Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.06.2008, 20:28   #781
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[*] można by postawić milion, ale to i tak nic nie zmieni. Oczywiście wielki żal pozostanie jak po każdej osobie, która odchodzi. Przyłączam się do słów siostry Agaty i apeluje aby ją zapamiętać jaka była na boisku i poza nim, jak walczyła z tą chorobą i jak zarażała tą walką innych, jak potrafiła uświadomić ludziom, że mogą pomóc nie tylko jej ale i innym chorym i jak powinni pomagać. Siatkarka Agata jest nie do zastąpienia i dołącza do Arka Gołasia, jako młoda siatkarka z perspektywami tragicznie zakańczając swoją karierę.[*]
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.06.2008, 21:18   #782
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Agusia Podgląd Wiadomości
Bardzo przykre. Jej córeczka ma zaledwie 2 miesiące
Nawet się nią nie zdążyła nacieszyć
Była w sterylnym, izolowanym pomieszczeniu - nawet bez możliwości kontaktu z dzieckiem.

Szkoda, wielka szkoda takich ludzi, do tego tak młodych ludzi
[']
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2008, 20:43   #783
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
ech..

A nasi przegrali dzisiaj z Egiptem w Lidze ***346;wiatowej...

I fakt, ***380;e gra***322; rezerwowy sk***322;ad, jak dla mnie nie jest usprawiedliwieniem... Z takim przeciwnikiem to oni powinni wygrywa***263; z zawi***261;zanymi r***281;koma

Chocia***380; fakt 17 godzin podr***243;***380;y by***322; na pewno bardzo odczuwany przez naszych i to jest okoliczno***347;***263; ***322;agodz***261;ca

Egipt - Polska 3:2 (25:19, 14:25, 22:25, 25:22, 15:12)
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2008, 21:06   #784
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jutro posiedzą w piramidach to im przejdzie.
__________________
Pozdrawiam
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2008, 10:17   #785
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wie ktoś na jakim kanale transmitują mecze polek w World Grand Prix, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć??
Wczoraj grały z Kubą i przegrały 3:1. Dzisiaj grają z Włoszkami, zobaczymy jak im pójdzie.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2008, 17:34   #786
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A nasi siatkarze znowu pokazali się z nie najlepszej strony, przegrywając w kiepskim stylu z Chinami 1-3. Mam nadzieję, że to tylko efekt przygotowań do Olimpiady, bo jeśli nadal będę grali tak samo, to mogą zapomnieć o wyjściu grupy
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2008, 22:44   #787
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
WGP i LŚ nie jest docelową imprezą zespołów startujących w IO i nie inaczej jest z polskimi zespołami. WGP i LŚ traktują one jako jedną z form przygotowania się do Igrzysk, trenerzy dają odpocząć podstawowym zawodnikom/zawodniczkom. Więc nie ma co się martwić o słabsze występy naszych zespołów.

Mówiliście, że z Egiptem powinniśmy wygrać z zawiązanymi rękami, ale popatrzcie na ich mecze z Japonią (oba przegrane przez Japończyków).

Fakt - miło by było oglądać polskie zespoły w finałach, ale jak się tam nie dostaną to nie róbmy tragedii. Pamiętajcie, te imprezy są może i prestiżowe, ale ważniejszą imprezą w tym roku jest Olimpiada. Ja się bardziej martwię Mistrzostwami Europy mężczyzn,, a konkretnie kwalifikacjami do nich, Polska musi walczyć o kwalifikacje w barażach, a powinna już dawno mieć pewny występ w tym turnieju.

Wracając do LŚ i WGP to właśnie przygotowywania do IO zespołów startujących w obu imprezach dają szanse wybić się takim zespołom jak Egipt, które nie są na wysokich miejscach w rankingu FIVB i nie startują w Olimpiadzie, dlatego też te turnieje są dla nich imprezami docelowymi.

