Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.04.2013, 20:18   #271
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Potracą kasę francuziki, przynajmniej pieniądze z abonamentów w kraju zostaną.
A jak ją wydadzą, no cóż.... nasz rodak ją wyda a nie jakiś żabojad.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.04.2013, 08:25   #272
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
A to przepraszam, wydawało mi się, że jest dokładnie na odwrót i to Polsat jest niszowy.
Jakoś u mnie wszyscy mają n, a polsatu ani widu...
2,5mln n + c+ vs 3,5mln CP
jakos tak
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 14:51   #273
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,410
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ktoś z Was powrócił ? do N , C+ na starej umowie?
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 15:14   #274
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez siwymariusz Podgląd Wiadomości
Ktoś z Was powrócił ? do N , C+ na starej umowie?
Ja kilka dni temu wycofałem wypowiedzenie.

Dwa dni po złożeniu wypowiedzenia rozdzwonił się telefon. Padło parę propozycji aż w końcu dostałem bardzo dobrą (moim zdaniem) ofertę.
Dostałem:
- pakiet Silver;
- paczka Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Sport) na zawsze;
- HBO na pół roku za darmo (po tym czasie 20zł);
- Filmboxy na pół roku za darmo (potem 10zł);
- brak opłaty za dekoder.
A to wszystko za 59zł miesięcznie i przy umowie na 12 miesięcy.

Programowo mam pakiet Platinum. Nie mam tylko wodotrysków z dekodera, jak vod etc. I tak nigdy z tego nie korzystam.
A po okresie promocyjnym HBO i Filmbox mogę sobie wyłączyć.

Zdaję sobie sprawę, że niektóre kanały mogą wyłączyć, ale przy tej cenie jestem w stanie to znieść.
Biorąc pod uwagę, że wcześniej proponowali mi ofertę najpierw za 119zł, a potem za 109zł (i to na 18 miesięcy), to myślę, że jestem na plus.
__________________
Seny, pit i collons!

Ostatnio zmieniany przez Prezesik : 30.04.2013 o godz. 15:39
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 15:32   #275
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A ja zostalem w dupie.
W mojej kablowce mialem paczke c+, c+ sport, c+ gol, c+ film. obecnie zostal film, sport, zwykly a za gol jest family2. Takim oto sposobem zostalem bez ekstraklasy...
Najgorsze jest to, ze wyzyc sie moge tylko na kablowce,ktora w calej sytuacji jest niewinna.
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 15:56   #276
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
Takim oto sposobem zostalem bez ekstraklasy...
Czy to jest powód do rozpaczania?
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 16:02   #277
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jaka jest ekstraklasa to kazdy wie ale czasami fajnie cos poogladac ze znajomymi a teraz ch.j
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 16:11   #278
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
Jaka jest ekstraklasa to kazdy wie ale czasami fajnie cos poogladac ze znajomymi a teraz ch.j
Tak, obejrzeć oprawę i można wyłączać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 16:12   #279
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
aa, posiedzieć i pomarudzić wspólnie jak te patałachy grają
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 16:26   #280
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A tak w ogóle, to czy osoby, które złożyły wypowiedzenia wiedzą, że dostają darmowy miesiąc oglądania?
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2013, 18:31   #281
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,410
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
A tak w ogóle, to czy osoby, które złożyły wypowiedzenia wiedzą, że dostają darmowy miesiąc oglądania?
No napisane na telewizorni jest, że wypowiedzenie przyjęte ale zamiast do 14 maja oddać dekoder to przedłużyli do 14 czerwca zwrot .Inaczej czyli miesiąc można za darmochę pooglądać i się zdecydować w jedną albo drugą stronę.
W sumie to wysłałem e-mail ( cały czas kontynuacja od stycznia do ?? ), że dzwonić nie będę bo za długo się czeka . Mi by wystarczył ten pakiet który jest za 59 zł, ale napisałem że więcej jak 50 zł nie dam . Czekam na odpowiedź .
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2013, 18:17   #282
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Sprawa trochę ucichła, a myślę, że warto przypomnieć i pokazać jak dalej nc+ leci sobie w... kulki.

