Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.09.2005, 13:09   #1
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi

Oto co dzis dostalem na skrzynke i niezle sie usmialem:



"WITAM!! przesylam ci darmowy poradnik "Jak zarobic nawet 20 000 zlotych miesiecznie?!"
( z gory przepraszam za brak polski liter bo potem robia sie niekiedy takie dziwne znaczki

Nawet 20 000zl bez zadnego wkladu??!!Wszystko zalezy od Ciebie!! Nowy system!!!


Jest to pierwszy i ostatni mail, ktorego Pan/Pani dostanie.
Poniewaz cenie sobie czas jak i Twoj, drogi interesancie, stawiam na prostote i szybkosc dzialania aby wszyscy tu zgromadzeni mogli sie wzbogacic. oczywiscie ja tez tego pragne,dlatego im wiecej osob tym wiecej pieniedzy. Ale zacznijmy od poczatku a wszystkiego sie dowiesz!

Prosze nie podchodz do tego zbyt sceptycznie! Po prostu zastanow sie nawet przez kilka dni, przeciez nikt Cie nie pogania. A jesli nie wrocisz za kilka dni mozesz wyrzucac wlasnie 15 000 w gotowce! Ten program dziala juz przez przeszlo 2 lata w 40 krajach i tysiacami ludzi ktorzy nie zapomna tego dnia w ktorym wybrali wlasnie ten sposob zarabiania pieniedzy! A co lepsze- TY TEZ MASZ DZISIAJ TAKA SZANSE!

Bylem bezrobotny w sierpniu 2001 roku z kilkoma innymi absolwentami wyzszych uczelni. Od tamtego czasu zylem bez dochodow na utrzymaniu rodzicow, co bylo dla mnie strasznie przygnebiajace. Mieszkalem wowczas w kawalerce. Probowalem zainwestowac w cokolwiek troche pieniedzy, ktore mi zostaly ze stypendium, ktore otrzymalem leczy po tym wszystkim mialem coraz wiecej zadluzen. Doslownie kilkunastu poborcow podatkowych scigalo mnie prawie codziennie. Wszystko to prowadzilo do tego, ze musialem sprzedac swoj samochod, ktory byl dla mnie wszystkim no i kawalerke- wrocic do rodzicow. Jak mozesz sobie wyobrazic moje perspektywy na przyszlosc byly raczej w czarnych kolorach.

Wowczas, w marcu 2002, dostalem krotki I prosty email mowiacy jak zarobic 15 000 zl. Oczywiscie jak kazdy normalny czlowiek zignorowalem go poniewaz bylem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowalem tego maila bo cos przyciagnelo moja uwage- bylem bardzo ciekawy jak mozna zarobic taka duza sume w tak krotkim czasie. Chcialem po prostu TYLKO to wiedziec! Nie chcialem probowac. Ale i tym razem chcialem wyrownac poglebiajacy sie dlug i wlasnie osiagnalem najwiekszy punkt rozpaczy az w koncu uswiadomilem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby sprobowac zainwestowac w ten program Roberta, ktory mi przyslano. A poza tym nie moglem przestac myslec o tym co by bylo gdyby to wszystko zaczelo dzialac?

Dlatego tez wzialem swoje watpliwosci daleko od siebie I poszedlem prosto po prostych wskazowkach, ktore napisano w tym mailu. Zajelo mi to wszystko mniej niz 30 minut i zainwestowalem jedynie 5zl. Pod koniec 2002 roku bylem w stanie zafundowac sobie wakacje nad morzem (mieszkam na poludniu Polski) i kupic sobie wlasny samochod. I zostalo mi jeszcze troszke grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.

Moje konto wciaz roslo i dalej rosnie. A jak tak dalej pojdzie zostane milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to mozliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osob musi ciezko pracowac by utrzymac dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziekuje teraz temu kto wyslal mi tego emaila i przedstawil mi ten pomysl, dziekuje, ze naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od szarego zycia i zainwestowal pieniadze po to by wlozone- pracowaly dla mnie- a nie ja na te pieniadze!! Kiedy pomysle w tyl do wszystkich takich prostych ofert, ktore kasowalem nawet ich nie czytajac to az przechodzi mi dreszcz poniewaz teraz wiem jak blisko bylem, zeby skasowac i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbieral na swoje dlugi.

Chcesz wiedziec co bylo w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko sie wyjasni!

