Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.04.2013, 07:56   #196
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale ja "podpisałem" umowę przed wejściem w życie NC+

a w tym kraju prawo ponoć nie działa wstecz ...


ale cóż, jak zwykle piach w oczy itp. ...
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.04.2013, 08:29   #197
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Wszyscy podpisaliśmy umowy przed startem nc+, tyle że jak się okazuje te umowy nas wiążą, a cyfrę (lub enkę) już nie.
Tyle, że 'podpisałeś' umowę z podmiotem, który teraz formalnie nie istnieje.
I tak jak każdemu dotychczasowemu abonentowi enki czy cyfry przygotowali dla Ciebie ofertę migracyjną.
Choćbyś nawet godzinę przed startem nc+ to podpisał, to i tak migracja Cię obejmie.
Ja podpisałem z nimi umowę w grudniu na 18 miesięcy i też każą migrować.
Bo jak to pani na infolinii powiedziała: "niemożliwe, żeby mógł pan pozostać przy tych warunkach".
Ja to trochę odebrałem jak "nie może pan pozostać na tak dobrych warunkach!".

Ja podpisałem zobowiązanie, z którego muszę się wywiązywać, a oni podpisali zobowiązanie, z którego nie muszą się wywiązywać. Ot, taka sprawiedliwość i równość podmiotów.

Jak ja bym do nich napisał taki list:
"Szanowni Państwo,
W związku z tym, że w mojej rodzinie pojawił się pies następuje zmiana regulaminu oglądania telewizji. Wobec tego mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę: w ramach tych programów, które teraz mam będę Państwu płacił 30zł mniej. Proszę zwrócić uwagę, że jest to oferta specjalnie dla Was, tak atrakcyjnej oferty nie znajdą Państwo nigdzie indziej.
W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy zgodnie z bla bla bla.
Brak odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni oznacza akceptację powyższych warunków.
Pozdrawiam serdecznie
Pocałujcie mnie w d*pę."

W odpowiedzi dostałbym najwyżej kartkę z numerem konta, na który mam przelać karę umowną.

Edit:
Widzę, że w Cyfrplusonline gnoje zostawili tylko Canal+ Sport z kanałów sportowych.
__________________
Seny, pit i collons!

Ostatnio zmieniany przez Prezesik : 05.04.2013 o godz. 08:45
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 11:42   #198
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Moje wypowiedzenie zostało wczoraj dostarczone na Conrada.
Teraz czekam na ruch z ich strony, choć przyznam, że nie oczekuję jakiejś super oferty i coraz bardziej skłaniam się do przejścia do CP (umowa na 15 miesięcy z czego 3 gratis).
Cena za pakiet porównywalna, a jak się odliczy te gratisowe to nawet trochę taniej.
Co do oferty to paru kanałów zabraknie (sportowe raczej nie oglądam), ale jest kilka kanałów, których nie miałem, a na dwóch z nich mi zależy.
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 11:56   #199
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ale za to bedziesz mial mecze prawdziwej polskiej kadry czyli siatkarzy
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 12:43   #200
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak nie przedłużą na warunkach z 20.03 - czyli rozmowy telefonicznej, to w maju spadamy z C+ czyli teraz NC+ i patrząc na ofertę Polsatu to jest spoko

ale pytanie - ile przed terminem mam wypowiedzieć umowę ?? - miesiąc czy dzień przed ??

- bo znając życie na infolinii będą wymijające odpowiedzi ...
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 13:03   #201
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Odp: Ruszyła nowa platforma nc+

Albo do 19-04 albo trzy miesięczny okres wypowiedzenia
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 13:11   #202
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Albo do 19-04 albo trzy miesięczny okres wypowiedzenia
dzięki za info,

dzwonie dowiadywać się w którym miejscu "aneks" utknął ...
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 14:11   #203
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Termin 19.04 dotyczy abonentów enki.
Z abonentami Cyfry tak naprawdę nie wiadomo jeszcze nic.
nc+ wstrzymali na chwilę decyzje odnośnie Cyfry, żeby zobaczyć co UOKiK powie na to co zrobili z enką.


