Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.03.2003, 07:54   #1
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
SB Live 5.1 i Creative Inspire 4400

Moj znajomy kupil sobie te glosniczki bo nei bylo go stac na 5.1 glosniki. Kupil wiec 4400 ktore sa w systemie 4.1, niestety w opcjach sb sa tylko 4 i 5.1. Jak zrobic zeby bylo 4.1 ?? Bo jak bierze na 5.1 to nei ma strzalow w max paynie np.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.03.2003, 10:13   #2
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Z tego co wiem nie da się...
Ale przecież mogę się mylić.
 
Stary 08.03.2003, 10:25   #3
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak to nie ma jak jest. Ustawiasz 4 Speakers i masz.
4 glosniki + subwofer
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
SB Live 5.1 i Creative Inspire 4400-4.1.gif  
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 10:36   #4
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Martin_TP napisa***322;(a)
Jak to nie ma jak jest. Ustawiasz 4 Speakers i masz.
4 glosniki + subwofer
A czy Ty czasem nie masz SB LIVE! ??
 
Stary 08.03.2003, 10:40   #5
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
BTW w 5.1 wygląda to tak, jak na zamieszczonym obrazku:
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
SB Live 5.1 i Creative Inspire 4400-sb51.jpg  
 
Stary 08.03.2003, 11:00   #6
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No tak ale jest 4 a nie 4.1 woofer to jest ta 1 bo sa 4 satelity. Ale juz sobie poradzil, ustawil na 5.1 i wylaczyl glosnik centralny.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline  
Stary 08.03.2003, 12:22   #7
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
A czy Ty czasem nie masz SB LIVE! ??
Zasadniczo mam SB Live 5.1 + cyfrowy amplituner DD, DTS, DPL, + glosniki 5.1, a co ?

Pozatym Audigy tez gdzies mi sie wala
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you

Ostatnio zmieniany przez Martin_TP : 08.03.2003 o godz. 12:33
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 12:26   #8
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Druss napisa***322;(a)
No tak ale jest 4 a nie 4.1 woofer to jest ta 1 bo sa 4 satelity. Ale juz sobie poradzil, ustawil na 5.1 i wylaczyl glosnik centralny.
Ah.. to Ty nic nie rozumiesz. ^_^
4.0 = 4 satelity
4.1 = 4 satelity + 1 subwoofer
5.1 = 4 satelity + 1 centralny + 1 subwoofer

Wybacz ale ja sie na tym znam. I wiem co mowie!

I to co pokazalem na obrazku jest 4 satelity (dwa duze okregi) + 1 subwofer (to cos w mniejszym).. i masz to swoje 4.1.

Heh.. trza bylo sobie 1.0 kupic... ^_^ nie mialbys wtedy zadnego problemu z podlaczeniem i interpretacja. ^_^
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 12:31   #9
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Druss napisa***322;(a)
No tak ale jest 4 a nie 4.1 woofer to jest ta 1 bo sa 4 satelity. Ale juz sobie poradzil, ustawil na 5.1 i wylaczyl glosnik centralny.
Gratuluje geniuszu. Zycze milego ogladania filmow z dvd i sluchania lektora z wylaczonego glosnika...
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you

Ostatnio zmieniany przez Martin_TP : 08.03.2003 o godz. 15:00
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 12:48   #10
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A tak na marginesie wersja ilustrowana tego co juz na samym poczatku pokazalem. Teraz juz wszystko jasne?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
SB Live 5.1 i Creative Inspire 4400-4.1_img.gif  
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 12:51   #11
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Martin_TP napisa***322;(a)
Ah.. to Ty nic nie rozumiesz. ^_^
4.0 = 4 satelity
4.1 = 4 satelity + 1 subwoofer
5.1 = 4 satelity + 1 centralny + 1 subwoofer

Wybacz ale ja sie na tym znam. I wiem co mowie!

