Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2003, 18:10   #1
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skoki narciarskie: Polska w grupie najsłabszych!

Cytuje za Onetem:

Cytat:
W przyszłym sezonie rywalizacja w zawodach o Puchar Świata w skokach będzie odbywać się na nowych zasadach. Reprezentacja Polski została zakwalifikowana do grupy najsłabszych krajów i będzie mogła wystawić tylko dwóch zawodników - czytamy w "Sporcie".
No panowie, to chyba jakas paranoja juz. Zobaczcie jakie wstretne metody stosuje sie wobec Polski. Nie mozna Malysza odciagnac od wielokrotnego zwyciezania to zmienilo sie zasady i kuriozalnie zakwalifikowalo Polske do najslabszych krajow, co oznacza obciecie 50% zawodnikow. Nie jestem zagorzalym fanem sportu ale taka wiadomosc nawet mnie ruszyla, co jest grane?
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2003, 18:22   #2
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ale co ty wypisujesz.
Jakie wstretne metody?
Po prostu poziom wzrosnie i na dodatek nie bedzie trzeba placic za darmozjadow, ktorzy lecieli nie na zawody, a na wycieczki.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 18:44   #3
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zauwaz ze podkreslilem kwalifikacje Polski do najslabszej grupy. To chyba troche smieszne, nie sadzisz? Chocby ze wzgledu na wybitny talent i osiagniecia Malysza w ostatnich sezonach. A "darmozjadami" nazywasz tych dwoch zawodnikow ktorych nam obcieto a ktorzy mieli szanse wybic sie w przyszlosci tak jak Malysz? Przeciez nikt od razu nie jest geniuszem skakania. Kierujac nas kuriozalnie do najslabszej grupy odebrano nam prawa do posiadania 4 zawodnikow a tym samym zmniejszono szanse na zwyciestwo. Inne kraje, ktore nie maja tak dobrych zawodnikow jak Malysz, maja teraz przewage - nawet jesli jednemu nie wyjdzie to jeszcze 3 innych moze zwyciezyc. A u nas poza Malyszem pozostaje tylko jeden. To takie proste, nie widzisz tego wszystkiego?
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 19:31   #4
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja trzymam stronę Werona (nie tylko dlatego ,że go lubię) , uważam ,że ma rację. A salvador nieraz mnie wqr***** i zalazł mi za skórę ;P Teraz ja się odwdzięczę ;P
__________________
mati1700 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 19:44   #5
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No dupowłazów ci u nas dostatek.. takich co to nie maja wlasnego zdania ale chetnie sie pod kogos podlaczaja. Moje gratulacje. Ja nie jestem tak malostkowy i nawet ci jeszcze czasem pomoge jak zadasz na Forum jakies pytanie a ja bede znal odpowiedz. Pozdrawiam.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:31   #6
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Zauwaz ze podkreslilem kwalifikacje Polski do najslabszej grupy. To chyba troche smieszne, nie sadzisz? Chocby ze wzgledu na wybitny talent i osiagniecia Malysza w ostatnich sezonach. A "darmozjadami" nazywasz tych dwoch zawodnikow ktorych nam obcieto a ktorzy mieli szanse wybic sie w przyszlosci tak jak Malysz? Przeciez nikt od razu nie jest geniuszem skakania. Kierujac nas kuriozalnie do najslabszej grupy odebrano nam prawa do posiadania 4 zawodnikow a tym samym zmniejszono szanse na zwyciestwo. Inne kraje, ktore nie maja tak dobrych zawodnikow jak Malysz, maja teraz przewage - nawet jesli jednemu nie wyjdzie to jeszcze 3 innych moze zwyciezyc. A u nas poza Malyszem pozostaje tylko jeden. To takie proste, nie widzisz tego wszystkiego?
Ale tylko Malysz jest dobry a reszta co?
Siedzi na ogonach.
Kto niby mial sie wybic?
Mateja?
On jest mlody?
Teraz to zartujesz.
A moze Tonio Tajner powinien jezdzic.Tatus go tylko popycha a ten czlowiek nic soba nie prezentuje.
A jak juz pojawia sie zdolni zawodnicy to moment Polska wejdzie wyzej.
Narazie niech oszczedzaja na nowe stroje.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:37   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coz przykre to jest ale przyznajmy otwarcie ze u nas poza Malyszem jest tylko przepasc a na zawodach pucharu swiata trzeba jednak cos tam prezentowac. Naszym skoczkom, przynajmniej niektorym poza Malyszem, faktycznie chyba sie wydaje ze jezdza na wycieczki. Sprawiali wrazenie jakby ten tryb uprawiania sportu calkowicie im odpowiadal. Powinni to zrozumiec ze najpierw trzeba sie gdzies troche nauczyc zeby moc awansowac do swiatowej elity. Oby potraktowali to jaka nauczke i wzieli sie do roboty. Ci ktorym bedzie zalezec cos osiagna a reszta niech zajmie sie czyms innym. To tyle...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:39   #8
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
salvador - prosze... jesli chcesz byc traktowany jak czlowiek na poziomie to sie tak zachowuj - bufonada jaka bije z sporej czesci wypowiedzi (a czasem niebezpieczny fanatyzm i ogladanie tylko CZARNEJ strony tematu kiedy tak jest wygodnie - najpierw Ich3, teraz UE) nie pozwala traktowac cie powaznie choc chcesz przeciez sprawiac wrazenie speca-informatyka ktory na dodatek wie to i owo o swiecie - piekna postawa - tylko nie te srodki

