Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.06.2002, 08:22   #1
tomektt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 1
tomektt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy SB PCI 128 vibra, avermedia studio nicam i capturing - problem?

Instalowałem na komputerze nowy tuner TV avermedia studio nicam. Korzystam z WIN 98SE mój konfig to PIII733/abit SA6/RAM 256-133/SB 128 VIBRA PCI. Wcześniej miałem pixelview***8211;mono. Po instalacji softu wszystkie programy zostały wyszukane i wszystko było OK. Kiedy jednak włączam programową aplikacje VCR i na domyślnych ustawieniach (MPEG II jakość dźwięku CD próbkowanie 44,1 kHz kompresja do mp3 128 kb/s) chcę zarejestrować fragment programu dostaje szereg komunikatów, że capturing jest niemożliwy. Gdy trochę pokombinowałem dostałem szereg innych komunikatów, że do capturingu potrzebna jest karta z full duplex. Mój SB (CT4810 lub 4210 nie pamiętam) trochę leciwy z 1999 i ma, doszukałem się, tę opcję. Obecnie korzystam ze sterów do niego ściągniętych ze strony creativa, a nie załączonych do CD. Na starym pixelu udaje mi sie capturing do avi (ma tylko taką opcję) z dźwiękiem tylko, że jakość jest do dupy. Nie wiem, co mogło pójść źle? Proszę o jakąś sensowną radę.
tomek
tomektt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.