icemac, najlepiej to idź do jakiegoś punktu Cyfry i się dowiesz więcej niż z infolinii czy innego party line.
I czasu mniej stracisz.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2013, 19:31   #204
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
Wszyscy podpisaliśmy umowy przed startem nc+, tyle że jak się okazuje te umowy nas wiążą, a cyfrę (lub enkę) już nie.
Tyle, że 'podpisałeś' umowę z podmiotem, który teraz formalnie nie istnieje.
I tak jak każdemu dotychczasowemu abonentowi enki czy cyfry przygotowali dla Ciebie ofertę migracyjną.
Choćbyś nawet godzinę przed startem nc+ to podpisał, to i tak migracja Cię obejmie.
Ja podpisałem z nimi umowę w grudniu na 18 miesięcy i też każą migrować.
Bo jak to pani na infolinii powiedziała: "niemożliwe, żeby mógł pan pozostać przy tych warunkach".
Ja to trochę odebrałem jak "nie może pan pozostać na tak dobrych warunkach!".
Umowy zgodnie z prawem wiążą obie strony. Tyle, że to wygląda tak, że podpisując umowę z dowolnym operatorem telekomunikacyjnym na czas określony właściwie zawsze jest to umowa promocyjna. Dlaczego? Bo wówczas przy zrywaniu musimy zapłacić karę umowną Promocja oznacza, że dostaliśmy coś w zamian za to, że nie zmienimy usługodawcy przez określony czas. Np. dekoder, albo niższe ceny. Wystarczy spojrzeć, jakie sa standardowe ceny np. takiej neostrady, żeby zobaczyć że nie są one stworzone z myślą, że ktoś rzeczywiście będzie tyle płacił (tam widnieje bodajże ok. 200 zł/mc za 6 Mb), a chodzi tylko i wyłącznie o uzasadnienie wysokiej kary umownej w razie rozwiązania umowy.

Niestety, sami podpisując umowy godzimy się na to, że jest tam nierówny stosunek. Podpisujemy, że w ramach oferty promocyjnej będziemy płacić określoną kwotę (to nic, że jest to typowa kwota za tego typu usługi obowiązująca na ryku), że usługodawca własną krwawicę z własnych żył dołoży, bo to co płacimy to śmiesznie niska kwota jest, a jeśli zrezygnujemy narazimy go na miliardowe straty i bankructwo. W umowie zawsze jest klauzula, że dla odmiany operator może w każdej chwili odstąpić od umowy albo zaproponować zmianę warunków - oczywiście w tym drugim przypadku my mamy prawo nie zgodzić się na nowe warunki.

Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
Jak ja bym do nich napisał taki list:
"Szanowni Państwo,
W związku z tym, że w mojej rodzinie pojawił się pies następuje zmiana regulaminu oglądania telewizji. Wobec tego mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę: w ramach tych programów, które teraz mam będę Państwu płacił 30zł mniej. Proszę zwrócić uwagę, że jest to oferta specjalnie dla Was, tak atrakcyjnej oferty nie znajdą Państwo nigdzie indziej.
W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy zgodnie z bla bla bla.
Brak odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni oznacza akceptację powyższych warunków.
Pozdrawiam serdecznie
Pocałujcie mnie w d*pę."

W odpowiedzi dostałbym najwyżej kartkę z numerem konta, na który mam przelać karę umowną.
Mamy prawo coś takiego napisać, tylko o ile mamy umowę na czas nieokreślony - wówczas w każdej chwili to także my możemy zaproponować zmianę warunków i operator wówczas albo się zgadza, albo odstępuje od umowy - na tych samych zasadach co my. Tak samo byłoby w przypadku umów na czas określony, gdyby nie to, że jak już napisałem, nie ma takich w których bylibyśmy na równych warunkach.

Dlatego gdzie tylko mogę, podpisuję umowy na czas nieokreślony. Nawet te kilka złotych upustu nie są mi bowiem w stanie zrekompensować możliwości odejścia od umowy w każdym czasie - np. w razie przeprowadzki (internet stacjonarny), czy kłopotów finansowych albo po prostu zachcianki na którą będę potrzebował więcej pieniędzy i zechcę ograniczyć stałe wydatki...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2013, 10:56   #205
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Nowy numer tygodnika Newsweek Polska przynosi garść ciekawych informacji dotyczących planowanego "skoku na portfele Polaków" przez nową platformę satelitarną nc+, która powstała w wyniku fuzji Cyfry+ i "n". Z tekstu wynika, że to ludzie dawnej "n" najbardziej odpowiadają za niezadowolenie klientów.

