Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.03.2005, 13:54   #211
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Wg mnie Ahonen nie musial tak daleko skakac, byla to glupota, bo i tak wiadomo, ze jest mistrzem
No widzisz, jasne, że nie musiał. Ale właśnie o to chodzi, że to zrobił. Dla Ciebie może to być głupota, dla mnie to jest właśnie świadectwo wielkości tego człowieka i sportowca.

Szaranowiczowi rzadko zdarza się powiedzieć coś z sensem, ale z niedzieli wyjątkowo muszę się z nim zgodzić. Powiedział najpierw to samo, co Ty. Że przecież Ahonen miał już wszystko wygrane i nie musiał nic ryzykować. Ale zaraz dodał, że przecież gdyby tego nie zrobił, gdyby taki nie był, to nie osiągnąłby tego wszystkiego.

Dla mnie naprawdę to, co zrobił, było dużym wyczynem.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.03.2005, 17:22   #212
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
ale przynajmnie "polski cyrk" się skończył teraz parę miesięcy na zrobienie porzadku nei wiem czy wina trenera skoczków czy zarządu takie zamieszanie i już nei wiem kto kręci!
No nie bylbym taki pewny.Sledze caly czas wszystkie wiadomosci sportowe na onecie.I przed chwila przeczytalem znowu o tych klotniach pomiedzy menadzerem Malysza a PZN-em.Sam Malysz nawet sie w to miesza zamiast wziasc sie za sport."Za malo mu placa najwidoczniej..."Tak czuje, ze ta jego zonka tez macza w tym paluchy.Musi z chlopaka niezle doic.A ten zamiast za trening to wzial sie za kalkulator.
I dlatego byl w klasyfikacji 4 a nie powiedzmy 2.
Choziaz to i tak niezly wynik to 4 miejsce.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2005, 17:48   #213
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja mam inny punkt widzenia na ten temat.
jak malysz nie byl slawny to Federer byl jedynym ktory wyciagnal reke do polaka i jak widac, bylo to dobre posuniecie, po prostu mu sie to oplacilo.A teraz jak adam jest slawny, to PZN, czyli banda nierobow (jak zreszta wiekszosc działączy) ma wielkie problemy do Federera.... w ogole ten caly prezes PZN.... to jakos nie widze zeby cos dobrego robil dla polskic skokow, a adam im bije taka kase ze szkoda gadac... oni go powinni na rekach nosic , a nie narzekac.....bo wg mnie to tylko zasluga Małysza ze np. w Zakopanem jest taka impreza jaka jest.
A druga sprawa.... Po co zwalniali Tajnera? wg mnie to byl dobry trener. zartudnili Kuttina, niby AUSTRIAK, lepszy niz nasz malutki polaczek,ktory to niby nie umie inny polskich skoczkow wyszkolic,a kuttin co zrobil nic wiecej... jedyne co jest lepsze, to to, ze czasem w kadrze pojawia sie skoczkowie z kadry B(ktora szkolil drugi austriak,ktoremu jednak cos wychodzi). A ci wlasnie skoczkowie maja wielki talent, jak np. Kamil Stoch. mozna zrecz tylko jedno:
A to polska wlasnie.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2005, 19:20   #214
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
No nie bylbym taki pewny.Sledze caly czas wszystkie wiadomosci sportowe na onecie.I przed chwila przeczytalem znowu o tych klotniach pomiedzy menadzerem Malysza a PZN-em.Sam Malysz nawet sie w to miesza zamiast wziasc sie za sport."Za malo mu placa najwidoczniej..."Tak czuje, ze ta jego zonka tez macza w tym paluchy.Musi z chlopaka niezle doic.A ten zamiast za trening to wzial sie za kalkulator.
I dlatego byl w klasyfikacji 4 a nie powiedzmy 2.
Choziaz to i tak niezly wynik to 4 miejsce.
Dokładnie. Sam mam wrażenie, że Małysza naprawdę stać na dużo więcej. I to stać w tym sensie, że on po prostu cały czas jest cholernie dobry, jeden z najlepszych jeśli nie najlepszych (postawiłbym go obok Ahonena, a koło nich ewentualnie jeszcze z dwóch - trzech skoczków). Ale przez to, co dzieje się u nas wokół skoków to już nie jest tak jak kilka lat temu, kiedy będąc na zawodach koncentrował się tylko na skoku. Teraz po prostu jest za dużo spraw w około i nic dziwnego, że nie można się skupić tylko na tym, na czym teoretycznie się powinno.