Biznes plan, ktory chce Ci przedstawic dziala perfekcyjnie przez caly czas. Nigdy nie zarobilem mniej niz 14 000zl z kazdej okazji. Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciolmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jesli jestes niesmialy(a) to problem masz z glowy- bo nie musisz miec bezposredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma reke na pulsie moze osiagnac sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiat tysiecy zlotych. Jesli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrob krok po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlosci!
Jesli bedziesz to robic sam(a), GWARANTUJE, ze przez nastepne 30 dni wzbogacisz sie o 15 000 zl. przez twoje konto w Netpay. Wiem, ze to musi brzmiec jak oburzajšce a zarazem smieszne stwierdzenie, szczegolnie jesli nigdy nie miales(as) styku z taka iloscia pieniedzy wczesniej, ale prosze, uwierz mi( jak mi nie chcesz uwierzyc to uwierz Robertowi T. Kiyosaki- najbogatszemu inwestorowi na swiecie, ktory w dodatku nie ma pracy!), ten biznes moze dzialac jak nic co wczesniej w twoim zyciu! Przy nastepnych 3 krokach planu napisanego ponizej i przez kilka krotkich tygodni twojego zycia przejdziesz totalna transformacje! Prosze, nie pozwol aby twoja pierwsza sceptyczna mysl do tego planu zdruzgotala twoja finansowa przyszłosc!

Jesli zdecydujesz nie wziac korzysci z zycia- tej szansy zmiany na lepsze, to chce abys wiedzial(a), ze szczerze bede szanowac Twoja decyzje I zrozumiem ze miales(as) swoje powody. Zatem zycze Ci szczescia w przyszlosci. Moge to powiedziec z absolutna szczeroscia poniewaz, jak widzisz, jesli zadecydujesz wziac ten plan, nie wezme zadnego odszkodowania od Ciebie ani nie bede zadal od Ciebie i od nikogo innego zadnych pieniedzy.
Po tym wszystkim, moge podzielic sie z Toba tym systemem za darmo! Jakkolwiek, pamietaj-zycie jest krotkie. Nikt nie powiedzial, ze nie mozesz miec wolnosci finansowej za to co chcialbys robic, kiedy chcesz to robic. Musisz niestety najpierw za to zaplacic odpowiednia cene. Ale nie tutaj! Cena tutaj jest akcja, ktora podejmujesz- to proste! Jestem bardzo dumny, ze moge powiedziec, iz jestem spokojny o moja finansowa przyszlosc I bede mogl wyzywic swoja przyszla rodzine. I wierze, ze kazda cena jest warta tego by miec taki duchowy spokoj.

To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniedzy przez Internet w takim KROTKIM czasie.

Jest pelno firm, ktore oferuja Ci swoj biznes, ale jestem tak pewny, ze nie zarobisz nigdzie indziej takiego POWAZNEGO DOCHODU jaki mozesz uzyskac po tym, gdy zaczne Ci pomagac- WLASNIE TERAZ!

Pamietaj, nie bede wymagac od Ciebie ani zlotowki za ten projekt biznesu, z ktorym sie z Toba podziele. Na dodatek, nie bedziesz musial nic kupowac lub marnowac swojego cennego czasu. Zrobisz po prostu szybka i latwa kase z ta strone i najprostszym Internetowym systemem platniczym jaki istnieje!

Ten program dziala I niewazne z jakiego kraju jestes albo w jakim przebywasz. Nie wazne ile masz lat. I na dodatek nie bedziesz potrzebowac specjalnej wiedzy lub talentu. Nie bedziesz przegladal stron internetowych, nie bedziesz nigdzie dzwonic, klikac w banery, lub SPAMowac, nie bedziesz takze placic za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Adres email

- Konto w Netpay

- I okolo 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!


Ten program zajmie Ci okolo 20 minut przygotowan. Po tym bedziesz wolny i nie bedziesz nic kompletnie robic. I na koniec staniesz na swoich nogach z kilka tysiecy razy bogatszy. Wystarcza kilka tygodni z 20 minut roboty I juz stajesz sie bogatszy! Tak wiem, to brzmi za dobrze, zeby bylo prawdziwe. I tak najprawdopodobniej ja myslalem o tym zanim tego nie sprobowalem!