I to co pokazalem na obrazku jest 4 satelity (dwa duze okregi) + 1 subwofer (to cos w mniejszym).. i masz to swoje 4.1.

Heh.. trza bylo sobie 1.0 kupic... ^_^ nie mialbys wtedy zadnego problemu z podlaczeniem i interpretacja. ^_^
Martin_TP to, co pokazałeś na obrazku, to jest 4.1, a mając SB LIVE! 5.1 Player nie ma takiej opcji w ustawieniach, jest tylko 2, 4 i 5.1 . Nawet interfejs tego Twojego soundmixer'a z SB jest w starej wersji - takiej jak dla SB LIVE! 4.1. Nie wprowadzaj ludzi w błąd !

Zauważyłem, że bardzo "cwaniakujesz", dla przypomnienia - topic o dwóch systemach - miałeś napisać, gdzie widziałeś tam dwa systemy ?!?!
I co, do dzisiaj nic nie napisałeś, dlaczego? Bo może myliłeś się i teraz głupio Ci się przyznać ?!?!
Poza tym zarzucasz niektórym osobom na Forum brak wiedzy w tej czy innej kwestii. A sam nie wiesz dobrze, o czym piszesz, ponieważ piszesz tylko po to, aby pisać. I do tego wszystkiego co chwilę śmiejesz się z innych.

Reasumując - wprowadzasz użytkowników w błąd, wyśmiewasz się z nich, a sam nawet nie przyznasz się do pomyłki. Może po prostu nie "odzywaj się", jeśli czegoś nie wiesz, a masz zamiar tylko napisać parę głupich wyrazów i do tego pośmiać się z kogoś. Zobacz na siebie.

PS" Pisząc ten post nie mam zamiaru "atakować" Twojej osoby, jednak weź go do siebie i zwróć uwagę na to, co robisz"
 
Stary 08.03.2003, 13:11   #12
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to, co pokazałeś na obrazku, to jest 4.1, a mając SB LIVE! 5.1 Player nie ma takiej opcji w ustawieniach, jest tylko 2, 4 i 5.1 . Nawet interfejs tego Twojego soundmixer'a z SB jest w starej wersji - takiej jak dla SB LIVE! 4.1. Nie wprowadzaj ludzi w błąd !
To co z tego ze mam stary mixer (on jest od SB Live 5.1 Player, tylko ze ja mam go od dawna) i to nie ma nic do rzeczy. Nowy mi sie nie podoba i wole stary, proste nie? Ja tu problemu nie widze, wybieram sobie taki jaki mi sie podoba. Tez mam 2 4 i 5.1 nic nowego, tak bylo i jest od zawsze. I nikogo nie wprowadzam w blad, tylko mianowicie Ty. Pozatym czytaj co pisze! Nigdzie nie napisalem zeby ustawic 4.1 tylko wybrac opcje "4 speekers" i to bylo w pierwszym poscie wyraznie zaznaczone na obrazku. Po drugie ustawiajac 4 spekers ustawia sie 4 satelity i tez aktywny jest subfower (co nawed widac na zdjeciu konfiguracji mixera)! czyli masz to swoje 4.1 ale jakos trudno Ci to zrozumiec ze wpis "4 spekers" daje 4.1.. i basy sa redirectowane na subfower, to Twoja sprawa.


Zauważyłem, że bardzo "cwaniakujesz", dla przypomnienia - topic o dwóch systemach - miałeś napisać, gdzie widziałeś tam dwa systemy ?!?!
Sam cwaniakujesz bo odpisalem i pokazalem gdzie sa dwa systemy w boot.ini. Akurat Windows 2000 znam bardzo dobrze. I jak nadal nie widzisz ze tam byl wpis na Windows 2K i Windows (zywkly) to swiadczy tylko o Twojej niewiedzy niestety kolego.


