Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.05.2005, 23:30   #1
kubislaw
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika kubislaw
 
Data rejestracji: 07.05.2005
Posty: 142
kubislaw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Słuchawki zamiast głośników......

Siemka mam następujący problem :
mam głośniki podpięte pod jedno z wejść karty, i chciał bym podłączyć sobie słuchawki . W taki sposób, żebym nie musiał odłączać głośników za każdym razem gdy chce korzystać z słuchawek!!!!!!!!!!
Jak podłączam słuchawki pod drugie wejście karty lub pod wejście na słuchawki napędu to nic się nie dzieje tzn. nadal muza leci z głośników, a nie z słuchawek .
Jak mógłby mi ktoś pomóc bym był wdzięczny.
Pozdrawiam
kubislaw jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.05.2005, 00:03   #2
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jezeli w glosnikach nie masz gniazda (a wiekszosc glosnikow ma) to mozesz sobie kupic taki rozdzielacz - popytaj w sklepach audio lub z elektronika o rozdzielacz MiniJack.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 08:11   #3
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jak drivery karty nie umożliwiają klonowania, to z muzą możesz sobie poradzić Foobarem - plugin kopiujący stereo na tyły.
Inna opcja to przedłużacz i przepinanie gdzieś pod ręką.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 08:52   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Rozdzielacz dostaniesz na Allegro za nawet 3 złote. Z tym, że w moim przypadku akurat się to nie sprawdziło. Albo w ogóle nie było dźwięku, albo pojawiały się jakieś trzaski, czy inne atrakcje.. Generalnie kiedyś przez dłuższy czas miałem w opcjach karty muzycznej ustawione głośniki quadro (4), dzięki czemu dźwięk wychodził z karty dwoma wyjściami. Pod jedno miałem podłączone głośniki, pod drugie przedłużacz do gniazda słuchawkowego z przodu obudowy. I kiedy chciałem używać tylko słuchawek, po prostu wyłączałem lub ściszałem głośniki i podłączałem słuchawki. Było to bardzo praktyczne, ale miało jeden mankament. Otóż w grach z dźwiękiem przestrzennym mogło się okazać, że słyszysz tylko niektóre odgłosy - po prostu część przekazywana była na słuchawki, część na głośniki. Mi to specjalnie nie przeszkadzało, bo i tak za dużo nie grałem, a i nie we wszystkich grach to występowało, niemniej jednak trzeba do wziąć pod uwagę. W każdym razie sposób polecam.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 13:05   #5
Muszka
Registered
 
Avatar użytkownika Muszka
 
Data rejestracji: 13.09.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 14
Muszka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
powrót do temtu

wracam do tego tematu, bo mam bardzo podobny problem tyle, ze u mnie az tak zle nie bylo. Gdy podlaczylam sluchawki do drugiego wejscia - nie bylo zadnej reakcji, natomiast gdy kabel od głosnikow podlaczylam w drugie wejscie a sluchawki tam gdzie byly glosniki - to wszystko pieknie dzialalo. Problem w tym ze po ponownym uruchomieniu komputera juz nie dziala nie wiem czy to przypadkiem nie moja wina, bo zmienialam ustawienia ale nie jestem pewna czy te ustawienia maja z tym zwiazek, bo gdy je przywrocilam to sie nic nie zmienilo.
Nie wiem czy sie bawic dalej i probowac zeby wszystko mi dzialalo w takim stanie, czy po prostu tak jak wspomnieliscie kupic rozdzielacz czy przedluzacz. Ja sie na tym nie znam wiec nie wiem czy kupie to co mi sie przyda, no i czy bede miala 100% pewnosc ze to bedzie dzialac??
Rozumiem, ze kupujac przedluzacz, np. taki jak ten http://sklep.b-52.com.pl/opis.php?opisid=02343 bede musiala ciagle przekladac kabelki - to mnie jednak nie zadowala (chyba, ze juz nic innego zrobic sie nie da). Wiec najlepszym wyjściem będzie zakupienie rozdzielacza tylko, ze nie wiem dokładnie o jaki chodzi czy np. taki bedzie dobry http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66386302#photo czy moze cos takiego wystraczy http://www.arcomp.com.pl/index.php?p...&details=16360 ??
Muszka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 13:11   #6
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
tylko ten z allegro ma sens
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 20:00   #7
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Muszka
wracam do tego tematu, bo mam bardzo podobny problem tyle, ze u mnie az tak zle nie bylo. Gdy podlaczylam sluchawki do drugiego wejscia - nie bylo zadnej reakcji, natomiast gdy kabel od głosnikow podlaczylam w drugie wejscie a sluchawki tam gdzie byly glosniki - to wszystko pieknie dzialalo. Problem w tym ze po ponownym uruchomieniu komputera juz nie dziala nie wiem czy to przypadkiem nie moja wina, bo zmienialam ustawienia ale nie jestem pewna czy te ustawienia maja z tym zwiazek, bo gdy je przywrocilam to sie nic nie zmienilo.
Nie wiem czy sie bawic dalej i probowac zeby wszystko mi dzialalo w takim stanie, czy po prostu tak jak wspomnieliscie kupic rozdzielacz czy przedluzacz. Ja sie na tym nie znam wiec nie wiem czy kupie to co mi sie przyda, no i czy bede miala 100% pewnosc ze to bedzie dzialac??
Rozumiem, ze kupujac przedluzacz, np. taki jak ten http://sklep.b-52.com.pl/opis.php?opisid=02343 bede musiala ciagle przekladac kabelki - to mnie jednak nie zadowala (chyba, ze juz nic innego zrobic sie nie da). Wiec najlepszym wyjściem będzie zakupienie rozdzielacza tylko, ze nie wiem dokładnie o jaki chodzi czy np. taki bedzie dobry http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66386302#photo czy moze cos takiego wystraczy http://www.arcomp.com.pl/index.php?p...&details=16360 ??
To ostatnie powinno wystarczyć, ale tak, jak napisałem wyżej - ja miałem z tym pewne problemy. No i na Allegro, czy to w jakimś mniejszym sklepie powinnać dostać to za kilka złotych (a nawet złotówkę), a nie 15...