zauwazylem ze poruszasz tematy tzw drazliwe - nie jestem pewnien czy to jest dobre miejsce... zwlaszcza ze kiedy przedstawiasz swoj poglad zaczynasz odrazu tepic poglady przeciwnika zamiast argumentowac swoje - one wbrew pozorom wcale nie trzymaja sie w 100% kupy

nie pros mnie o przyklady tylko sie zastanow nad tym co napisalem

a co do Malysza i reszty Orlow...
w mojej opinie panuje opinia ze warto by bylo malysza puscic.. bez trenera na 90% nie straci formy.. bo zastanawiajace jest to ze skoczkowie zamiast sie rozwijac nieustannie sie cofaja
drugim wyjsciem jest trener z zagranicy - ale to nigdy nie przejdzie przez sito ukladzikow w PZN - taki Kojonkowski zrobilby porzadek - zaczynajac od wywalenia nieudacznikow i zmotywowania pozostalych (kto poza malyszem by zostal? no kto? chyba tylko Pochwala/Bachleda..)

__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 24.04.2003 o godz. 20:42
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:45   #9
-=KoWaLiK=-
Gość
 
Posty: n/a
Apropo darmozjadow
Dowcip:
Wnuczek z dziadkiem ogladaja jakies biegi.
wnuczek pyta: dziadku, dokad ci panowie biedna?
dziadek: do mety, wnuczku.
w: a po co oni biegna ?
dz: pierwszy dostanie nagrode?
w: TO PO CO BIEGNIE RESZTA ?
---------------------------------------------------
no wlasnie, po co mamy wysylac 4 zawodnikow, ponosic ogromne koszta, skoro i tak przewaznie nawet nie kwalifikuja sie do drugiej rundy skokow? bez sensu, wysylac samego malysza z tym drugim burakiem i tyle !
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:52   #10
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sid, jezeli poruszam jakis temat to nie dla zgrywy i chwili radosci a po to zeby moc podyskutowac i wymienic sie pogladami. W ktorym miejscu mozesz mi zarzucic brak kultury lub lamanie zasad dyskusji np. w watku o UE? To ja zostalem nazwany faszysta bodajze przez kogos a nie odwrotnie wiec dlaczego masz do mnie jakies pretensje? W przypadku Ich3 takze wyrazilem swoje zdanie oraz bronilem go w granicach rozsadku bo tak nakazuje mi kregoslup moralny jaki posiadam. Jesli natomiast bardziej ciesza cie glupawe wypowiedzi nastoletnich uzytkownikow niz dojrzale rozmowy to juz Twoj wybor ale przynajmniej nie rob ze mnie durnia publicznie. A co ma do tego moja profesja to juz w ogole nie rozumiem.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 20:58   #11
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
durnia z calym szacunkiem robisz z siebie sam - bo jakim prawem sam oceniasz to co piszesz jako madre i wlasciwe? kulturalny czlowiek nigdy sam sie nie oceni publicznie a inteligentny czlowiek nawet bedzie wiedzial dlaczego sie tego nie robi

