Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Siatkówka (https://forum.cdrinfo.pl/f5/siatkowka-53694/)

Damianos L 16.07.2005 21:05

meczu nie ogladalem ale ciesze sie ze wygrali, po nieudanej lidze swiatowej awansowali chociaz do mistrzostw swiata :)

Mich@ł 16.07.2005 21:08

Ale drugi set w wykonaniu naszych siatkarzy był fatalny :/

Burak_PL 16.07.2005 21:25

liga światowa nie była niudana :) 4 miejsce to sukces

demek 16.07.2005 23:50

rosja - estonia 3:0
jutro musze poogladac polska - rosja bo dzis z bulgarami nie moglem

Burak_PL 16.07.2005 23:56

Cytat:

Napisany przez demek
rosja - estonia 3:0
jutro musze poogladac polska - rosja bo dzis z bulgarami nie moglem

licze na piękne widowisko 3:1 lub 2 dla Polski :D

Hinks 17.07.2005 00:10

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
licze na piękne widowisko 3:1 lub 2 dla Polski :D

Ja obstawiam 3:1 dla Polski :D

demek 17.07.2005 01:38

a ja nie obstawiam i zobacze jak bedzie:)

Burak_PL 17.07.2005 07:36

teraz to juz tylko chce zobaczyc dobry mecz

pops 17.07.2005 10:57

najgorsze jest to, ze oni kazdy set moga zagrac inaczej i niewiadomo czego sie po nich spodziewac, jeden set moga zagrac jak brazylia miazdzac przeciwnika, nastepny jak estonia dac sie zmiazdzyc, a w nastepnym dostosowac sie do poziomu przeciwnika i grac z nim jak rowny z rownym.
mam nadzieje ze w meczu z rosja zagraja 3 sety jak brazylia.

Predi 17.07.2005 10:59

a mi sie nawet nie chce wlaczac tv......

Burak_PL 17.07.2005 11:18

Cytat:

Napisany przez mp666
najgorsze jest to, ze oni kazdy set moga zagrac inaczej i niewiadomo czego sie po nich spodziewac, jeden set moga zagrac jak brazylia miazdzac przeciwnika, nastepny jak estonia dac sie zmiazdzyc, a w nastepnym dostosowac sie do poziomu przeciwnika i grac z nim jak rowny z rownym.
mam nadzieje ze w meczu z rosja zagraja 3 sety jak brazylia.

oj co do Estonii, która dała sie "zmiażdzyć" się nie zgodzę w meczu z Polską walczyli i to jak :D

pops 17.07.2005 11:42

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
oj co do Estonii, która dała sie "zmiażdzyć" się nie zgodzę w meczu z Polską walczyli i to jak :D

w tym meczu akurat polacy dostosowali swoj poziom do przeciwnika i musieli walczyc, a mogli po nich przejechac, no ale dobrze, ze wygrali i teraz z rosja juz tylko o pkt rankingowe.
musze przyznac, ze mecze polskiej reprezentacji juz mnie tak nie ruszaja jak kiedys, fajnie jak wygrywaja, ale juz tyle razy sie na nich przejechalem, ze juz mi to wisi jak zagraja.
najbardziej sie na nich przejechalem na olimpiadzie jak wygrali z serbia, juz myslalem, ze w koncu beda grali dobrze, a oni dali dupy kazdemu kto sie zglosil.

Burak_PL 17.07.2005 11:54

Cytat:

Napisany przez mp666
w tym meczu akurat polacy dostosowali swoj poziom do przeciwnika i musieli walczyc, a mogli po nich przejechac, no ale dobrze, ze wygrali i teraz z rosja juz tylko o pkt rankingowe.
musze przyznac, ze mecze polskiej reprezentacji juz mnie tak nie ruszaja jak kiedys, fajnie jak wygrywaja, ale juz tyle razy sie na nich przejechalem, ze juz mi to wisi jak zagraja.
najbardziej sie na nich przejechalem na olimpiadzie jak wygrali z serbia, juz myslalem, ze w koncu beda grali dobrze, a oni dali dupy kazdemu kto sie zglosil.

tak to prawda ale Estonia grała dzielnie a dziś licze na zwycięstwo

bart87 17.07.2005 12:31

Ja myślę, że Panowie dzisiaj przyjdą na mecz wyluzowani, w końcu grają tylko o prestiż, i pokażą, że porażka w Belgradzie to był tylko wypadek przy pracy. Niestety, to jest siatkówka, oprócz umiejętności fizycznych, psychika gra tutaj też ogromną rolę. Nasi nie wytrzymali, trudno, lepiej w lidze światowej, niż teraz. Podsumowując, spodziewam się dzisiaj dobrego meczu!

Szacunek dla naszych siatkarzy! :piwo:

;)

demek 17.07.2005 12:52

walczyli to bulgarzy z rosja w piatek:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.