Nawet jesli juz kiedys, podobny program, wydal Ci sie skomplikowany, zostan z tym ponizej, ale rob to tylko Ty i jak najlepiej potrafisz! Nie masz absolutnie nic do stracenia, a masz szanse zmienic swoje zycie wraz z ta wielka suma pieniedzy, ktore zarobisz w kilka tygodni! W dodatku, tu NIE MA ZADNEGO LIMITU zwiazanego z dochodem!


W rzeczywistosci wyglada to tak: Jesli potrzebujesz kilkaset zlotych NAPRAWDE SZYBKO, to po prostu wprowadzasz ten program! Jest to NAJTANSZY, NAJSZYBSZY, NAJPROSTSZY NAJBARDZIEJ LUKRATYWNY program z jakim miales(as) w ogole do czynienia!

Prosze, badz pewny, ze przeczytasz cala ta strone ... miej na to czas (jakies 5minut)...i uwierz mi- nie bedziesz zawiedziony! Moge Ci to obiecac!! Jesli nie masz teraz tych 5minut zapisz tego maila I wroc jesli bedziesz miec czas.

Wszystko czego potrzebujesz to konto w Netpay I adres mailowy!

Prawie kazdy slyszal o "Netpay" (Jesli nie- uslyszysz za moment!) i kiedy dowiedzialem sie ,ze ten program opiera sie na nim juz wiedzialem, ze to wszystko moze zadzialac poniewaz doswiadczylem niejednokrotnie transakcji w Netpay. Firma zajmuje sie transakcjami glownie aukcyjnymi i jest najprostszym "bankiem" jakiegokolwiek znam (z gwarancja "Ebay company"). Kazdy z adresem mailowym moze dolaczyc do Netpay ZA DARMO! W Netpay mozna wysylac I odbierac pieniadze poprzez karty kredytowe, czeki bankowe, inny konto bankowe ze swojego lub na swoje konto- gdzie tylko chcesz na swiecie! Prosze, przeczytaj do konca jesli chcesz sie tam zarejestrowac! Mozesz ukonczyc ten caly proces, ktory tworzymy w niecale 20 minut i juz nigdy nie zapomnisz tego, ze sie na to zdecydowales!

A teraz pora na dowody! POTRZEBUJESZ DOWODU? Tutaj sa przykladowe 3 osoby(liste osob zadowolonych dostaniesz jutro! oczywiscie nie sa to wszystkie!!), ktore testowaly ten program i ktore zainwestowaly nic innego jak 5zl. I 30 minut swojego czasu!

"Jaki wspanialy plan! Zrobilem wszystko co mi poradziliscie z jakies 3 tygodnie temu i co prawda nie udalo mi sie uzbierac 15 000 o ktorych mowiliscie, ale te 9 135zl tez mnie powalily!!

Tomasz Watorek , Warszawa

"Czesc. Tu Justyna! No coz- co moge powiedziec? DZIEKUJE BARDZO BARDZO BARDZOOO MOCNO:))))) wyslalam 40 maili tak jak mowiliscie i w sumie zapomnialam o calej tej sprawie bo tak naprawde nie wierzylam w to, a te 5 zlotych to jeszcze nikogo nie uratowalo. Ale jak zobaczylam moje konto w Netpay'u po kilku tygodniach to sie zalamalam!!!!! W tym dobrym znaczeniu!:)) bylo tam 5000 zlotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko?przeciez za kolejnych 30 dni bede miec tego wiecej DZiekuje jeszcze raz!!!!


Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Bylem zaskoczony kiedy zobaczylem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazlo sie 9 440zl. Na poczatku myslalem, ze to jakis blad wkradl im sie do kompow(tym z Netpay)Ale potem wyplacilem pieniadze i kupilem sobie zaje*istego kompa!!nareszcie!!:))) Dzieki dzieki dzieki!! "

Ryszard Bodler, Gdansk

Kilka miesiecy temu, kazdy z tych ludzi robil dokladnie to samo co Ty teraz w tej chwili- czytal to i sie zastanawial! Czy to ma sens? Ale dlatego, ze oni zdecydowali sie na podazenie za prostymi instrukcjami podanymi ponizej, teraz sa znacznie lepsi w rezultatach. I nie ma zadnego powodu dlaczego TY nie moglbys (moglabys) dzielic z nimi tego sukcesu! Nie masz nic do stracenia a wszystko do zgarniecia!

Wiec zacznijmy! Po prostu rob to, co jest we wskazowkach a pozniej... przygotuj sie na WIELKI naplyw gotowki w ciagu 30 dni!