ide glosowac (jak to MOJA sprawa ktora nei chce sie z toba dzielic) pogladow nie zmienia demagogiczne posty czy wizje EOG.. skoro sa w niej kraje unii to czemu nie mamy do niej wstapic rownolegle? jest jakies 'ale'?

ps. niestety - rowniez z szacunkiem - nie sprawia mi radosci intelektualnej czytanie twoich postow... stanowczo za szybko przechodzisz na 'flame' mode i jedziesz po ludziach - preferujemy tu inny poziom dyskusji (fakt - ja teraz po tobie troche pojechalem... - ale coz - nosi mnie juz jak czytam niektore kawalki)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 21:11   #12
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Doprawdy, w ktorym miejscu "sam siebie oceniam"? Zawziales sie na analize moich postow chyba, tyle tu glupawych wypowiedzi czesto a Ty juz nie pierwszy raz wiercisz dziure akurat w moim brzuchu. Wyrazam swoje zdanie i bronie moich racji, wynika to z asertywnosci i ciesze sie ze taki wlasnie jestem. Wole byc mocno asertywny niz nijaki, co jest tak popularne w tych smiesznych czasach. Sek w tym ze ludzie o wlasnych pogladach, nie pasujacych do standardow kreowanych przez media, sa niewygodni. Czyzbys i Ty tak uwazal? Dlaczego z watku o UE wyciagnales akurat MOJE wypowiedzi i do mnie pijesz? Nie widziales co wypisywal pala i w jakim tonie? Moze dlatego to przeoczyles ze masz takie zdanie jak on w kwestii UE? W kazdym razie jakos nie widze w tym ukladzie obiektywizmu jaki wypadalo by abys zachowal jako moderator. Co do EOG to najpierw zapoznaj sie dokladnie z tym co napisalem a potem komentuj. Cala moja wypowiedz o EOG podsumowujesz czterema wyrazami? Troche malo.

Z calym szacunkiem, mnie tez czesto nosi kiedy czytam malo wywazone posty, a troche ich tu jest. Roi sie od bledow ortograficznych, prostactwa gramatycznego i jezykowego oraz innych. Ale ty akurat MNIE wybrales do osmieszania publicznie. To bardzo interesujace, bede mial na uwadze na przyszlosc i ogranicze sie do pisania o dupie Marynii przy uzyciu polslowek, zeby przypadkiem nie dac Ci pola do kolejnej, stronniczej krytyki.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 21:30   #13
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)

Z calym szacunkiem, mnie tez czesto nosi kiedy czytam malo wywazone posty, a troche ich tu jest. Roi sie od bledow ortograficznych, prostactwa gramatycznego i jezykowego oraz innych. Ale ty akurat MNIE wybrales do osmieszania publicznie. To bardzo interesujace, bede mial na uwadze na przyszlosc i ogranicze sie do pisania o dupie Marynii przy uzyciu polslowek, zeby przypadkiem nie dac Ci pola do kolejnej, stronniczej krytyki.
Troche przesadzasz.
Powiem Ci, ze tez zauwazylem, iz postawa twoja wskazuje na wysokie mniemanie o sobie co starasz sie udowodnic na kazdym kroku.
Widocznie wywodzisz sie z tzw. gatunku ludzi "co to nie on"
Mam nadzieje, ze wiesz o czym pisze
Osobiscie nie mam nic do Ciebie.
Jestem w miare tolerancyjny i staram sie zrozumiec kazdego.
Ale troche przesadzasz swoim zachowaniem(jak juz wspomnialem zreszta wyzej)
I co z tego, ze ktos popelnia bledy ortograficzne i inne przez Ciebie wymienione?
Przeciez tu pisza ludzie w roznym wieku i moga sobie na to pozwolic.
Nie wymagajmy cudow od jedenastolatka.
A Twoje zachowanie szczegolnie nie spodobalo mi sie w topicu o problemie z modemem na linuksie.Nie ladnie potraktowales malloweksa(sorki jesli przekrecilem nicka).
No ale nic zrobil sie maly offtopic.
A skoczkow ci u nas niedostatek.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 21:48   #14
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Weron, Twoja wywazona krytyke przyjmuje z szacunkiem i przemysle pare rzeczy. Slusznie zauwazyles ze mam o sobie wysokie mniemanie ale zauwaze przy okazji ze i prawo mam do tego pelne, czego nie bede tutaj wykazywal ale wierz mi, ze tak jest :-)