@ Stef

Dobrze powiedziane. Według mnie Tajner był naprawdę świetnym trenerem i zwalnianie go było głupotą. Ale tak to jest, jak w jakiejś dziedzinie pojawiają się większe pieniądze. Zaraz znajdzie się sto osób, które chcą zrobić tyle "dobrego" dla "idei"..

Co do Federera to podobała mi się wypowiedź Małysza, bezpośrednio po zawodach. Powiedział, że on ma podpisany kontrakt z Federerem, którego nie zamierza zmieniać i ciekawi go, co z tym zamierza zrobić polski związek. Widać też było po tej wypowiedzi, że wkurza go ta cała sytuacja i poczynania niektórych ludzi. Zresztą, trudno się dziwić...

"A to polska właśnie"... kurde, ile w tym stwierdzeniu jest prawdy, smutnej prawdy...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2005, 20:35   #215
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak zwykle do konca to i tak nie bedziemy wiedziec o co tak dokladnie poszlo.
W kazdym razie nie tylko w narciarstwie sa takie dziwne problemy.
Siatkarki do tej pory podobno nie dostaly pieniedzy za mistrzostwo europy, konflikt pomiedzy Korzeniowskim a Szewinska, ostatnio bylo glosno o sprawie PZPN kontra grupa G4.Napewno bylo wiecej takich roznych przepychanek.
Zle sie dzieje w panstwie Polskim
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2005, 21:30   #216
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja rowniez staram sie sledzic rozwoj sytuacji Malysz - PZN. Powiem tak, zle sie dzieje juz chyba trzeci rok a zaczelo sie jak po wielkim sezonie Adama nagle z przedziwnych powodow PZN podziekowal za dalsza wspolprace dr Blecharzowi i Zoladziowi (czy moze Zoledziowi). Nagle ich brak jakby Malyszowi podcial skrzydla....potem sprawa trenera, tez jakas dziwna. W ogole duzo dziwnych zmian i roszad robi PZN. Dzis juz Malysz mowil ze Blecharz juz nie wroci...choc staral sie z nim kontaktowac i pytac o powrot.

Stare powiedzenie mowi ze nie zmienia sie koni w wygrywajacym zaprzegu. PZN chyba go nie zna.

Jestem ciekaw co wyjdzie z tego calego zamieszania. Dzis pisali ze Malysz nie wyklucza odejscia z kadry i zalozenia Malysz-team z Kuttinem i Federerem. Ciekawe co zrobi PZN, przeciez dla nich Malysz to kura znoszaca zlote jajka, bez niego po prostu nie ma polskich skokow. Z czego beda zyc dzialacze jak zabraknie tych jajek? Z drugiej strony Malyszowi diabelnie zalezy na medalach olimpijskich, wiec wszystkim powinno zalezec na kompromisie.

Z tego co pisza np na onecie, to jednak w porownaniu do wypowiedzi dzialaczy PZN-u slowa Malysza sa duzo bardziej dyplomatyczne. Widac ze jest tym wszystkim wkurzony, ale jakos delikatnie to wyraza.
Podobno we wtorek bedzie konferencja prasowa Malysza a w srode PZN. Oj chyba bedzie sie dzialo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2005, 01:48   #217
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
[...]
Stare powiedzenie mowi ze nie zmienia sie koni w wygrywajacym zaprzegu. PZN chyba go nie zna.
[...]
@grzeniu swięte słowa Małysz+Tajner+Blecharz+Żołądź, czas na reaktywację
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.