
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 17:48   #25
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam jeszcze większego pecha... cała zakrwawiona prawa ręka, ale to jeszcze drobnostka w porównaniu z tym problemem który ja mam... to jest ważniejsze niż pięniądza za motki... Pozdrów swojego dziadka...

Tylko jednego nie rozumiem...


Piszesz że poza naszym konffanym forum (i tak mnie nie nawidzicie)... i Izy nie masz rodziny... a więc skąd się wziął dziadek?
bakupl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 18:25   #26
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Aukcja zakończona ponad miesiąc temu i jeszcze nikt nie wystawił nega (za to jeden pozytyw)? Sam za tę aukcję wystawiłeś 3 pozytywy (21 i 29 listopada i 21 grudnia) - i nikt nie odpowiedział? Konto Ci zawiesili dopiero po 21 grudnia? Ludzie nie reklamowali?
21 listopada wieczorem aukcja się zakończyła (to ta niedziela, której Cię okradli??) i ludzie zdążyli zrobić Ci przelewy a Ty wydać tę kasę na telefony z którymi wsiadałeś do pociągu W POŁUDNIE (czyli w chwili, kiedy pierwsza osoba wcisnęła "kup teraz")??
Następna aukcja - wystawiasz faktury?
Nie masz rodziny, a dziadek w szpitalu?
Nie wysyłasz zapłaconego towaru, a zawieszają Ci konto za niepełne dane adresowe?
Na aukcji pisałeś, że masz te 3 fony - to dlaczego je też ciągałeś do Szczecina?
Jak dla mnie za dużo tu poszlak, że...
ściemniasz.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 22:54   #27
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Aukcja zakończona ponad miesiąc temu i jeszcze nikt nie wystawił nega (za to jeden pozytyw)? Sam za tę aukcję wystawiłeś 3 pozytywy (21 i 29 listopada i 21 grudnia) - i nikt nie odpowiedział? Konto Ci zawiesili dopiero po 21 grudnia? Ludzie nie reklamowali?
21 listopada wieczorem aukcja się zakończyła (to ta niedziela, której Cię okradli??) i ludzie zdążyli zrobić Ci przelewy a Ty wydać tę kasę na telefony z którymi wsiadałeś do pociągu W POŁUDNIE (czyli w chwili, kiedy pierwsza osoba wcisnęła "kup teraz")??
Następna aukcja - wystawiasz faktury?
Nie masz rodziny, a dziadek w szpitalu?
Nie wysyłasz zapłaconego towaru, a zawieszają Ci konto za niepełne dane adresowe?
Na aukcji pisałeś, że masz te 3 fony - to dlaczego je też ciągałeś do Szczecina?
Jak dla mnie za dużo tu poszlak, że...
ściemniasz.
dane adresowe mam pelne zabanowali bo to forma zabezpieczenie [po wply nieciu kasy jechalem do szczecina w niedzielę telefony mial kumpel mam rodzine jedna osoba z forum wie jaką i dlatego piszę że niemam rodziny bo niemam co na nią liczyć jak chcesz zadzwon do szpitala kolejowego w szczecinie a dowiesz się że faktycznie dziadek jest w szpitalu pol roku niebral lekow na serce poklocil się z babką i zabraligo w nocy dzisiaj do szpitala niestety niemusicie wierzyć mam pecha i tyle
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 23:26   #28
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no i pojawia się druga osoba - BABCIA!!
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 23:33   #29
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
po wply nieciu kasy jechalem do szczecina w niedzielę
Czegoś nie rozumiem.
Aukcja trwała w niedzielę od 12 (pierwsi kupujący) do 18 z hakiem. Ty o 12 (czyli jeszcze zanim kupujący zalicytowali) siedziałeś w pociągu z telefonami które kupiłeś za ich pieniądze (które doszły już do Ciebie, chociaż oni nie zalicytowali)??
Czy może to działo się tydzień później - a to by oznaczało, że ściemniałeś na aukcji i nie miałeś tych telefonów.

Tak czy inaczej - masz za swoje, bo tak czy inaczej kłamałeś.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2004, 23:55   #30
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
...Ale kurcze mam dosyć tego wsztystkiego bo zamkną mnie pewnie na 8 lat za moją glupotę możecie mi pomóc doradzić co mam zrobić
A siostra sedzia i jej koledzy (o ktorych tak czesto piszesz) nie pomoga??

Cytat:
Napisany przez memorando
sorry ale powiem to wreszcie jedyną rodzinę jaką mam to izę i to forum, sorry niechcę już nic pisać
Czytaj wyzej


wszystko niejasne co piszesz
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.