Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.10.2005, 17:09   #31
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
W biznesie się nie postępuje według zasady, że wydajemy całą kasę, a potem się zobaczy, jakoś to będzie.
Przecież Netia ma kasy jak lodu i mają ogromne zdolności kredytowe. Co do konkretnej spółki Netia Mobile - to chyba oczywiste, że do spółeczki powołanej w określonym celu wrzuca się tylko tyle kasy, ile trzeba. Jakby zechcieli, to bez problemu zdobyliby kasę na budowę infrastruktury. Tylko po co, jak mają dobre układy z obecnymi graczami i promocyjne ceny na punkty styku z nimi.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.10.2005, 20:03   #32
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zobaczycie ile wam dowalą kasy, za zmienianie operatora, a pozostawianie tego samego numeru....... Pewnie kary umowne hehe. I zmienią typy umów..... Kochana Polska kraj...złodzieji....wampirów.....
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2005, 20:28   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
zobaczycie ile wam dowalą kasy, za zmienianie operatora, a pozostawianie tego samego numeru....... Pewnie kary umowne hehe. I zmienią typy umów..... Kochana Polska kraj...złodzieji....wampirów.....
Orientacyjna cena to ok. 100 złotych.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2005, 20:55   #34
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Orientacyjna cena to ok. 100 złotych.
no dobrze ale jak rozwiązać spór z karami umownymi? Era ma karę 1000 plus 750 iorange w zależności od telefonu
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2005, 21:48   #35
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Przecież Netia ma kasy jak lodu i mają ogromne zdolności kredytowe. Co do konkretnej spółki Netia Mobile - to chyba oczywiste, że do spółeczki powołanej w określonym celu wrzuca się tylko tyle kasy, ile trzeba. Jakby zechcieli, to bez problemu zdobyliby kasę na budowę infrastruktury. Tylko po co, jak mają dobre układy z obecnymi graczami i promocyjne ceny na punkty styku z nimi.
Z całym szacunkiem, ale w poprzdniej firmie, gdzie pracowałem, mieliśmy "coś" wspólnego z NETIĄ. No nie jest to firma, która jest w stanie cokolwiek zwojować Zaufaj... to jest co najwyżej świetny figurant
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.10.2005, 07:49   #36
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Z całym szacunkiem, ale w poprzdniej firmie, gdzie pracowałem, mieliśmy "coś" wspólnego z NETIĄ. No nie jest to firma, która jest w stanie cokolwiek zwojować Zaufaj... to jest co najwyżej świetny figurant
Gołosłowne zarzuty.
El-Net kupiła (i trochę mniejszych popierdułek). Nie raz i nie dwa wygrywała przed sądami w kilku krajach z akcjonariuszami mniejszościowymi. Obligatariuszy wyrolowała na maxa (kto pamięta, jak kilka lat temu był to praktycznie bankrut, a potem wywojował taką redukcję zadłużenia, która w zasadzie oznaczała umożenie długów?).
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.10.2005, 07:56   #37
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Era ma karę 1000 plus 750 iorange w zależności od telefonu
Ustawowo.
Zresztą, kary masz przy zerwaniu lojalki przed czasem. Jak Ci się skończy lojalka to nie mogą robić problemów większych, niż ustawa przewiduje. Zresztą w razie czego UOKiK i/lub sieć do której chciałbyś przejść doradzą i pomogą

Przecież operatorzy muszą pamiętać o tym, że ten kij ma dwa końce - abonenci będą nie tylko od nich uciekać, ale i przychodzić do nich. Jak ktoś będzie rzucał kłody pod nogi przy odejściu, to konkurencja to wykorzysta w reklamach "My nie musimy obawiać się odejścia abonentów, bo mamy najlepszą ofertę na rynku. Chcesz dowodów - nasza opłata za przniesienie numeru to tylko połowa ustawowej ceny maksymalnej i żadnych dodatkowych opłat".
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2005, 08:21   #38
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Ustawowo.
Zresztą, kary masz przy zerwaniu lojalki przed czasem. Jak Ci się skończy lojalka to nie mogą robić problemów większych, niż ustawa przewiduje. Zresztą w razie czego UOKiK i/lub sieć do której chciałbyś przejść doradzą i pomogą

