Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.01.2005, 22:11   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
to teraz ja mam pytanie - normalnie zgredzę i docinam a teraz mam problem - potrzebuję kupić 'zestaw do skype' - czyli słuchawki z mikrofonem, najlepiej na usb w cenie rozsądnej [w praktyce najtansze, bo tu mi na jakosci dzwieku nie zalezy] - czy ktos z was uzywa podobnego wynalazku? jesli tak to jakiego

widzialem ciekawe zestawy na bluetooth/usb - bardzo wygodne, bez kabla itp ale jakos nie wiem czy moja dzwiekowka by nie zglupiala od takiej technologii

pytam bo rozmowy na glosnikach odpadaja a na sluchawkach walkmanowych to sorry [krótki kabel i mic trzymany w rece]
To może zainteresuj się tym, o co ja pytam, a konkretniej tym, co poleca Yankee. Sprzęt wygląda na dobry


@ Yankee

Dzięki za obszerny opis. Zastanawiam się jeszcze tylko nad tą jakością dźwięku... Co do jakości basów nie mam wątpliwości, bo nawet ten model, który oglądałem, był pod tym względem rewelacyjny, martwi mnie tylko to przytłumienie... Bo w tym modelu, który oglądałem miałem wrażenie, jakbym na dobrej jakości sprzęcie wziął pokrętło od tonów wysokich i przesunął je na minimum... Mówisz, że te, które masz, nie mają tego problemu?

Ale zinteresowałeś mnie, poszukam w jakimś sklepie tego modelu i sprawdzę, jak brzmi. Jeśli rzeczywiście są takie dobre, to wykosztuję się na te 100 złotych
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.01.2005, 22:16   #32
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
widzialem ciekawe zestawy na bluetooth/usb - bardzo wygodne, bez kabla itp ale jakos nie wiem czy moja dzwiekowka by nie zglupiala od takiej technologii

zglupiec nie zglupiala by, bo nawet przez nia nie szlo by nic tylko bezposrednio skype-usb-bluetooth-sluchawka+mic-ucho+usta, ale czy cena nie odstraszyla Cie?
tak samo jak kupisz mic+headphones na usb, dzwiekowke mozesz wyjac...
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 01:12   #33
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
... martwi mnie tylko to przytłumienie... Bo w tym modelu, który oglądałem miałem wrażenie, jakbym na dobrej jakości sprzęcie wziął pokrętło od tonów wysokich i przesunął je na minimum... Mówisz, że te, które masz, nie mają tego problemu?
...
z niczym takowym się jeszcze nie spotkałem, tzn. nie miałem okazji usłyszeć

ale najlepiej jak mówisz, trzeba się przejść, założyć na uszy, posłuchać co w trawce piszczy i wtedy ewentualnie kupić
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 09:45   #34
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL
z niczym takowym się jeszcze nie spotkałem, tzn. nie miałem okazji usłyszeć

ale najlepiej jak mówisz, trzeba się przejść, założyć na uszy, posłuchać co w trawce piszczy i wtedy ewentualnie kupić
Bingo. I tak też zrobię, muszę tylko znaleźć dobry sklep, w którym a) mają chociaż dostateczny asortyment tego typu sprzętu i b) dadzą mi możliwość jego przetestowania. Nie wiem, czy są w Polsce sklepy, które realizują te dwie funkcje...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 10:14   #35
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Bingo. I tak też zrobię, muszę tylko znaleźć dobry sklep, w którym a) mają chociaż dostateczny asortyment tego typu sprzętu i b) dadzą mi możliwość jego przetestowania. Nie wiem, czy są w Polsce sklepy, które realizują te dwie funkcje...
Hehe - no pewnie się nieco naszukasz
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 10:20   #36
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
andrzejj9: wawa - mediamarkt wiekszy jakis, sporo sluchawek do testow nie wszystkie podpiete
jak ja kupowalem sluchaweczki, bylem w salonie sony (krakow) koles powiedzial ze moze mi pokazac wszystkie sluchawki jakie maja, pod warunkie ze opakowania nie sa "zgzane", czyli kazde te mi da, co sie bez problemu wyjmia z pudelka.
tak tez bylo, tylko ze koles nie mogl mi doradzic, gral wielkiego hoiraka, a jak wyjalem mpio to oczy wielkie zrobil...
poszedlem potem do euro mix czy jakos tak i koles tez mi wyjmowal z pudelek sluchaweczki, kossa, sensehcostam no i inne...


