Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.05.2020, 21:30   #16
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ile zrobisz remontów (z tych pieniędzy) po studentach przez te 15 lat?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.05.2020, 14:15   #17
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tyż prowdo

Generalnie lepiej jest nie sprzedawać i zarabiać. Wtedy jednak ryzyko jest nieco większe. Ktoś nam może te mieszkanie zdewastować, to ryzyko trzeba wziąć pod uwagę. Mamy pewne wydatki na remonty, generalnie najlepiej jeżeli wszelkie drobne odświeżenia itp. potrafimy zrobić sami, bo wtedy bardzo schodzimy z kosztów. Ponadto najlepiej jeżeli mieszkamy stosunkowo niedaleko, albo przynajmniej mamy też inne powody jeździć do miejsca, gdzie te mieszkanie jest położone - inaczej musimy doliczyć nie tylko koszty dojazdów ale i swój czas - czynsz możemy pobrać przelewem, ale czasem w swoich "włościach" pojawić się trzeba...

To mieszkanie ma jeszcze czynsz, absolutnie konieczne jest jego ubezpieczenie, absolutnie też nie pchałbym się w umowy "na gębę" i z pominięciem odprowadzenia podatku do US (choć nie oszukujmy się - wielu tak robi). To plus koszty remontów/wymiany mebli/napraw AGD i na rękę aż tak wiele nie zostaje, 2000 zł/mc to raczej optymistyczne założenie dla 40m2 (wiele zależy od lokalizacji).

Natomiast pamiętajmy, że wciąż zachowujemy mieszkanie. Niech przez te 15 lat zarobimy nie 350, tylko 200 000 zł w przeliczeniu na obecną silę nabywczą - ale dalej posiadamy 350 000 zamrożone w nieruchomości.

Natomiast absolutnie nie pchałbym się w takie sprawy jak kredyt na mieszkanie pod wynajem. Miałem takie stanowisko jeszcze przed obecną sytuacją, a teraz tylko się w tym utwierdzam. To jest branie na siebie obciążenia na co najmniej 15-20 lat, a nie mamy wcale pewności, że to się będzie na bieżąco zwracać - zatem historie o pasywnym dochodzie z jednego mieszkania w kredycie możemy włożyć między bajki. To może być pomysł na coś dodatkowego, jeśli dobrze zarabiamy i w razie potrzeby możemy bez bólu obsługiwać dodatkowy kredyt czy niespodziewane wydatki, ale nie jako źródło dochodu podstawowego, czy nawet dodatek do jakiejś pensji minimalnej...

Mam znajomego, który kilka lat temu naczytał się i nasłuchał mówców motywacyjnych i zrezygnował z pracy w korporacji w Anglii, "bo za dużo na nim zarabiają" (przy czym sam zarabiał nieźle). Postanowił zająć się własnym superbiznesem, czyli wynajmowaniem mieszkań Polakom. Tyle, że nie stać go było rzecz jasna na żadne mieszkania, zatem wynajmuje je od Anglików i podnajmuje Polakom. Mówię mu wprost, że jest nowoczesnym cieciem, ale on upiera się, że wielkim biznesmenem "u progu sukcesu". Prawda jest taka, że rzeczywiście właściciele mieszkań nie muszą użerać się z nieznającymi języka Polakami (inni sami sobie załatwiają mieszkania taniej), kolega za marną prowizję zajmuje się wszystkim, od znalezienia lokatora po wymiany uszczelek w cieknących kranach czy załatwianiem różnych problemów sąsiedzkich, a jeszcze ma na sobie odpowiedzialność w razie, gdyby ktoś po pijaku zdemolował lokal itp. Dorobił się na tym? Zgadnijcie
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2020, 20:27   #18
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dorobił się. Zawału albo wylewu.

Nośników danych z pewnością nie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2020, 14:29   #19
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Za 10 lat będą na Ciebie patrzyć tak, jak dziś patrzy się na tych, co konta w banku nie mają

Tapatalk via s10e
Jakie 10? Ja juz tak patrzę...

Nie pamietam kiedy podłączyłem coś fizycznego do laptopa nie licząc posektorowej kopii karty z Raspberry Pi, ktore ogarnia mi automatykę domową.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2020, 21:57   #20
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Pewnie wrzucasz na iCloud, a spece z Apple jak mają wolne w pracy to grzebią po Twoim koncie i szukają nagich fotek
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2020, 07:34   #21
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Niech szukają. Bez znajomosci hasła do konta i tak nie odszyfrują tego co leży na serwerze. Poczytaj trochę jak działa iCloud.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2020, 09:45   #22
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Maksiu ja lubie twoja naiwnosc jestes jak moja najmlodsza corka, porozdaje na lewo i prawo a potem beczy ze nie ma albo ktos jej cos zabral , to jest po prostu stan umyslu
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2020, 16:05   #23
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jak pisałem kiedyś - nie ufam politykom i dużym korporacjom. To że coś napiszą w regulaminie, nie znaczy że tak jest. Zakładam że Zuckerberg może sobie w każdej chwili podejrzeć każdą konwersacje na Messengerze a CEO Apple może podejrzeć każde konto iCloud. Może się mylę, ale w to wątpię.
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2020, 23:37   #24
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Maksiu ja lubie twoja naiwnosc jestes jak moja najmlodsza corka, porozdaje na lewo i prawo a potem beczy ze nie ma albo ktos jej cos zabral , to jest po prostu stan umyslu
Tak jak ja lubię Twoje absurdalne i niczym nieuzasadnione panikarstwo . Od wielu lat korzystam z rozwiązań chmurowych, asystentów głosowych, automatyzacji i ulepszania aplikacji w oparciu o przesłane przeze mnie dane. Ty od razu po zakupie telefonu /instalacji systemu wygrywasz custom firmware, rootujesz telefon, usuwasz niepasujące Ci aplikacje, ubijasz procesy, wyłączasz telemetrię i dziwisz się potem, że coś Ci nie działa i narzekasz jaki to ten gugiel czy majkrosoft fatalny i w ogóle robić systemów nie umiejo. Jedne z największych firm technologicznych na świecie.