Jak już wcześniej wspomniałem po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem dobrą ofertę:
- pakiet Silver;
- paczka Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Sport) na zawsze;
- HBO na pół roku za darmo (po tym czasie 20zł);
- Filmboxy na pół roku za darmo (potem 10zł);
- brak opłaty za dekoder.
A to wszystko za 59zł miesięcznie i przy umowie na 12 miesięcy.

I wszystko rzeczywiście początkowo wydawało się w porządku.

Obiecano mi również, że otrzymam nc+GO.
Usługa dosyć istotna dla mnie, bo będąc jeszcze w Cyfrze często korzystałem z cyfraplusonline.pl.

W czasie ustaleń zapewniano mnie, że otrzymam nc+GO. Kilkukrotnie pytałem czy muszę wymieniać dekoder, zapewniano mnie, że nie ma takiej konieczności. Zresztą operator dalej tak zapewnia, np. na swojej stronie:
http://ncplus.pl/pomoc/migracja/wymiana-dekodera

Problem pojawił się w momencie, gdy chciałem skorzystać z nc+GO.
Aplikacja prosiła mnie o hasło, którego ja niestety nie miałem. Myślałem, że jest gdzieś w umowie, niestety nic nie znalazłem.
Jak wytłumaczyli mi na infolinii - aplikacja nc+GO łączy się z moim dekoderem, żeby sprawdzić uprawnienia do programów i wyświetla potrzebne hasło na telewizorze.
Okazało się, że nagle mój dekoder przestał być odpowiedni. Aby korzystać z nc+GO potrzeba dekoderów od ADB (nowych albo takich jak dotychczas mieli abonenci enki).
Pani poinformowała mnie, że jeżeli chcę korzystać z tej usługi, to trzeba wymienić mój dekoder. Stwierdziłem, że nie ma sprawy - wymieńmy ten dekoder.
I tu zaczęły się schody.

Zostałem poinformowany, że wymiana dekodera możliwa jest wyłącznie przy przejściu na pakiet Gold, bo... taka procedura. Powiedziałem, że nie ma sprawy, przejdę na pakiet Gold pod warunkiem, że dostanę go w takiej samej cenie jaką miałem. Mówiłem, że nie zgadzam się na wyższą opłatę, gdyż to nie jest zawinione przeze mnie. Pytałem przy zawieraniu umowy czy muszę wymieniać dekoder. Dostałem zapewnienie, że nie i wszystko będzie u mnie działać. Złożyłem reklamację i się zaczęło...

Zadzwonili do mnie i przyznali mi rację, że zostałem wprowadzony w błąd i proponują mi:
- 1 (słownie: jeden) darmowy miesiąc i zostawiamy dekoder taki jak jest, w dalszym ciągu nie będę mieć nc+GO. Zapominamy o sprawie.
- przejście na pakiet Gold i wymiana dekodera. Szczegóły: wzrost abonamentu o 40zł(!), zabierają mi HBO, zostawiają paczkę C+, opłata aktywacyjna za dekoder: 49zł + opłata miesięczna za najem: 15zł... Czyli koszty miesięczne wyższe o 55zł i uboższa oferta programowa.

Nie przyjąłem żadnej z propozycji. Pierwsza nie rozwiązuje problemu, tylko sankcjonuje to, że nie mam tego co mi obiecano. Druga, to oczywiste - absurdalna propozycja.
Wtedy nagle pojawiła się trzecia opcja: przywrócenie poprzedniej umowy z Cyfrą+. Skomentowałem to krótko: nie po to rozwiązywałem poprzednią umowę, żeby teraz do niej wracać.