Co do tej "środkowej" opcji, to wydaje się to być całkiem sensownym urządzeniem. Sam sobie kiedyś prawdopodobnie coś takiego sprawię.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 20:17   #8
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A ja mam cos takiego:

IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 20:51   #9
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
IceManSpy z kad to wytrzasnoles? Bo ja potrzebuje wlasnie takie cos na kablu a nie w jednej kostce.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 21:30   #10
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez REi
IceManSpy z kad to wytrzasnoles? Bo ja potrzebuje wlasnie takie cos na kablu a nie w jednej kostce.
Kupilem to w MediaMarkt. Nie wiem ile to kosztowalo bo mi to tata kupowal. Dziala bardzo dobrze. NIe ma jakis wielkich ubytkow w dzwieku. Tylko trzeba dobrze wyregulowac glosnosc ale nie gralo glosno w glosnikach a potem jak ubierzesz sluchawki to ogluchniesz

Pozdro

Ostatnio zmieniany przez IceManSpy : 12.10.2005 o godz. 22:29
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 06:53   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bez przesady... zwykla kostka wystarczy w 99% przypadkow
oczywisice rozwiazanie zaprezentowane przez IceManSpy jest najpraktyczniejsze (kosta tyle ze na kabelkach), choc mi sie szukac nie chcialo i kupilem zwykla
a ze sie nie miescila pomiedzy innymi wtyczkami na sledziu to 1min pracy z2 scyzorykiem wyposazonym w pilke i juz sie miescila
nic na sile wszystko mlotkiem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 08:28   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
a ze sie nie miescila pomiedzy innymi wtyczkami na sledziu to 1min pracy z2 scyzorykiem wyposazonym w pilke i juz sie miescila
nic na sile wszystko mlotkiem
To mi przypomina, jak kupiłem sobie kabelek "audio" (jacki po obydwu stronach), żeby przez discmana wrzucić trochę muzyki do odtwarzacza mp3 (byłem poza domem i nie miałem dostępu do komputera). Okazało się, że ze względu na jego kształt, wtyczka nie wchodzi do końca gniazda. Pilnik + nóż + 15 minut roboty i już pasowała idealnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 11:34   #13
Muszka
Registered
 
Avatar użytkownika Muszka
 
Data rejestracji: 13.09.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 14
Muszka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w koncu mam, taki http://www.gotink4u.com/IC/items/172851.htm - na poczatku byl maly problem bo wejscie od glosnikow jest tylko jedno, a kableki az trzy (czego ojciec kupujac nie wiedzial hehe) ale jak wiadomo przy odrobinie checi wszystko da sie zrobic
Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Muszka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 13:05   #14
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko tu jest problem, bo jak chcemu sluchac na glosnikach to sluchawki tez graja.
A tak wogolen nie powinno byc ze wlaczone sa i sluchawki i glosniki. Mozna spalic wyjscie.
Jedynym takim dobrym sposobem bez nachylania sie i odlaczania jest przelacznik wyzej wymieniony
__________________
Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniany przez Kasprzak : 24.10.2005 o godz. 13:08
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 13:13   #15
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
u mnie na targu kosztuje 2 zl tylko nie taki jak wkleil ICE a ze tak powiem taki jednobrylowy
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.