Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.09.2005, 11:28   #1
rryyba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.09.2005
Posty: 2
rryyba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kamera-analogowa=dvd

Cześć wszystkim !
Mam ogromną prośbę do Was- mam kamerę analagową sony a chciałbym przwgrać moje wszystkie dotychczasowe filmy w formacie DVD, co by było lepszym rozwiązaniem karta telewizyjna czy konwerter do przetwarzania sygnału z analogu na cyfrowy ( KWORLD XPERT DVD MAKER )?. Ślicznie proszę o wyczerpujące podpowiedzi na ten temat, z góry dziękuję.

ps.
Moje parametry komputera to: AND-2800+
RAM 512
Karta graficzna ATI RADEON 9550 128bit
Dysk twardy 80Gb
rryyba jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.09.2005, 10:37   #2
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
konwerter analogowo cyfrowy to lepszy pomysl, ale firme kworld wybij sobie z glowy, stanowczo odradzam

najlepiej pozyczyc kamerke cyfrowa od znajomego, taka z wejsciem analogowym i ona posluzy Ci za konwerter analog-cyfra, jakosc bedzie swietna, pewne zgrywanie na HDD (raczej nie ma prawa zgubic klatek) ale dwa minusy - ktos musi miec ta kamerke z takim wejsciem i dodatkowo musisz miec u Siebie w kompie firewire

zgrywanie przez karte TV da sie zrobic, ale wg moich doswiadczen dobra (akceptowalna jakosc) jest nieosiagalna
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2005, 22:21   #3
Don Laser
laser nieskalibrowany
 
Avatar użytkownika Don Laser
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 303
Don Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rryyba szkoda że ta Twoja ATI jest bez VIVO - miałbyś problem z głowy, a może masz tylko nie napisałeś?.
Don Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 17:50   #4
rryyba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.09.2005
Posty: 2
rryyba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moja karta graficzna to ATI R9550 128bit DVI box SAPHIRE(czekam na na odpowiedz-rryyba)
rryyba jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2005, 18:04   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
odpowiedź w zasadzie już padła - podał @pykson.

zgrywanie kartą TV kończy się tym, że plik mpeg2 (kompresja sprzętowa) ma jakiś feler (nie znam się ale widziałem co się u kumpla dzieje) i nie da się ani zrobić DVD a przy konwersji jest rozjazd dźwięku z obrazem. da się to naprawić, ale zgranie przez kamerę to najlepszy patent, lub tak samo karta, zgrać do DV i kompresja. (trzeba mieć kawał wolnego dysku)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.