Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.02.2006, 01:22   #151
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Czyżby jakiś konflikcik? Jak ja to lubię.
A tak serio to po cholere się kłócić tym bardziej o takie pie***ły.

Ostatnio zmieniany przez Burt : 21.02.2006 o godz. 01:25
Burt jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.02.2006, 06:26   #152
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no to zlagodzic trzeba konflikt, po bananie dla obu i bedzie spokoj

hyhy, joke
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline  
Stary 21.02.2006, 08:34   #153
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt
Czyżby jakiś konflikcik? Jak ja to lubię.
A tak serio to po cholere się kłócić tym bardziej o takie pie***ły.
A ja nie bardzo.. zwłaszcza, że nie bardzo nawet wiem, od czego ( i po co..) się to zaczęło.. No ale nic, przejdzie, jak każdy inny..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 21.02.2006, 11:05   #154
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie jestem moderatorem tego dzialu, ale jak zwykle polecam zeby po moim poscie (znany wyprobowany sposob, przy przerwac bezsensowne dyskusje) nie pojawialy sie juz wiecej pi3rdoly typu "nie lubicie mnie chyba" albo "Dostałeś po prostu kulturalny pojazd po swojej osobie jak więszkość nowych osób" - tak sie robi z osobami ktore wiecej pisza niz sie zastanawiaja i bycie nowym albo starym nie ma tu nic do rzeczy. Zreszta ostatnie kilka postow ktore napisales swiadcza ze nie za bardzo rozumiesz o co w pisaniu na forum chodzi - piszemy NA TEMAT. Dalsze ciagniecie tej dyskusji juz nie jest smieszne (jak na poczaku), tylko zalosne.

Uwagi na temat zamkniecia tematu sa zbedne (powtarzane kilka razy wrecz nieodpowiednie) - PIERWSZY FAKT.
Prosze nie snuc swoich chorych wizji dlaczego ktos za nieprawidlowe zachowanie ma zwracana uwage, bo powod jest oczywisty - nieprawidlowe zachowanie wymusza zwrocenie uwagi (i te rozwazania sa defacto nie na temat tej dyskusji) - DRUGI FAKT.

Jezeli chcecie sobie pogadac o tym jak widzicie przyjmowanie nowych userow, co mozna robic, czego nie mozna robic, jakie zwracanie uwagi jest OK, a jakie nie i potem jeszcze oceniac te swoje wizje nawzajem, to zapraszam na czata, nie tutaj.

Tak, wiem, nie jestem moderatorem tego dzialu i moge sie pocalowac co najwyzej w pompke, ale apeluje o rozsadek rowniez tutaj.
pawelblu jest offline  
Stary 21.02.2006, 13:14   #155
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No dobra, temat rzeczywiście już z początkowym nie ma nic wspólnego, a dyskusja niewiele do forum wnosi. Niech post @ pawelblu będzie podsumowaniem tych rozważań i na razie temta zamykam.


Jeśli ktoś będzie miał kiedyś coś do dodania do oryginalnego tematu, niech odezwie się do mnie na priva.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.