...serio?

Ja stary rabin, Ty stary rabin. Ja wszystko wiem i Ty wszystko wiesz. Wiec o czym rozmawiać?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2020, 08:25   #25
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tak jak ja lubię Twoje absurdalne i niczym nieuzasadnione panikarstwo . Od wielu lat korzystam z rozwiązań chmurowych, asystentów głosowych, automatyzacji i ulepszania aplikacji w oparciu o przesłane przeze mnie dane. Ty od razu po zakupie telefonu /instalacji systemu wygrywasz custom firmware, rootujesz telefon, usuwasz niepasujące Ci aplikacje, ubijasz procesy, wyłączasz telemetrię i dziwisz się potem, że coś Ci nie działa i narzekasz jaki to ten gugiel czy majkrosoft fatalny i w ogóle robić systemów nie umiejo. Jedne z największych firm technologicznych na świecie.



...serio?



Ja stary rabin, Ty stary rabin. Ja wszystko wiem i Ty wszystko wiesz. Wiec o czym rozmawiać?
Zawsze można używać telefonu z Ubuntu. Polecam dużo więcej możliwości przy zastosowaniach profesjonalnych.

A tak serio to dalej mam lumie 950 nas której zainstalowany jest windows 10 ARM. Świetnie sprawdza się na wyjazdach jako alternatywa notebooka (np rowerowy, gdy muszę zawsze mieć możliwość podłączenia się)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2020, 09:07   #26
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tak jak ja lubię Twoje absurdalne i niczym nieuzasadnione panikarstwo . Od wielu lat korzystam z rozwiązań chmurowych, asystentów głosowych, automatyzacji i ulepszania aplikacji w oparciu o przesłane przeze mnie dane. Ty od razu po zakupie telefonu /instalacji systemu wygrywasz custom firmware, rootujesz telefon, usuwasz niepasujące Ci aplikacje, ubijasz procesy, wyłączasz telemetrię i dziwisz się potem, że coś Ci nie działa i narzekasz jaki to ten gugiel czy majkrosoft fatalny i w ogóle robić systemów nie umiejo. Jedne z największych firm technologicznych na świecie.

...serio?

Ja stary rabin, Ty stary rabin. Ja wszystko wiem i Ty wszystko wiesz. Wiec o czym rozmawiać?
Moze tak zacznijmy, ja absolutnie nie twierdze ze mi cos nie dziala bo mi wszystko dziala, i jak najbardziej wywalam wszystkie uslugi gugiela bo mnie drazni ich potajemne niby nie sledzenie a w zasadzie to chca wiedziec jaki byl aromat mojego pierdu z dnia wczorajszego , i szczeze ci powiem ze z tych wszystkich giganow to chyba najbardziej szanuje miro$oft za i ich otwartosc bo mieli jaja sie przyznac otwarcie ze "tak zbieramy dane statystyczne" a nie jakies podchody typu zaszywanie tego w regulamin czy ukryte serwisy w twoim/moim telefonie i udawanie typu "my cos takiego ? No nie przeciez to bleee i niemoralne, ale jak nas zlapaliscie to w sumie tak robimy" . A jak tak sobie siedzisz w tej kafejce i saczysz co tam saczysz oddaj sie przemysleniom po co im te dane ktore zbieraja na twoja osobe i innych i do czego im to sluzy i co z tym robia i kto to moze wykorzystac jak wpadnie w niepowolane rece i nie opowiadaj mi tu ze maja takie zabezpieczenia ze nic im nie pocieknie bo to brzmi jak pycha i wzwanie dla uzdolnionych hakerow co nie jednego giganta polozyli na lopatki a dane polecialyyyy A no i koniecznie obejrzyj Westworld przynajmniej sezon 3 ale polecam od pierwszego
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2020, 09:37   #27
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez polakT Podgląd Wiadomości
Zawsze można używać telefonu z Ubuntu. Polecam dużo więcej możliwości przy zastosowaniach profesjonalnych.

A tak serio to dalej mam lumie 950 nas której zainstalowany jest windows 10 ARM. Świetnie sprawdza się na wyjazdach jako alternatywa notebooka (np rowerowy, gdy muszę zawsze mieć możliwość podłączenia się)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
O to jest nas już, co najmniej, trzech Witaj w klubie
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
danych, nośników, przyszłość

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.