I co, do dzisiaj nic nie napisałeś, dlaczego? Bo może myliłeś się i teraz głupio Ci się przyznać ?!?!
NApisalem cytuje:
"Prosze bardzo bylo tak:

[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /fastdetect <--- 1 system
C:\="Microsoft Windows" <--- 2 system

See... "

I jesli tego naprawde nie widzisz.. to naprawde gratuluje! Najpierw sie naucz czegos a nie obrazaj kogos z wieksza wiedza od Ciebie. Teraz to sie naprawde dobitnie czuje urazony..
A moze mam Ci wytlumaczyc co? Prosze bardzo. Pokolei:
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /fastdetect <--- 1 system
tak sa zapisywane dla systemow NT, wyolania do partycji, przy okreslonym kontrolerze i magistrali. na koncu jest podany katalog.

C:\="Microsoft Windows" <--- 2 system
Tu zas masz podany wpis drugiego systemu, pozostalosc po windows 98/95. Wyglada innaczej niz tamten bo tu jest ladowanie z partycji FATowskiej.
I jak widac stad jest wybor dwoch systemow. A jesli dalej tego nie czaisz, zajrzyj sobie na strony MS, albo do Resource Kit. Heh...

Poza tym zarzucasz niektórym osobom na Forum brak wiedzy w tej czy innej kwestii. A sam nie wiesz dobrze, o czym piszesz, ponieważ piszesz tylko po to, aby pisać. I do tego wszystkiego co chwilę śmiejesz się z innych.
Tylko ze to Ty najpierw mi wytykales ze sie myle. Chocby w tym watku. Za pierwszym moim postem dalem jasna i prawidlowa odpowiedz. Tylko Tobie cos nie pasowalo i zaczeles na mnie naskakiwac. A co zrobilem? Dalem jeszcze bardziej szczegolowe wyjasnienie, lekko ironizujac ze nie masz racji i zebys sie przyjrzal uwaznie temu co pisze. Rozpisalem chyba wszystko nad wyraz jasno i szczegolowo nie prawdaz? A ja dopiero zarzucam brak wiedzy.. tak wlasnie tak jak teraz Tobie. Bo akurat to ja mam tutaj racje a Ty usilnie upierasz sie przy swojej utopinej racji/wiedzy. Gdyby bylo innaczej przyznalbym sie do tego. Ale ze tak nie jest, bede sie upieral na swoim. Najperw sprawdz i sie dowiedz.. wkurza mnie poprostu taka postawa. Chce dobrze.. wytlumaczyc komus problem, a taki ktos jak Ty usilnie to neguje niemajac o tym dokonca pojecia. Nie twiedze ze nie masz wiedzy czy co.. ale poprostu myslisz sie w tej kwesi troszke i tyle. Napomnialem o tym.. a ty juz na mnie naskakujesz. Poprostu myslisz sie w szczegolach i tyle. A taka postawa jak Twoja mnie wkurza... i tyle, wiec nie dziw sie ze reaguje tak jak reaguje. Kazdy by sie zirytowal. Nie po to maruje swoj czas i wiedze, zeby taki Typek jak Ty wmawial mi ze sie myle i sie ze mnie wysmiwal.

Reasumując - wprowadzasz użytkowników w błąd, wyśmiewasz się z nich, a sam nawet nie przyznasz się do pomyłki.
Nigdzie w blad nie wprowadzilem. Tylko Ty wporowadzasz niestety. I to Ty naskakujesz na mnie..


Może po prostu nie "odzywaj się", jeśli czegoś nie wiesz, a masz zamiar tylko napisać parę głupich wyrazów i do tego pośmiać się z kogoś. Zobacz na siebie.

I vice versa.