Przecież operatorzy muszą pamiętać o tym, że ten kij ma dwa końce - abonenci będą nie tylko od nich uciekać, ale i przychodzić do nich. Jak ktoś będzie rzucał kłody pod nogi przy odejściu, to konkurencja to wykorzysta w reklamach "My nie musimy obawiać się odejścia abonentów, bo mamy najlepszą ofertę na rynku. Chcesz dowodów - nasza opłata za przniesienie numeru to tylko połowa ustawowej ceny maksymalnej i żadnych dodatkowych opłat".
Jest problem. Przeczytałem wypowiedź gdzie. twierdzą że trzeba iść do macierzystego opa, zerwać umowę..... I tu jest haczyk zerwać umowę czyli wypowiedzieć umowę....Czyli zapłacic karę umowną......
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2005, 08:23   #39
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Ustawowo.
Zresztą, kary masz przy zerwaniu lojalki przed czasem. Jak Ci się skończy lojalka to nie mogą robić problemów większych, niż ustawa przewiduje. Zresztą w razie czego UOKiK i/lub sieć do której chciałbyś przejść doradzą i pomogą

Przecież operatorzy muszą pamiętać o tym, że ten kij ma dwa końce - abonenci będą nie tylko od nich uciekać, ale i przychodzić do nich. Jak ktoś będzie rzucał kłody pod nogi przy odejściu, to konkurencja to wykorzysta w reklamach "My nie musimy obawiać się odejścia abonentów, bo mamy najlepszą ofertę na rynku. Chcesz dowodów - nasza opłata za przniesienie numeru to tylko połowa ustawowej ceny maksymalnej i żadnych dodatkowych opłat".
czyli ile max zabuli ktoś orangowi jak oleje ich?
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 12:07   #40
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez oddwor
Z pre paid to trochę przereklamowane,
Urodzinowa promocja Ery:
Nokia 3120 za zeta, abonament 20zł brutto miesięcznie, 40 minut gratis do wszystkich operatorów, umowa na 2 lata,
ale jak sprzedasz Nokię za 400zł to abonament masz prawie gratis na cały czas umowy, a 40 minut zostaje co miesiąc.
Podsumowując abonament za 2 lata 24 x 20 = 480zł
minus nokia 400zł
daje razem 80zł na abonament za 2 lata, co daje 3,33zł miesięcznie (co miesiąc 40 minut gratis).
I co może pre paid taniej wychodzi?
tak dawać 80 za nic to nie bardzo sie opłaca. bo i tak musisz coś miec żeby gadać więc dolicz cene jakiegos fona
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 12:16   #41
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
czyli ile max zabuli ktoś orangowi jak oleje ich?
a co masz bulić? poczytaj umowe to zobaczysz, że jak sie skończy umowa na czas określony np. 2 lata to automatycznie zmienia sie w umowę na czas nieokreślony i wedy dajesz wypowiedzenie umowy i bujaj sie fela nic ci nie mogą zrobić. co najwyżej zadwoni do ciebie ktoś z BOK'u i będzie wciskał Ci kit jacy to oni są wpaniali, tani i wogule
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:01   #42
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Igloo
a co masz bulić? poczytaj umowe to zobaczysz, że jak sie skończy umowa na czas określony np. 2 lata to automatycznie zmienia sie w umowę na czas nieokreślony i wedy dajesz wypowiedzenie umowy i bujaj sie fela nic ci nie mogą zrobić. co najwyżej zadwoni do ciebie ktoś z BOK'u i będzie wciskał Ci kit jacy to oni są wpaniali, tani i wogule
chodzi o przeniesienie do ery w czasie lojalki....
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:22   #43
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Igloo
tak dawać 80 za nic to nie bardzo sie opłaca. bo i tak musisz coś miec żeby gadać więc dolicz cene jakiegos fona
A tak zapomniałem.... w prepaidzie rozmawia się przecież z karty 8 ) i nie potrzeba żadnego telefonu.
oddwor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 18:03   #44
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Jest problem. Przeczytałem wypowiedź gdzie. twierdzą że trzeba iść do macierzystego opa, zerwać umowę..... I tu jest haczyk zerwać umowę czyli wypowiedzieć umowę....Czyli zapłacic karę umowną......
Ale kto bedzie specjlanie zrywal umowe. Bedzie sie czekac do konca lojalki, a potem pojdzie sie gdzie bedzie taniej.

