Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.03.2004, 21:01   #16
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Moj nick powstal od nazwiska (Czernik), niby zdrobniale. Denerwowalo mnie nazywanie po nazwisku to kumple, jak bylismy kiedys na fajce, wymyslili "czero" i tak juz zostalo .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.03.2004, 23:01   #17
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedys przyszedl do mnie kumpel z propozycja dzialalnosci gospodarczej. Wymyslilismy RiT czyli Romek i Tadek (odwrotnie nie dalo sie!). Pozniej juz ciagnolem sam ta dzialalnosci i znowu musialem nadac nazwe. Zdecydowalem sie na RiT2 (szkoda, ze bez Tadka).
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 00:22   #18
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To ja sie nie bede nawet wychylal z moja historia ))
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 10:10   #19
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A moja ksywka hmm, kiedyś w telewizji leciała reklama farby do włosy Loki a że mam kręcone włosy to kumple z podstawówki podłapali temat i nazywali mnie od tej pory Loczek, no i tak to było
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 11:44   #20
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmm..... w moim przypadku wszystko zaczęło się od modemu i próby zakładania konta pocztowego na jednym z portali. Próbowałem wszystkiego, żeby założyć sobie konto... jako, że na imię mam Karol to próbowałem: Karol, domową xsywke Kao, Karolek itp. Jednak [o dziwo] wszystkie były już zajęte. Tata wpadł na pomysł, żebym wpisał Karollus [xsywka niczym ze starożytnej Grecji]. Jednak była ona zajęta... Ja natomiast zpisałem karolluss. Za jakiś czas zamieniłem "ss" na "Z" i tak już zostało...
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 11:59   #21
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hm, a ja?
pamietacie taki serial Jima Hensona? The Muppet Show
byl tam taki perkusista, maly zielony w beciku - Animal, strasznie go lubilem, bo nikt go nie rozumial, byl maly zadziorny i kochany stad wziala sie moja ksywa pzed blokiem (Zwierzak potem Zwierzu), a na starosc wrocilem do pisowni angielskiej, tylko wywalilem pierwsza litere (zeby nie bylo takie oczywiste o co lata )
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 12:11   #22
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=ksywa

i jeszcze pamiętam, że był chyba jeden bo Nimal już sie wypowiadał a Animalu

CIAPEK?
Na początku był Ażuch bo mamusia wołała na mnie Ażuś .
Potem Błażej (bo tak mam na imie jakby kto nie wiedział ) dostał troche piegów i kumpel nazwał mnie Ciapa (do dziś większość w sumie mówi Ciapa), w szkole średniej przekształciło to się na Ciapek . A że na forum ładniej chyba Ciapek niż Ciapa to jest Ciapek.
Szczerze? Jakoś średnio mi się podoba ta ksywa, ale już się z nią zżyłem i nie tylko ja w sumie może być heh.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 14:34   #23
Vavoom
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Vavoom
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 229
Vavoom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moja ksywka pochodzi z nazwy utworu "Deep Purple - Vavoom, Ted The Mechanic". Dawniej słuchałem intensywnie tego zespołu, a samo "Vavoom" podobało mi się. Stopniowo przekonywałem otoczenie do mojej nowej ksywki, aż tak już zostało. Do dzisiaj nie wiem co ona dokładnie oznacza
Vavoom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 14:55   #24
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kiedys wielki fan Star Trek (teraz troche mniej) i tej postaci - pana Spocka
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 16:52   #25
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
dokladnie i to ja go stworzylem
pozdro
Pamietam, pamietam. Wtedy nawet sie w nim wypowiedzialem. Ale ze moja historia nie jest specjalnie ciekawa, to nie bede sie powtarzal
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 19:35   #26
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To ja wam powiem ze od wczoraj mam xywe w szkole "motyl-master" ale historii nei bede tu przedstawaił bo mnie "głosy" z forum wywalą.....
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 20:51   #27
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mój nick wzioł się od mojego nazwiska ktoś je przekręcił i tak wyszło na początku nie lubiłem jak tak kumple na mnie wołali ale przyzwyczaiłem się. PAJA

Drugi (mniej go używam) playermip player-gracz mip-made in poland tak sobie kiedyś zobaczyłem to słowo na jakiejś kartce sam nie wiem co tam było.

Który jest fajniejszy
to napisałem w tamtym temacie
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 22:02   #28
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez paja
Mój nick wzioł się od mojego nazwiska ktoś je przekręcił i tak wyszło na początku nie lubiłem jak tak kumple na mnie wołali ale przyzwyczaiłem się. PAJA

Drugi (mniej go używam) playermip player-gracz mip-made in poland tak sobie kiedyś zobaczyłem to słowo na jakiejś kartce sam nie wiem co tam było.

Który jest fajniejszy
to napisałem w tamtym temacie
he, w tym to napisales... przewroc o kartke do przodu
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 22:24   #29
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiem ale to napisałem w tamtym starym topicu bylo bardziej rozwinięte
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2004, 22:39   #30
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na wstepie powim ze moj nick nie ma nic wspolneho z moim nazwiskiem, imieniem etc Adriian Wroński jestem, wiec `a` i `w`moza se jedynie skojarzyc. A z moim nickiem to bylo tak: kiedys moda na takzwane tagi byla, czyli podpisy na morach mazane sprayem w moim otoczeniu sie tak to nazywalo. wiec usiadlem przy biurku i zaczelem kombinowac co by tu na murze fajnie wygladalo. no i napisalem na kartce `mallow`. pozniej okres mIRC`a wiec trza bylo pododawac bajerow trochi i to bylo tak:
1.) mallow
2.) MALLOW
3.) MALLOW^ML [ml to taki bajerek skrocik od MaLlow, poznij byla odznaka naszego ircowego teamu z kolegami]
4.) [MALLOW}
5.) mAllOw
6.) [mAllOw]
i oto jestem narazie nie planuje zmieniac mojego internetowego ja. w towarzystwie nazywaa mnie Wrona od nazwiska ostatnio mnie kreca jakponskie imiona z mangi, ale jakos se nie moge zadnego wybrac no ale kiedys cos sie znajdzie
pozdro
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.