Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.04.2008, 21:11   #1
piotreki
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.03.2008
Posty: 2
piotreki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie ad sciagania filmow HD

Witam
Mam problem pewnie natury technicznej i poprosze Was o pomoc w sprawie sciagania np z newshosting.com czy giganews

Na te tematy przypadkowo gdzies na forum sie dowiedzialem ze mozna sciagac max lacza filmy hd po uprzednim zarejestrowaniu sie i wplaceniu srednio ok 20 $ na miesiac. mam program neewslecher ale nie wiem jak to rozgryzc moze ktos by napisal krok po kroku jak to zalaczys aby sie sciagalo ?

Prosilem o to samo na innym forum ale mody caly czas kasuja moje posty naprawde nie wiem czemu przeciez chodzi aby sobie pomagac ?

z gory dziekuje za odpowiedzi
piotreki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.04.2008, 21:23   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez piotreki Podgląd Wiadomości
Witam
Mam problem pewnie natury technicznej i poprosze Was o pomoc w sprawie sciagania np z newshosting.com czy giganews

Na te tematy przypadkowo gdzies na forum sie dowiedzialem ze mozna sciagac max lacza filmy hd po uprzednim zarejestrowaniu sie i wplaceniu srednio ok 20 $ na miesiac. mam program neewslecher ale nie wiem jak to rozgryzc moze ktos by napisal krok po kroku jak to zalaczys aby sie sciagalo ?

Prosilem o to samo na innym forum ale mody caly czas kasuja moje posty naprawde nie wiem czemu przeciez chodzi aby sobie pomagac ?

z gory dziekuje za odpowiedzi
Na takie kłopoty - demek
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2008, 21:25   #3
piotreki
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.03.2008
Posty: 2
piotreki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no wlasnie od niego sie o tym dowiedzialem ale powiedzial ze nie ma za bardzo czasu mi o tym pisac na gg mu napisalem ale milczy
piotreki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2008, 11:34   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,545
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cierpliwo***347;ci - w ko***324;cu napisze.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2008, 12:44   #5
Szczota
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 251
Szczota zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jakie tam sa filmy? jak 20$ miesiecznie to genialna sprawa taka online wypozyczalnia filmow i do tego w HD Piekna sprawa

Dajcie wiecej info co i jak
Szczota jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pytanie dotyczące rozmiaru filmów Kore DVD-Video 5 21.05.2005 17:22
Pytanie o łączenie filmów SEYBOOTH DVD-Video 1 03.03.2005 12:12
Pytanie odnosnie filmow na dvd zielonooka DVD-Video 1 09.10.2004 21:01
Mam pytanie odnośnie rodzielenia 2 filmów zoniek DivX, Xvid, Matroska i inne 5 09.06.2004 07:10
Lamerskie pytanie - parę filmów VCD na DVD PIJ DVD-Video 6 29.02.2004 17:57


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.