Kolejna propozycja ze strony nc+:
- darmowy miesiąc j.w.
- pakiet Gold w cenie 20zł wyższej od obecnego abonamentu + 15zł najem dekodera i 49zł aktywacja. Dodatkowo pełna paczka C+. Zabierają HBO.

Po raz kolejny postanowiłem im wytłumaczyć, że niedorzecznością jest żądanie ode mnie większych pieniędzy, skoro to oni nawalili, co zresztą sami przyznali!
Poinformowałem ich, że jeśli dalej pozostaną przy tak dziadowskiej ofercie skorzystam z możliwości, którą daje mi kodeks cywilny. Złożenie pisma o uchyleniu skutków prawnych oświadczenia zawartego pod wpływem błędu przywróci stan sprzed zawarcia umowy, czyli przywróci moje wypowiedzenie. Błąd ten spełnia wszystkie warunki by skorzystać z tego prawa: jest istotny oraz druga strona o błędzie wiedziała lub z łatwością mogła błąd zauważyć.

Kolejna propozycja ze strony nc+ była ciągle taka sama.
Przyznam szczerze, że zacząłem trochę mięknąć, bo bardzo mi zależało na nc+GO i sam im zaproponowałem, że jestem skłonny płacić 10zł więcej (taką sobie wyznaczyłem granicę, żeby też za bardzo nie ulegać ). Powiedziałem im, że albo zaakceptują moją ofertę, albo unieważniam zawartą umowę.
Wówczas otrzymałem informację, że niebawem skontaktuje się ze mną następny konsultant.

A i owszem zgłosił się taki jeden.
Jego propozycja:
pakiet Gold 20zł droższy od dotychczasowej oferty + opłata aktywacyjna 49zł i wynajem dekodera 15zł. Tym razem bez paczki C+ i zabierają również HBO. Na moje pytanie o paczkę Canal+ otrzymałem odpowiedź, że po wymianie dekodera nie ma takiej możliwości, bo dekodery ADB działają w innym systemie kodowania, który uniemożliwia wzbogacenie pakietu Gold o pozostałe programy Canal+. Bardzo ciekawa teza biorąc pod uwagę, że wcześniej mi to proponowali... Albo kłamał teraz ten pan, albo ci co wcześniej dzwonili. Tak czy inaczej nc+ po raz kolejny próbowało okłamać abonenta! Teraz twierdzili, że jeżeli chcę mieć wszystkie Canal+, to muszę wziąć pakiet Platinum - 40zł więcej od dotychczasowej oferty + opłata za dekoder.
Dodatkowo pan mi powiedział, że za nc+GO i tak będę musiał dodatkowo zapłacić! W cenie abonamentu dostają jedynie nowi abonenci.
Mało tego w czasie tej rozmowy doszło do sytuacji kuriozalnej. Oto pan konsultant powiedział mi, że mam natychmiast podjąć decyzję albo rozwiązujemy umowę! ONI MNIE CHCIELI ZASTRASZYĆ, ŻE REZYGNUJĄ Z MOICH PIENIĘDZY!
Powiedziałem, że skoro tak, to rezygnuję z umowy. Pan na chwilę zamilkł. A potem powiedział: "no ale to by pan mi musiał teraz oświadczenie złożyć...".
Ja dodałem, że już mu teraz głowy zawracać nie będę i przez telefon tego nie będę załatwiać, tylko złożę pismo w salonie nc+, żeby było wszystko na piśmie i potwierdzone przyjęcie.
Pan znowu na chwilę zamilkł i okazało się, że jest trzecie wyjście. To co mam teraz za... 49zł + HBO na kolejne pół roku za darmo. Dekoder zostaje stary. Co prawda oficjalnie obniżyli mi pakiet na Universe, ale mam do tego dodaną pełną paczkę Canal+, co oznacza, że programowo oferta taka sama jak Platinum, a nawet bogatsza, bo HBO jeszcze dostaję. W porównaniu do poprzedniej oferty nie mam jedynie usług internetowych, z których, jak już wcześniej wspomniałem korzystać nie mogłem z powodu dekodera...

