Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.05.2005, 19:28   #1
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pytanie odnośnie poczty na Wp.

Czy działa wam poczta na wp ? Oczywiście pytanie kieruje do użytkowników poczty na Wp.pl. Nie dochodza do mnie żadne meile na skrzynke. Próbowalem wysyłać tak dla sprawdzenia listy z onetu ale nic. Onet nie zgłasza żadnych uwag, list niby doszedł a go w skrzynce nie ma. Pisalem do tych ćwoków z wp już wczoraj ale nic, cisza. Dzisiaj znowu napisałem. Parodia.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.05.2005, 19:41   #2
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
to samo , juz czecia wpada, chyba koniec z wp

mam o2 - zawalny, ale wlekac sie idzie
mam onet - razej dziala
mam wp - ostatnio czesciej nie dziala niz dziala
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:45   #3
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ostatnimi czasy baaaaaardzo słabo.
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:49   #4
Mr.Manson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Mr.Manson
 
Data rejestracji: 27.12.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 192
Mr.Manson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
U mnie wszystko wporzadku. Normalnie odbiera i wysyla.
Mr.Manson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:50   #5
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiecie co albo mi sie zdjae albo poczta na onecie jest 100% szybsza od tej na wp. Zmienilem dopiero adres poczty na ktory maja mi przychodzic powiadomienia i teraz jest ok. Na wp. dostawalem odp po paru godzinach a tu cacy. Ale ciekawe co tam sie im stalo tym z wp ?
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:52   #6
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Wiecie co albo mi sie zdjae albo poczta na onecie jest 100% szybsza od tej na wp. Zmienilem dopiero adres poczty na ktory maja mi przychodzic powiadomienia i teraz jest ok. Na wp. dostawalem odp po paru godzinach a tu cacy. Ale ciekawe co tam sie im stalo tym z wp ?

podbnie bywa z o2 - pare godzin czeba poczekac- na necie wszystko smiga, ostatnio sie przerzucilem na onet i nie mam problemow.
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:57   #7
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Doslownie zaszokowalo mnie. thomascamel napisales klinalem w outlocka a tam juz nowa poczta.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 19:59   #8
t_e_l
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika t_e_l
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Posty: 270
t_e_l zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez thomascamel
podbnie bywa z o2 - pare godzin czeba poczekac- na necie wszystko smiga, ostatnio sie przerzucilem na onet i nie mam problemow.
eee ja tam nie narzekam na o2 bo chodzi dobrze, jedyne do czego sie moge przyczepić to ten holerny spam.
Jezeli chodzi o WP to co trzecia wysłana przeze mnie wiadomosc nie dochodzi, nie wiem dlaczego
__________________
LUDZIE NIE POWINNI SIE WYPOWIADAC NA TEMAT NA KTORY NIE MAJA POJECIA

Pomyśl dobrze, zanim ocenisz kogoś i wydasz wyrok.
I pamiętaj, amatorzy zbudowali Arkę Noego,
a profesjonaliści zbudowali Titanica
t_e_l jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 20:35   #9
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez t_e_l
eee ja tam nie narzekam na o2 bo chodzi dobrze, jedyne do czego sie moge przyczepić to ten holerny spam.(

dlatego tez uzylem slowa bywa

podbnie bywa z o2 - pare godzin czeba poczekac- na onecie wszystko smiga, ostatnio sie przerzucilem na onet i nie mam problemow.

Cytat:
Napisany przez t_e_l
Jezeli chodzi o WP to co trzecia wysłana przeze mnie wiadomosc nie dochodzi, nie wiem dlaczego
Moze dlatego ze wp ma cos wspolnego z tp ??
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 20:39   #10
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mi wszytsko śmiga na poczie o2@,ale mojemu wujkowi nie działała kiedyś poczta wp.pl i nie wiem dlaczego ?
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 20:45   #11
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Nie dochodza do mnie żadne meile na skrzynke
Musisz poczekać bo zanim email dojdzie na Twoje konto jest czytany przez kilka osób + wysyłane są kopie do NSA co trochę obciąża serwer i wogóle
A tak na serio - dzis niemiałem problemów ale zdaje się, że tydzień temu poczta była "wyłączona" na jakiś czas (widocznie nienadążali z czytaniem i musieli wyłączyc )
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2005, 20:56   #12
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Czy działa wam poczta na wp ? Oczywiście pytanie kieruje do użytkowników poczty na Wp.pl. Nie dochodza do mnie żadne meile na skrzynke. Próbowalem wysyłać tak dla sprawdzenia listy z onetu ale nic. Onet nie zgłasza żadnych uwag, list niby doszedł a go w skrzynce nie ma. Pisalem do tych ćwoków z wp już wczoraj ale nic, cisza. Dzisiaj znowu napisałem. Parodia.

Poczta na WP się wykłada! Niby wyskakuje napis, że gwarantują, iż wszystkie maile dotrą do adresatów, ale jakoś śmiem wątpić. Specjalnie wysłałem w czasie awarii WP maila z Onetu na konto WP i jestem ciekaw, czy dotrze. Wątpię!
Niby poczta darmowa, ale niech się pocałują z taką jakością świadczenia usług! Od tygodnia więcej przerw, niż normalnego działania. O2 też zaliczyło parę wpadek ostatnimi czasy. Jednakże były to chwilowe awarie... przy czym Ci mają usprawiedliwienie, bo ich konta upodobali sobie spamerzy. O2 jest na piątym miejscu na świecie, jak chodzi o ilość rozsyłanego spamu. Mało chlubne, ale zawsze to ścisła czołówka
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2005, 13:57   #13
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mi tam na o2.pl wszystki spam trafia do folderu spam
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2005, 14:21   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak ktoś chce to mam jeszcze trochę gmaili do rozdania.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.