Tu jest wszystko, czego potrzebujesz. . .



KROK 1

Ok, jesli nie jestes jeszcze zapisany w Netpay, to pierwsza rzecza, ktora musisz zrobic to klikniecie w ponizszy link i zapisanie sie w tym "banku". Zajmie Ci to 2 minutki i jest ZA DARMO.

Oto ten link:

http://www.netpay.pl/?r=248

KROK 2

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, zeby zarobic musisz cos od siebie dac! Wiec pierwsze co musisz zrobic to zainwestowac 5 zl. Jak mowi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz- nic wiekszego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiekszajaca sie rzesza ludzi!! Wiec, jak NAJSZYBCIEJ zaiwestuj przez Netpay 5zl. na PIERWSZY adres mailowy znajdujacy sie ponizej.

"zaplata za..." (w miejsce kropek wstawiamy jakis tam maly przedmiocik warty 5zl:) zeby nie zostawiac wolnego miejsca:)


Instrukcje dotyczace platnosci sa pod "Wplata na konto" To naprawde proste!!

Gdy wyslesz 5zl na pierwszy adres ponizszej listy, to po prostu mozesz juz sie szeroooko usmiechnac:) Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzysci!! Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy:)

Oto obecna lista:


1. ...........................
2. ...........................

3. ...........................

4. ...........................

5. ...........................

Po tym jak zainwestowales 5zl. w adres mailowy znajdujacy sie na pozycji nr 1, dzieje sie cos niesamowitego. Daje Ci to nieopisana, obezwladniajaca pewnosc, wierzytelnosc i przekonane w ten system. Wlasnie udowodniles to sobie, poniewaz zrobiles to; teraz jest ogromna ilosc innych ludzi, ktorzy czytaja to samo. Tak wiec teraz widzisz, z pierwszej reki, przekonales sie na wlasnej skorze, ze ten biznes naprawde dziala! Nie musisz mi juz ufac- sam to widzisz!

KROK 3

Gdy juz wyslales 5zl. Na adres znajdujacy sie na 1 miejscu listy (wraz z ta dodatkowa notka- To wazne!), nastepna rzecza, ktora musisz zrobic to zrobic kopie tego maila, po to by wyslac go ponownie(korzystajac z twojej ksiazki mailowej albo reklamowac na swojej stronie www- tak jak ja zrobilem) do np. 40 osob (zapamietaj, ze 40 osob to dobra liczba do wzbogacenia sie, ale mozesz zareklamowac to w darmowy sposob w Internecie przez co wiecej ludzi to zobaczy i mozesz wiecej zarobic!). !!UWAGA!! Kopia, ktora wyslesz musi zawierac TWoJ ADRES MAILOWY na 5 miejscu tej listy- musisz skasowac numer 1 i przemiescic wszystkich o jedna pozycje do gory tak, abys Ty byl na miejscu 5.

Najlepszym sposobem poczatkowo na rozreklamowanie tego to skopiowac i wkleic w maile twojej rodziny i przyjaciol. Mozesz tez zrobic wlasna strone internetowa. Jest tuz serwerow, ktore oferuja nam miejsce na nasza strone ZA DARMO. Np. www.prv.pl , www.wp.pl www.onet.pl itp. Wszystkie te portale sa naprawde proste w obsludze. Nastepnie dodawac swoje strony do www.toplista.pl aby nasza reklama byla jeszcze wieksza!

Jesli bedziesz wysylal ten program za pomoca swojej skrzynki pocztowej musisz pamietac, aby w temacie napisac(moze byc w nawiasach)"To nie jest SPAM". Jest to wazne, aby utrzymac caly program legalnie!
Jedyne czego musisz byc pewny przy wysylaniu to zamieszczenie SWOJEGO MAILA na pozycji nr 5 listy. Oczywiscie pierwszy adres z tej listy skasowac, a nastepny adres mailowy przesunac o pozycje do gory itd. i swoj adres wpisac na ostatnie, 5 miejsce. Gdy juz to zrobisz twoj mail jest gotowy do wysylania!


