Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2005, 10:59   #1
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Question Serwer FTP, problem...

Witam. Mam znów problem.. Otóż zainstalowałem sobie Serv-U FTP Server 6. Mam stałe zewnętrzne ip, ale jestem za routerem (Linksys WRT54GX) więc włączyłem DMZ na swój komputer. Wszystko pozornie działa, brat może się połączyć, przeglądać katalogi ale jak próbuje coś ściągnąć to transfer skacze od 16kB/s do 0kB/s. Ostatecznie po paru minutach transfer spada do 0 i sie juz nie podnosi, a servu pokazuje ze uzytkownik jest IDLE W opcjach servu ustawialem nawet "use passive mode" i wpisywalem swoje ip zewnetrzne ale to nie pomaga. Mam łącze Aster "Twój Dom" (1024/256) w czasie gdy testowalismy serwer ja nie korzystałem z neta a on probował coś ściągać odemnie też nic nie ściągając innego z neta w tym czasie. Prosiłem też kolegów aby się podłączyli do mnie i tu wystąpiło coś ciekawego. Otoż użytkownicy warszawskich kablówek mogli ściągnąć do końca plik chociaż transfer skakał od 0 do 32kB/s, natomiast wszyscy z neostradą i z poza Warszawy po max 2 minutach mieli transfer 0 i IDLE w servu Czy ktoś wie o co chodzi??
__________________
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.