Jadac dalej.. nic nie mam do bledow ortograficznych, kompletnie nic. Pisalem do Sid'a w kontekscie tego, ze czepia sie mnie jak rzep podczas gdy doprawdy niejednemu tutaj mozna cos zarzucic. I tylko tyle. Gdyby zszedl ze mnie w koncu to bylbym bardzo zadowolony, ew. moglby przeniesc na priv tego typu komentarze zamiast publicznie uzywac swojej pozycji moderatora do wyglaszania stronniczych opinii.

Co do modemu to nie wiem czy czytales moj ostatni post w tamtym watku, jakis czas temu zaoferowalem mallowexowi konkretna pomoc, przejrzyj prosze, zanim napiszesz ze nieladnie go potraktowalem. Jakos nikt inny nie zaoferowal sie z takową a ja, "ten brzydki" wlasnie tak.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2003, 23:07   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie chce sie tutaj bawic w adwokata Salvad0ra, bo i pewnie on tego nie potrzebuje, ale w dyskusji tej zdecydowanie stanalbym po jego stronie.

Osobiscie musze przyznac, ze jego wypowiedzi sa chyba najbardziej przemyslanymi i gramatycznie (i ortograficznie, co naprawde ma znaczenie - niektorzy mogliby chociaz rzucic okiem na to, co napisali, zanim umieszcza to na forum) napisanymi na tym formu. I ja nie widze tu zadnej bufonady czy celowego wdawania sie w dyskusje. Widze tu osobe, ktora ma odwage wyrazac swoje poglady i robi to w naprawde przemyslany sposob. Nie wiem dlaczego wiele osob tak to krytykuje.

A drazliwe tematy - no coz, moze, ale nawet jesli takie porusza to czemu nie, od tego w koncu rowniez jest forum - a przynajmniej offtopic. Zreszta zaden temat nie jest drazliwy sam w sobie. To od naszego podejscia zalezy, czy spowoduje on inteligentna dyskusje, czy tez wzajemne obrazanie sie. A wina nigdy nie lezy tylko po jednej stronie. Proponuje troche wiecej wyrozumialosci i tolerancji.


A co do samego tematu tego topicu to mnie rowniez tego typu zagrywki troche denerwuja. Z jednej strony to prawda, ze tylko Malysz poki co reprezentuje wysoki poziom, ale on rowniez nie bym mistrzem od poczatku. Niewiele osob obserwowalo jego kariere zanim zaczal odnosic sukcesy, ale ona juz trwala kilka lat i miala nawet sie zakonczyc. Dostal jednak szanse trenowania i ja wykorzystal. Przez to, co robi jakas szanowna komisja, nasi inni skoczkowie moga juz nie miec takiej szansy. A to, ze teraz rzadko kwalifikuja sie chocby do drugiej rundy? Dajmy im szanse i cieszmy sie, ze mamy Malysza. On nie bedzie skakal wiecznie, ale kiedy przestanie, byc moze ktos go zastapi. Na pewno jednak nie bedzie nastepcy, jesli nasi pozostali zadownicy nie beda mieli szansy trenowac...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.