JEDNO SLOWO WYTLUMACZENIA! Nie badz za bardzo chciwy, aby dac swoj adres na pozycje 1 zeby szybciej zarobic! TO NIE DZIALA W TEN SPOSOB! JeSli zrobisz to, to poprotsu zmniejszysz ilosc ludzi, ktorzy zainwestuja w twoj adres mailowy. Bo gdy jestes na pozycji 5, wtedy bedzie doslownie KILKA TYSIECY ludzi, ktorzy otrzymaja maila i wysla 5zl na Twojego gdy dostaniesz sie juz na 1 miejsce listy. A gdy bedziesz na 1 miejscu szybko znikniesz z tej listy!
Popatrz: gdy jestes teraz na 1 miejscu i wyslesz do 40 osob tego maila to tylko te 40 osob bedzie o tym wiedzialo. A gdy bedziesz na 5 to te 40 osob wysle tego maila nastepnym 40 osobom, tak jak Ty i wtedy przesuniesz sie na 4 pozycje i tak dalej. Czyli 40 osob jak bedziesz na 5, 40 osob jak bedziesz na 4 itd. Co daje 40x40x40x40x40= ???(policz!) i tyle wlasnie osob bedzie o tym programie wiedziec, gdy bedziesz na 1 pozycji!!! A gdy bedziesz na 1 pozycji to juz wiesz co bedzie:))

Gdy juz masz gotowa mailowa wiadomosc do wyslania wyslij ok. 40 kopii- ale tylko do ludzi, ktorych masz w ksiazce adresowej, albo ktorzy otrzymuja oferty MLM, lub ktorzy przyslali Ci swoje oferty. Poprzez wysylanie tego listu i placeniu poprzez Maila, czas odpowiedzi jest EKSTREMALNIE szybki... poprzez tzw. "szybki elektroniczny transfer internetowy" dlatego tez czas, ktory mija od wyslania twoich 5 zl do otrzymania wplaty na twoje konto Netpay jest tak maly!

I TO WSZYSTKO! Caly ten proces nie powinien zajac wiecej niz 20-30 minut.
BADZ PRZYGOTOWANY NA SAME NIESAMOWITOSCI... NIE ZAWIEDZIESZ SIE!!! Pol godziny prostej roboty- to wszystko czego potrzebujesz!- bez kapitalowych dlugow, bez stempli pocztowych kosztujacych 30zl!, bez drukowania niczego, bez klikania w banery lub czytania maili! Calkiem nowy system! W 100% legalny!!

W ciagu 30 dni, ponad 15 000 w gotowce bedzie przychodzilo do Ciebie przez konto Netpay! GWARANTUJE TO! Oczywiscie, mozesz sie spodziewac otrzymania pokaznych iloczynow 5zl. w ciagu, juz pierwszych kilku dni! Zatrzymaj kopie Twojego maila po to by zrobic to jeszcze raz kiedy tylko bedziesz potrzebowac gotowki!

A tutaj troszke matematyki :

Kiedy wyslesz swoje maile, bedziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobic powazne pieniadze! zaden inny program nie daje tak wysokich I realnych pieniedzy z roznych powodow, ktore wytlumacze ponizej. Jak dlugo bedziesz wysylac maile do ludzi, ktorzy beda zainteresowani programem, mozesz spodziewac sie, ze srednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale badzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, ze tylko 12,5% dla utrudnienia.

Gdy wyslesz 40 maili do roznych osob, mozesz spodziewac sie ze 5 z nich zrobi dokladnie to co Ty(12,5% z 40= 5). Ale tym razem twoj adres mailowy przesunie sie na 4 pozycje. Wtenczas juz bedzie o tym programie wiedzialo 200 osob (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli sie 25 (12.5% z 200=25), wiec dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosa twoj mail na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze udzieli sie 125 osob(12.5% z 1000= 125), wiec dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twojego maila na 2 pozycje w liscie.

A z tych 5 000 ludzi, mozesz spodziewac sie 625 osob, ktore sie udziela (12.5% z 5 000=625), wiec kolejne 25 000 osob (625x40) podniesie TWOJ ADRES MAILOWY na 1 pozycje!!