To się rozpisałem. Sorrry...ale jakąś takom wenę miałem do pisania.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2008, 10:17   #788
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zgadzam się, że Liga Światowa to tylko element przygotowań do Olimpiady. Wcale nie oznacza to jednak, że mamy przegrywać z kim popadnie. A tak się składa, że akurat Egipt wystąpi na Olimpiadzie i to nawet z nami w jednej grupie! Dlatego tym bardziej uważam, że nie powinniśmy im pokazywać, że można z nami wygrać.
Dzisiaj mecz z Chinami znacznie bardziej zacięty, no i w końcu pojawił się na boisku Mariusz Walzły. I od razu miało to ogromny wpływ na wynik - w ciągu nieco ponad 2 setów (w tym tie-break) zdobył 14 pkt atakiem, po 3 blokiem i zagrywką i Polska wygrała 3:2
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2008, 08:30   #789
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z Japonią idzie jak narazie dobrze 2:0 mamy
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2008, 16:23   #790
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ojej...
Co to si***281; porobi***322;o... Nasze Z***322;otka, jako***347; nie b***322;yszcz***261;..
a tie-break -> tragedyja jaka***347; normalnie...
Oby w Pekinie by***322;o lepiej.
Zreszt***261;, na pewno b***281;dzie lepiej
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2008, 23:24   #791
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ten temat jakoś tak zginął w gąszczu innych tematów w off topie, więc proponuje przywrócić go do dawnej świetności, kiedy to większość czasu widniał na szczycie tematów, zaraz pod przyklejonymi. Sam tego nie zrobię więc pomóżcie mi.

Ale wracając do siatkówki: Pewnie jak wszyscy wiecie Polska reprezentacja mężczyzn pożegnała się z Ligą Światową po 2 meczach rozegranych w Rio w Final Six tegoż turnieju. Meczy półfinałowych niestety nie oglądałem i bardzo tego żałuję patrząc na wyniki: Brazylia - USA 0:3 (w pierwszym momencie nie dowierzałem własnym oczom, ta w decydujących momentach niepokonana Brazylia uległa, powiedzmy sobie szczerze, o wiele wydawało by się zespołowi USA) Serbia - Rosja 3:0 (tu wygrana Serbii jakoś mnie nie zaskoczyła, ale myślałem że Rosjanie powalczą i będzie 5 setów).

Kobieca reprezentacja jeszcze szybciej pożegnała się z rozgrywkami World Grand Prix bo po fazie grupowej, wygrywając raptem jeden mecz i to z Turcją. W odniesieniu do kobiecej reprezentacji to co zrobił Bonitta z Skowrońską, Barańską i Skorupą, chodzi o wyrzucenie z kadry za niestawienie się na kolacji po pogrzebie Agaty Mróz, jest niedopuszczalne nie wyjaśniając tego najpierw z siatkarkami, a z tego co mówią sami zainteresowani wynika, że to nie one są winne a menedżer kadry Maciej Tietiańec. Tym samym Bonitta popsuł nieco atmosferę w drużynie, no ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Teraz liczę na was! Piszcie, aby ten temat znów nie zatonął w głębinach Off topu.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2008, 08:58   #792
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Serbowie mają taki Power i dynamikę jak nasi jak zdobywali wice-świata,napewno są faworytem dziszejszego finału.A u naszych jakby ogień zgasł w piecu.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2008, 09:01   #793
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Moim zdaniem serbowie nie doci***261;gn***261; na takim poziomie do fina***322;u igrzysk.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2008, 10:13   #794
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
Moim zdaniem serbowie nie doci***261;gn***261; na takim poziomie do fina***322;u igrzysk.
Cyba, ***380;e im rosyjscy pi***322;karze po***380;yczyli tego syropku na kaszel, kt***243;rego dzia***322;anie widzieli***347;my na Euro i nie b***281;d***261; go pi***263; szklankami...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2008, 12:22   #795
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zgadzam się z popsem, Serbowie mogą nie dociągnąć w takiej formie do końca igrzysk. No ja mam nadzieję, że nasi też w takiej formie nie będą na igrzyskach, tylko lepszej oczywiście.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
siatkowka


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.