PS" Pisząc ten post nie mam zamiaru "atakować" Twojej osoby, jednak weź go do siebie i zwróć uwagę na to, co robisz"
Mimo wszystko czuje sie zaatakowany.
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you

Ostatnio zmieniany przez Martin_TP : 08.03.2003 o godz. 13:38
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 13:35   #13
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jesli nadal nie wierzysz wytlumacze.
Jak mowilem:
4.0 = 4 satelity
4.1 = 4 satelity + 1 subwoofer
5.1 = 4 satelity + 1 centralny + 1 subwoofer
Wystarczy zerknac na ponizszy ekran (w nowych sterownikach jest analogicznie i niczym to sie nie rozni). W przypadku ustawienia "4 speakers" - jak widac oraz "5.1 speakers" jest subwofer (zakreslone kolem na obu zdjeciach) czyli nasze x.1. Wystarczy policzyc. Na pierwszym widzimy 4 glosniki satelitarne + centralny (tylko on sie dodal w stosunku do zdjecia ponizej przedstawiajacego konfiguracje 4 glosnikowa). A to co jest na obrazkach odpowiada konfiguracji karty, i tak samo dzialaja glosniki podlaczone pod karte.
Tak wiec subwofer dziala zarowno przy ustawieniu tym jak i tamtym.
A jak ustawisz 5.1 to bedziesz mial niezla kaszane w filmach dvd.. gdyz glos lektora idzie na glosnik centralny czyli ten 5 ktorego w tym zestawie nie masz! Wiec nic nie uslyszysz... ^_^ Podobnie bedzie w niektorych grach ktore przez Twoje bledne ustawienie na 5.1 beda kierowac niektore dzwieki lub glosy postaci (np Dialbo II) do nieistniejacego glosnika...
Pozatym w opcjach Advaced Settings jest do zaznaczenia "Bass Redirection".. przy zaznaczonej tej opcji karta prawidlowo przekierowuje bassy do subwofera (naszego zaginionego x.1 ) i wszystko musi dzialac.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
SB Live 5.1 i Creative Inspire 4400-4.1-5.1.gif  
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 08.03.2003, 13:43   #14
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Martin_TP:
niestety, ale nie masz racji. Dla SBLive! 5.1 można tylko ustawić: 2, 4 lub 6 (5+1) głośników. Nie ma takiej możliwości aby ustawić 4 + 1.
Widać to zresztą na Twoich obrazkach: jak wół pisze że masz w tym momencie ustawione 4 głośniki. Obok monitora masz 2 a nie 1 głośnik.
I nie da rady włączyć tylko jednego z tych dwóch - albo 2 albo 0, czyli albo 4.0 albo 5.1. I nie pomoże tu Twoja sprytna animacja. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 08.03.2003, 13:45   #15
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Martin_TP napisa***322;(a)
To co z tego ze mam stary mixer i to nie ma nic do rzeczy. Nowy mi sie nie podoba i wole stary, proste nie? Tez mam 2 4 i 5.1 nic nowego, tak bylo i jest od zawsze. I nikogo nie wprowadzam w blad, tylko mianowicie Ty. Po drugie ustawiajac 4 spekers ustawia sie 4 satelity i tez aktywny jest subfower (co nawed widac na zdjeciu konfiguracji mixera)! czyli masz to swoje 4.1 ale jakos trudno Ci to zrozumiec ze wpis "4 spekers" daje 4.1.. i basy sa redirectowane na subfower, to Twoja sprawa.
Po pierwsze - SB 4.1 a SB 5.1 to nie są te same karty, podział sygnału dźwiękowego jest zupełni inny w obu przypadkach, dlatego też napisano sterowniki inne do jednej i inne do drugiej. Czy to nie wydaje się być oczywiste, że skoro sterowniki są od innego modelu karty, będą inaczej(źle) współpracowały ze sprzętem ? A może w ogóle podaruj sobie wydajność i zainstaluj stery od SB 128
Po drugie - 4 speakers to nie jest 4 speakers + 1 subwoofer. A to, że u Ciebie się tak pozakuje na obrazku jest spowodowane złym odczytem i konfiguracją - nie dziwne, przecież to nie są sterowniki od SD 5.1.
Zainstaluj "normalne" stery i wtedy zobaczysz, jak będzie (mój obrazek wyżej).