I teraz, z 25 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty bedziesz na 1 miejscu! Wiec dostaniesz:


15 625 zlotych!! (3125 x 5zl)


Wiec, jak Twoj mail znajdzie sie na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to bedzie Twoj czas na to by zbierac pieniadze! Przez serie 30 dni, te pieniadze beda wyslane przez kilka tysiecy ludzi tak jak Ty to zrobiles! Myslisz, ze inni ludzie nie beda inwestowac? Oni mysla identycznie jak Ty lub ja...lecz jak ja zainwestuje to Ty tez i inni rowniez! Jak kazdy zainwestuje po 5zl to kazdy tez na tym zyska!! Wszyscy zainwestuja swoje 30 minut i jakies drobne 5zl, aby zyskac ponad 15 000 zlotych w kilka dni! Pierwsze wplaty na Twoje konto beda juz pokazywac sie w przeciagu kilku dni. Bedziesz mial(a) 100 wplat kazdego dnia i tak przez kolejnych 30! Po tym czasie, objetosc twoich wplat bedzie zwezac sie az do tego iz wszedzie bedziesz na 1 pozycji. Wtedy mozesz jeszcze raz zaczac wysylac maile i sytuacja sie powtorzy!!

To wszystko co musisz zrobic! To bedzie ok. 15 000zl z 5zl inwestycji w przeciagu kilku tygodni dzieki koncie na Netpay! 15 000 zlotych za 30 minut roboty! TO prawdziwe pieniadze, ktore mozesz wydac na, co bedziesz mial(a) ochote. Mozesz ulokowac je w swoim banku lub wydac na jakies aukcje za posrednictwem Netpay!!! To takie proste!! Mysle, ze to jest WARTE nawet polowy tych pieniedzy, ktore planowo mozesz zyskac, nieprawdaz? Bo kto by nie zamienil 5zl na 15 000zl?

Pamietaj, to bylo na przykladzie 12,5% tak wiec 35 osob z 40, ktore otrzymaja ten list nie zrobia absolutnie nic oprocz skasowania tego maila!! Jakkolwiek, jesli pojdziesz z tym planem i wyslesz maile do ludzi, ktorzy CHCA ZAROBIC przez Internet to twoja stawka wyniesie nie 12,5% a wzrosnie do ok. 25%.
Ale zauwaz, ze obie te stawki pokazane sa wtedy, gdy wyslesz 40 maili, to wyobraz sobie co sie stanie jak wyslesz np. 500 takich maili! Uwierz mi, bardzo duzo ludzi wyslaloby tyle i o wiele wiecej, aby przynajmniej troszke sie wzbogacic!!

Rozwazajac to! Miliony ludzi surfuje po internecine kazdego dnia, na calym swiecie! Plus okolo 50 000 nowych ludzi, ktorzy zaczynaja korzystac z Internetu kazdego miesiaca! Ludzie, ktorzy wysylaja oferty Tobie przez email moga byc dla Ciebie dobrym zrodlem na mase nowych adresow mailowych, na ktore wyslesz swojego maila. Mozesz tez wysylac maile do wszystkich z rodziny, przyjaciol i kogokolwiek, kto skusi sie na zainwestowanie 5zl i 30 minut prostej pracy aby wziac pokazna bryle zlota kazdego miesiaca.

Wszystkie inne programy sa strasznie czasochlonne lub kosztowne. Ten, 5-poziomowy program wyniesie Cie tylko 5zl. Tak! Tylko 5 zl JEDNORAZOWO!!!! I jest o wiele bardziej realistyczny I przynosi o wiele wiecej rezultatow w bardzo krotkim czasie! Tylko pierwsza osoba z listy dostaje 5zl, ale kazdy inny podnosi sie z czasem na pierwsza pozycje zdobywajac wielka liczbe ludzi, ktorzy zainwestuja w ten sam sposob jak Ty!! A teraz najlepsze- w tym systemie nie moze zdarzyc sie zadne oszustwo!!:) (pomysl logicznie! jak?). Jedna osoba moze miec jedno konto w Netpay. Nie jest to trudny system dlatego tez wspolczynnik odpowiedzi na poszczegolne maile jest BARDZO WYSOKI i BARDZO SZYBKI- SZYBKIE Internetowe konta pocztowe i zobaczysz niesamowite rezultaty w mniej niz jeden tydzien! PROSTO BY ZAPlACIC RACHUNKI W NASTEPNYM MIESIACU!

Pamietaj, potrzebujesz wyslac tylko 40 kopi, zeby zaczac zarabiac. Wystarczy, zeby wygenerowac pokazna sume w ciagu 30 dni. Na przyklad, wyslij do ludzi, ktorych masz w swojej liscie mailowej I do ludzi, ktorzy przyslali swoje oferty. To NIE JEST SPAM jesli korespondujesz z innymi ludzmi oferujacymi prace w Internecie albo z przyjaciolmi, rodzina i swoimi kontaktami, lub gdy uzywasz legalne mailowej listy.