wystarczy usmiechnac sie i poprosic o pomoc.
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 16:34   #37
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
andrzejj9: wawa - mediamarkt wiekszy jakis, sporo sluchawek do testow nie wszystkie podpiete
jak ja kupowalem sluchaweczki, bylem w salonie sony (krakow) koles powiedzial ze moze mi pokazac wszystkie sluchawki jakie maja, pod warunkie ze opakowania nie sa "zgzane", czyli kazde te mi da, co sie bez problemu wyjmia z pudelka.
tak tez bylo, tylko ze koles nie mogl mi doradzic, gral wielkiego hoiraka, a jak wyjalem mpio to oczy wielkie zrobil...
poszedlem potem do euro mix czy jakos tak i koles tez mi wyjmowal z pudelek sluchaweczki, kossa, sensehcostam no i inne...


wystarczy usmiechnac sie i poprosic o pomoc.
Ostatnio w MM gosc rozerwal mi pudelko (zgrzane) i dal do odsluchu

zalezy na kogo sie trafi
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 16:54   #38
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak... wystarczy zagadać, np. w Auchan kupowałem głośniki, spokojnie się spytałem czy można na sklepie podłączyć i sprawdzić jak grają, no i jak się okazało nie było z tym problemu
wkońcu klient nasz Pan
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 17:03   #39
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL
tak... wystarczy zagadać, np. w Auchan kupowałem głośniki, spokojnie się spytałem czy można na sklepie podłączyć i sprawdzić jak grają, no i jak się okazało nie było z tym problemu
wkońcu klient nasz Pan
Chyba jeszcze nie do końca w tym kraju - albo Wy mieliście większe szczęście do sprzedawców
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 19:34   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ja się zgadzam i jeśli poproszę, nie przewiduję większych problemów z otrzymaniem pomocy. Ale jednak jest to pewne uczucie, że sprzedawca robi mi jakąś łaskę i oczekuje, że ja w związku z tym dokonam zakupu... Oczywiście nie muszę, a zasady wpływu społecznego znam wystarczająco dobrze, żeby nie dać sobą w ten sposób manipulować, ale jednak pewne uczucie niekomfortowej sytuacji pozostaje. A chciałbym sobie w spokoju, sam, obejrzeć to, co chcę i przesłuchać konkretne modele. A tego niestety chyba żaden sklep w Polsce jeszcze mi nie zaoferuje.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 20:05   #41
Koolo
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 15.01.2002
Posty: 407
Koolo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do słuchawek to polecam AKG K-66 kupiłem je za 120 zł i jak dla mnie są naprawdę dobre (naturalny dźwięk) i warte swojej ceny.
__________________
TEAC CD-W524E NEC ND-2500A Matshita UJ-850S
Koolo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 20:52   #42
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak Sennheieser to tylko model HD595 ich poprzednik model HD590 zaliczany jest juz do klasyki, ale niestety to slono kosztuje, i nie maja mikrofonu
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2005, 00:00   #43
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Szczerze polecalbym sluchawki firmy Manhattan http://www.computer-garage.co.uk/64/6108.html

Bardzo dobre wykonanie i dobre wlasciwosci odsluchowe, bardzo czysty dzwiek, z dobrze odwzorowanymi basami i wysokimi tonami.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2005, 05:19   #44
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Szczerze polecalbym sluchawki firmy Manhattan http://www.computer-garage.co.uk/64/6108.html

Bardzo dobre wykonanie i dobre wlasciwosci odsluchowe, bardzo czysty dzwiek, z dobrze odwzorowanymi basami i wysokimi tonami.
Wyglądają nieźle, ale gdzie to w Polsce znaleźć?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2005, 14:41   #45
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Wyglądają nieźle, ale gdzie to w Polsce znaleźć?
Ściągnj sobie z Anglii
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
słuchawki

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.