Sam cwaniakujesz bo odpisalem i pokazalem gdzie sa dwa systemy w boot.ini. Akurat Windows 2000 znam bardzo dobrze. I jak nadal nie widzisz ze tam byl wpis na Windows 2K i Windows (zywkly) to swiadczy tylko o Twojej niewiedzy niestety kolego.

NApisalem cytuje:
"Prosze bardzo bylo tak:

[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /fastdetect <--- 1 system
C:\="Microsoft Windows" <--- 2 system

See... "


Przecież to nie oznacza, że jest drugi system, co Ty wypisujesz ?!?!
Twoja wiedza jest jeszcze mniejsza, niż myślałem.


Tylko ze to Ty najpierw mi wytykales ze sie myle. Chocby w tym watku. Za pierwszym moim postem dalem jasna i prawidlowa odpowiedz. Tylko Tobie cos nie pasowalo i zaczeles na mnie naskakiwac. A co zrobilem? Dalem jeszcze bardziej szczegolowe wyjasnienie, lekko ironizujac ze nie masz racji i zebys sie przyjrzal uwaznie temu co pisze.

Tak na marginesie, nie mi próbowałeś dać do zrozumienia - czytaj uważnie poprzednie post'y. Ty chyba nawet nie czytasz uważnie tego, co sam piszesz.<wow>
Tak czy inaczej, swoją ironie zachowaj dla siebie.
Nie naskakuje na Ciebie i nawet jak bardzo będziesz tego chciał, to i tak tego nie zrobię.

Rozpisalem chyba wszystko nad wyraz jasno i szczegolowo nie prawdaz? A ja dopiero zarzucam brak wiedzy.. tak wlasnie tak jak teraz Tobie. Bo akurat to ja mam tutaj racje a Ty usilnie upierasz sie przy swojej utopinej racji/wiedzy.
Tak, oczywiście, a świstak siedzi i ...

Gdyby bylo innaczej przyznalbym sie do tego. Ale ze tak nie jest, bede sie upieral na swoim. Najperw sprawdz i sie dowiedz..
Nie muszę, ja to juz wiem, ale niektórzy jeszcze nie - Ty.

wkurza mnie poprostu taka postawa. Chce dobrze.. wytlumaczyc komus problem, a taki ktos jak Ty usilnie to neguje niemajac o tym dokonca pojecia. Nie twiedze ze nie masz wiedzy czy co.. ale poprostu myslisz sie w tej kwesi troszke i tyle. Napomnialem o tym.. a ty juz na mnie naskakujesz. Poprostu myslisz sie w szczegolach i tyle. A taka postawa jak Twoja mnie wkurza... i tyle, wiec nie dziw sie ze reaguje tak jak reaguje. Kazdy by sie zirytowal. Nie po to maruje swoj czas i wiedze, zeby taki Typek jak Ty wmawial mi ze sie myle i sie ze mnie wysmiwal.

Zauważ, że to nie JA się wyśmiewam z Ciebie czy kogokolwiek innego, lecz Ty to robisz. Pokaż mi, w którym miejscu się z Ciebie wyśmiewałem? Może masz jakieś kłopoty z interpretacją tekstu - to co my tu mówimy o innych sprawach.
BTW może i chcesz dobrze, ale zauważ różnicę pomiędzy "chcieć dobrze" a "przedobrzyć" i dodaj do tego, jak to nazwałeś, swoje ironiczne teksty.

Nigdzie w blad nie wprowadzilem. Tylko Ty wporowadzasz niestety. I to Ty naskakujesz na mnie..
No comment - czytaj wyżej.

PS" Pisząc ten post nie mam zamiaru "atakować" Twojej osoby, jednak weź go do siebie i zwróć uwagę na to, co robisz"
Mimo wszystko czuje sie zaatakowany.

No comment - czytaj wyżej
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.