Wiec, wyslij juz dzisiaj swoje maile, I przygotuj sie na wielki przyplyw gotowki w ciagu 30 dni!!

4 czynniki, ktare prowadza do sukcesu tego programu a zarazem twojego! ...

EKSTREMALNIE SZYBKIE ODPOWIEDZI

EKSTREMALNIE WYSOKA STAWKA ODPOWIEDZI

NIEOGRANICZONA STAWKA POTENCJALNEGO PROFTU

SZYBKI, PROSTY I TANI START

Poniewaz NIE MASZ ZADNEGO DLUGU, poniewaZ WYSOKA PREDKOSC I WYSOKIE POTENCJALNE PROFITY programu dzialaja na BARDZO WYSOKA STAWKE ODPOWIEDZI I wszystko to za posrednictwem Twojego maila i transakcji 5zl na twoim koncie Netpay! Inne programy tego typu maja stawke odpowiedzi od 3% do 5%, ten natomiast od 20% do 30%. Dzieje sie to dlatego bo jest najprostszy i co najwazniejsze nie kosztuje Cie nic! Nie myl inwestowania z kosztami(zaiwestowac to znaczy zamienic 5zl na 15 000, a jesli cos Cie kosztuje tzn. stracic 5 zl)!! Poza tym rezultaty widac juz po kilku dniach! Czytalem to kilka razy zanim podjalem decyzje i napisze tutaj cos, abys Ty nie musial tego jeszcze raz czytac!:
-Inwestuje TYLKO 5 zlotych!!!!!!!!!!!:)
-Zwrocilo mi sie to po 6 dniach a na koncie mialem juz ok. 230zl -ten program jest o wiele prostszy i latwiejszy niz inne.
-nie musialem klikac w banery, ani nic drukowac i narazac sie na zadne inne koszty!
-i oczywiscie co miesiac moglem robic to samo- wyslac 40 maili i to wszystko. Dawalo mi to niekonczacy sie potencjalny dochod.

Program jest konstrukcja skladajaca sie z osob, ktore otrzymaly maila od Ciebie. Jakkolwiek, nie ma limitowanych maili, mozesz zrzeszyc wiecej niz 40 osob, a dostaniesz premie! Ta premia bedzie liczniejsze grono ludzi, ktore zainwestuja w ten program! Wiec slij maili ile tylko chcesz! Mozna liczyc, iz na kazde 40 maili, ktore wyslesz DOSTANIESZ + - 15 000 zl. W CIAGU 30 DNI. Wiec jak mozesz wyslac 50 maili, albo 100 czy tam ile chcesz, ZROB TO! JAK WIECEJ LUDZI W TO WCIAGNIESZ, WIECEJ ZYSKOW WYCIAGNIESZ!!

Musisz jedynie pamietac, Ze gdybys chcial dac swojego maila wyzej niz na 5 miejsce na liscie, to nie przyniesie lepszych efektow! A nawet gorsze, a tylko oszukasz innych ludzi, ktorzy wniesli w to wysilek, aby byc na 1 miejscu. Wiec...prosze, grajmy fair play a wtedy prawdziwe pieniadze przyjda same!

Jestes z pewnoscia sceptycznie nastawiony do tego, tak jak do wszystkich innych programow krazacych po sieci, ale jesli nie sprobujesz tego- nigdy sie nie dowiesz. Poza tym z samej ciekawosci- nie chcialbys sprobowac i sprawdzic czy to dziala? Przeciez to tylko 20 minut i 5zl!! Czulem najprawdopodobniej to samo co Ty teraz. Chcialem w to uwierzyc, ze to nie jest po to by kogos naciagnac. Ale uswiadomilem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia ani nie popadne w nastepne dlugi!! Po tym wszystkim zrozumialem, ze poswiecajac 5 zlotych moge zyskac znacznie wiecej! Nawet kilka tysiecy zlotych w ciagu miesiaca. I to tylko przy 30 minutowej pracy! Zatem, zrobilem dokladnie to co bylo napisane w mailu. Zajelo mi to okolo 30 min. I bylem bardzo, bardzo z siebie dumny. Poczulem, iz nareszcie zainwestowalem pieniadze w jakis rozsadny sposob!
I bylo to tylko 5zl.