Kompletnie nie rozumiem polityki tej firmy. Nie ukrywam, że zależało mi bardzo na nc+GO. Wcześniej korzystałem bardzo często z cyfraplusonline.pl. Działało to u mnie jak multiroom. Mało tego jak sami widzicie przez jakiś czas byłem gotów zgodzić się na większy abonament, żeby to mieć, a oni tymczasem zrobili wszystko, żeby mnie zniechęcić do wyższego abonamentu! Nawet im wspominałem, że mi to wisi jaki dadzą mi dekoder - może być nawet coś z odzysku po jakimś kliencie enki.

Mieli szansę zwiększyć dochód z abonenta, a ostatecznie doprowadzili do zmniejszenia. Absolutnie nielogiczne postępowanie firmy.

Tak w ogóle, to moim zdaniem to jest sprawa dla UOKiK. Widać tu ewidentnie naruszenie zbiorowych interesów konsumentów i nieuczciwe praktyki stosowane przez nc+.
Sprawa jest poważna i dotyczy ogromnej rzeszy byłych abonentów Cyfry+.
Można odnieść wrażenie, że działanie operatora było celowe, nakierowane na to by abonenci wycofali swoje wypowiedzenia. Przedstawienie bardzo atrakcyjnej oferty, żeby wycofać wypowiedzenie, a potem jedni abonenci się nawet nie zorientują, że czegoś im brakuje, inni przyjmą darmowy miesiąc, inni najbardziej zdesperowani przejdą na wyższy (droższy!) pakiet, a innych okrzyknie się awanturnikami i przestanie się o nich zabiegać.
Nie sądzę, żeby konsultant, który zawierał ze mną umowę popełnił przypadkowy błąd informując mnie, że wszystkie usługi będą działać na moim dekoderze. Jestem przekonany, że tak był szkolony i tak im kazano mówić. Zresztą potwierdzają to inne działania nc+: rzecznik nc+ też cały czas mówił, że abonenci Cyfry nie muszą wymieniać dekodera, na stronie internetowej jak widzimy do dzisiaj wisi ta informacja, w salonach nc+ też zapewniają że na dekoderach od Cyfry wszystko działa.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2013, 18:59   #283
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,410
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Prezesik , pożyjesz zobaczysz , bo " oni wszyscy " już tak mają za zadanie robić z Nas *****i.
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2013, 20:01   #284
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Robią nas w *****, bo abonamentu nie zbierają.

- A czy pan Panie Prezesik, płacisz abonament radiowo-telewizyjny?
- Nie płacę, bo bo bo
- Bo?
- Bo premier nie kazał!
- Słuchaj premiera, będziesz zimą boso chodził.
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2013, 20:27   #285
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,252
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To było jasne od początku, że firma która tak zaczyna nie nawróci się ot tak po prostu. No i mamy tego kolejny dowód.

Przecież musieli na jakiś czas załagodzić. I to co Prezesik napisał to święta prawda - ludzie zwykle w końcu ulegają, bo sami zaczynają się czuć jak awanturnicy - w końcu operator tyle razy wychodzi z dobrą wolą i składa kolejne propozycje, a oni wciąż tylko że nie i nie... Cóż z tego, że każda kolejna z tych propozycji nijak się ma do tego, co było obiecywane na początku.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Platforma U3- na pomoc!!! yahol Off topic 2 19.10.2006 21:14
NERO 7 nowa wersja juz jest - 7.0.8.2 nero7 Nero 57 28.04.2006 07:56
nowa sesja na starym cd atibor Napędy optyczne CD 2 18.06.2004 14:43
Nowa nagrywarka do starego kompa szuwar666 Napędy optyczne CD 12 28.11.2003 11:49
Nowa KaZaA dragal Off topic 7 11.06.2002 00:46


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.