Według tygodnika, po zakończeniu transakcji ludzie dawnej Cyfry+ zostali odsunięci od wszelakich decyzji dotyczących przygotowania oferty dla klientów. Te działania miał przejąć na siebie Christian Anting, wiceprezes do spraw programu w nc+, a wcześniej wiceprezes platformy "n". To on - jak podaje Newsweek Polska - miał przekonywać obecnego prezesa nc+, że polscy abonenci w ogóle nie zauważą podwyżki cen, a nawet jak zauważą, to ją bez gadania zaakceptują.

"Niemieccy i francuscy menedżerowie są przekonani, że jesteśmy zaślepionymi fanami futbolu, którzy za oglądanie piłki nożnej gotowi są zapłacić każde pieniądze - tłumaczy była dyrektorka jednego z kanałów."
http://media2.pl/media/101793-Abonen...pe-ncplus.html
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2013, 11:11   #206
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,416
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
No dziś dostałem potwierdzenie odbioru rozwiązania umowy. Na e-maila przyszło ,że kończy się 30.04.2013 a tuner muszę oddać do 14.05.2013. Telefonów nie miałem z propozycjami . Chyba, że teraz się zaczną .
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2013, 12:21   #207
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Podejrzewam, że żadnego telefonu na razie nie usłyszysz.

Jeśli strategia była taka, że głupi Polak wszystko kupi, to nie nastawiali się na kadrę obdzwaniających odchodzących klientów.

Zatem, nie ma komu dzwonić. Mają jakąś tam infolinię, która odbiera telefony, ale pewnie nie ma takiego przerobu, żeby realizować połączenia wychodzące.
Podejrzewam, że teraz szukają kadry lub firmy zewnętrznej, która obsłuży uciekających klientów, ale najpierw muszą coś dla nich przygotować.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2013, 13:14   #208
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wynajęcie call center to kwestia dwóch dni, włączając w to szkolenie marketerów. Tylko że, jak piszesz, trzeba jeszcze mieć strategię jakąś Już zauważyli, że obecna jakoś nie do końca się sprawdza...

Swoją drogą francuscy managerowie futbolu mogliby mieć rację, a polscy fani i tak gdyby nie byli w stanie zapłacić, to żadne zaślepienie nie pomoże... Jednak nie bez powodu przed jakąkolwiek zmianą oferty powinny zostać przeprowadzone badania sondujące rynek, w tym przypadku chyba rzeczywiście została zastosowana metoda "wydaje nam się że". Cóż, podręczniki ekonomii potrzebują aktualnych przykładów, ten nadaje się jak ulał do działu o błędach...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2013, 19:55   #209
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,416
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
W sumie dobrze prawicie , ale w moim przypadku to już przeszłość i mówi się trudno .
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2013, 12:24   #210
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Kolega dzwonił do nc+ dowiedzieć się czy jego wypowiedzenie zostało już zarejestrowane.
Pani powiedziała: "tak, pana wypowiedzenie zostało wprowadzone do systemu" i ... cisza. Normalnie zwykle w tym momencie padało: "ale mamy dla pana przygotowaną super ofertę!", a tu nic.
Po chwili ciszy pani powiedziała: "to wszystko" i się rozłączyła.

W ten sposób, to ludzi nie przekonają do pozostania.

Edit:
Jak już jesteśmy przy Call Center, to taki filmik.
__________________
Seny, pit i collons!

Ostatnio zmieniany przez Prezesik : 09.04.2013 o godz. 12:28
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Platforma U3- na pomoc!!! yahol Off topic 2 19.10.2006 21:14
NERO 7 nowa wersja juz jest - 7.0.8.2 nero7 Nero 57 28.04.2006 07:56
nowa sesja na starym cd atibor Napędy optyczne CD 2 18.06.2004 14:43
Nowa nagrywarka do starego kompa szuwar666 Napędy optyczne CD 12 28.11.2003 11:49
Nowa KaZaA dragal Off topic 7 11.06.2002 00:46


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.