Zeby zaczac, poprostu kliknij na link ponizej, wtenczas zapiszesz sie do Netpay(jak juz posiadasz tam konto to nie klikaj!):

http://www.netpay.pl/?r=248

Badz pewny, ze grasz uczciwie!

Ten program nie kosztuje nic oprocz 30 minut twojego czasu I inwestujesz w niego 5zl... jesli bedziesz wszyscy bedziemy uczciwi to kazdy bedzie DOSTAWAL PIENIADZE!!

No i tyle. Masz teraz potrzebna wiedze do zarobienia ponad 15 000zl. w kilka tygodni. Jedyna rzecza, ktora moze sprawic, ze sie wycofasz to brak wiary lub brak przekonania. Jednak, wszelkie watpliwosci, ktore teraz masz moga zniknac w przeciagu kilku dni jesli tylko wprowadzisz w zycie ten prosty plan. Zaufaj mi, a jak nie chcesz mi ufac(w koncu sie nie znamy) to zaufaj Robertowi T. Kiyosaki- tworcy tego programu i wielu innych! Nie bedziesz tego zalowal!!!

P.S. Nie brzmi to zbyt dobrze? No coz, moze... ale zwroc uwage, ze plan nie ma zadnych bledow, czyli zadnych zlych stron. Stworzony przez profesjonaliste! Wiec nie trac czasu, napij sie czegos i do dziela!! Po tym wszystkim nie mozesz przegrac, nie mozesz sie wycofac bo sama ciekawosc jest silniejsza. A co by sie stalo gdybys mial(a) te 15 000zl? Tak, wlasnie Ty!! Mozesz rosnac w sile gospodarki finansowej i zarabiac kazdego miesiaca coraz wiecej!

Powodzenia! I pamietaj, zajmie Ci to jedyne 30 minut( no moze 40 jesli za bardzo nie znasz sie na komputerach.), ale najwazniejsze, ze jest to dla wszystkich i wszyscy to moga zrobic! Podazaj za instrukcjami w liscie, a wszystko bedzie dobrze. TO TYLKO JEDNA JEDYNA INWESTYCJA 5zlotych I NIGDY WIECEJ! NIE ZAPOMNIJ O TYM!
ps. oczywiscie jesli bedziesz potrzebowac gotowki to gdy wpadnie Ci spowrotem ten mail bez twojego adresu robisz to samo co walsnie teraz i zabawa trwa od poczatku:)) i tak w nieskonczonosc mozna:)...inwestowac 5zl a wyciagac nawet 20 000:)

Powodzenia, PROSZE, nawet jesli sie nie zdecydowales(as) jeszcze, nie wyrzucaj tego maila. DOBRZE CI RADZE!!

Jesli masz jakies pytania pisz na ............ "
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.09.2005, 13:13   #2
wolfen3
Madafaker
 
Avatar użytkownika wolfen3
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Posty: 498
wolfen3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
heh w tym wypadku ta osoba nie zarobiła by na mnie ani grosza..a uratowałoby mnie moje lenistwo, po prostu za dluuuuugi ten list
__________________
<---nie ważne co wam mówią, ale pamiętajcie, cukru nigdy za dużo--->
wolfen3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2005, 14:22   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
piramida finansowa
chyba prawnie zakazana aczkolwiek nie jestem pewny czy tez w polsce
a kadym razie za dlugie zeby czytac calosc...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2005, 14:25   #4
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No cóż kolejna piramidka, prawda jest taka że na tego typu interesie zarabiaja tylko ci na czubku piramidy i ci trochę poniżej..
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2005, 15:17   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
ja przeczytałem całość, ale głównie, żeby sprawdzić, jakie dalej występują argumenty. Generalnie kolejna piramidka, nie różniąca się specjalnie od innych..

(ale jeśli obiecacie rozsyłać dalej moją wiadomość i inwestować te 5 złotych, to zapisuję się i wysyłam )
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2005, 15:24   #6
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez smolik
No cóż kolejna piramidka, prawda jest taka że na tego typu interesie zarabiaja tylko ci na czubku piramidy i ci trochę poniżej..
i nikt więcej dużo tego na email trafia
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 21:25   #7
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dostałem identycznego pare dni temu.. brechtałem sie po nim sporo czasu:p
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 01:41   #8
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tam generalnie kasuje wszytkie maile ktore nie sa od moich znajomych smiesza mnie te pramidki, łancuszki i caly ten badziew...
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.