Wracaj do temtu przewodniego to jak narazie na oferty ktore skladala mi IDEA nie narzekam. Pierwsza umowe mialem na 2 latka z tego co pamietam taryfe Optima 30 + super, hiper fon Siemens S35!! Nastepne dwie byly podpisane juz tylko na rok i zamaist fonu bralem od nich minutki. W marcu konczy mi sie czwarty rok, wiec wtedy to ja bede narzekal albo chwalil sie na forum
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 17:21   #45
raven66
dziobák [;
 
Avatar użytkownika raven66
 
Data rejestracji: 08.03.2002
Lokalizacja: KRáK/oFF
Posty: 273
raven66 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no właśnie... odbyłem przed chwileczką prawie półgodzinną rozmowę z konsultantem Plusa na ten temat

< dygresja >
swoją drogą, bardzo ciekawie było obserwować, jak zmienia się nastawienie pracowników mojej ukochanej sieci do mnie jeszcze tydzień temu z łaską mi "oferowali" przy przedłużeniu umowy jakieś ochłapy, jakieś śmieszne K300 z łaską a na inne telefony ceny zaporowe

dziś jak dzwoniłem i powiedziałem pani że chcę przenieść swój nr do Ery, to od razu padło pytanie czy przedstawić ofertę promocyjną odparłem grzecznie że mam ich w d*pie z ich ofertą, na co zostałem przełączony do innego konsultanta, który również zaproponował mi wysłuchanie oferty promocyjnej, na co łaskawie przystałem i wiecie co?

NAGLE cena K700i w Plusie zjechała z (ubiegłotygodniowego) 1000 zł na 149 zł brutto a K750 z ponad 2 tys. na chyba 499 zł - gdybym przedłużył umowę

natomiast nikt mi nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mi oferują Z1010 w cenie - bagatelka - 1700 zł (a płacę miesięcznie 150-200 zł za rachunki), jeśli przy *nowej* umowie (abonament za 55 zł) ten sam Z1010 jest do nabycia za 149 zł już w ogóle pomijając fakt, że na Allegro jest do kupienia sam aparat za ok. 700-800 zł - ale tego już nikt mi nie potrafił wyjaśnić
< end of dygresja >

ale, wracając do meritum - dowiedziałem się, że owszem, coś takiego jest możliwe za skromną opłatą 120 zł brutto i złożeniem odpowiednich papierków w 3 miejscach ale...

... ale no właśnie - jak się dowiedziałem od miłego pana z Plusa, podobno *nie wszystkie* usługi mogą poprawnie działać po przeniesieniu numeru; a te nie wszystkie usługi działające polegają na tym, że TEORETYCZNIE do 16. stycznia 2006 ni mniej, ni więcej... NIKT spoza Ery nie będzie się mógł dodzwonić NA MÓJ telefon! fajnie, nie? stawia to funkcjonalność takiej zabawy za 120 zł pod cholernie dużym znakiem zapytania; oczywiście jak się zapytałem "a praktycznie?" to się okazuje, że może to być i dużo dłużej...

więc się zapytowywuje - jak to jest z tym dziadostwem? ustawa jest, mieli jakiś tam nakaz odgórny to umożliwić a tu taki zonk; no lekka lipa to jest

wkurzony na cały ten-dwajścia-lat-za-murzynami-kraj raven
__________________
:: powered by Black Folk Szanty Metal ::
:: powered by Irish Folk ::
:: powered by Stary Port ::
raven66 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.