Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2004, 08:31   #1
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Służba wojskowa

Witam, orientuje się ktoś do ilu lat obowiązuje słuzba wojskowa kiedys było do 28 , a ile jest teraz?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2004, 08:51   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
26 czy 27.

Ja mam kat. A i jak na razie zapomnieli chyba o mnie bo od wrześnie nie wołali żebym do WKU dostarczył im zaświadczenie że się ucze
Z tego co wiem, mają chętnych do wojska a mój rocznik był wyżem demograficznym.
Zapomnieli, nic nie chcą to i ja się przypominać nie będe
Pozdro
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2004, 09:29   #3
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z tego co sie orientowalem to dalej do 28 roku zycia sie toba interesuja. ostatnio w gazecie o tym pisali
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2004, 09:32   #4
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
do 28 roku - do końca rokukalendarzowego.
czyli jeżeli ktoś jest urodzony 1 stycznia, to do 18 grudnia może być powołany (jest 2 tygodnie na uprawomocnienie).

jeszcze jedno... :zeby:
wszyscy, którzy rozpoczną studia w przyszłym roku, będą musieli odbyć 3 miesięczne obowiązkowe przeszkolenie.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 14.02.2004 o godz. 09:38
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2004, 16:30   #5
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak się bedziesz edukowal do ukonczenia 27 roku życia to Cię nie wezmą.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2004, 17:05   #6
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
złoż rodzinę i machnij sobie bachora to też cię nie wezmą
pozdro
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2004, 17:16   #7
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
nie muszą, ludzie sami zaczynają się pchać do armii.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 19:25   #8
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja bym sie wcale nie cieszył jak by o mnie zapomniało WKU. bo kto jak nie WKU wbije do książeczki, że już rezerwa wita?
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości

darmowa muzyka

http://rtfm.killfile.pl/
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 20:07   #9
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

ani armia mnie nie potrzebuje, ani ja armii, wiec leje na to z gory na dol!

powiem Wam lepsze jaja..
mieskzam gdzie indziej, a jestem zameldowany gdzie indziej i wczesniej wysylali do mnie listy... polecone oczywiscie, gdybym poszedl na poczte i nie odebral to pani na poczcie musialaby zapisac, ze bylem i nie odebralem... ale ja wysylalem moja mame i jak moja mama widziala, ze to z WKU to mowila pani na poczcie, ze syn musi sobie sam odebrac... no i pani nie mogla zanotowac, ze bylem i nie odebralem (takie przepisy sa)... no a ja lalem dalej na to... a te barany wysylali kolejne listy z wezwaniem po bilet!
hahahaha w koncu przestali (moze kasy im szkoda bylo?) nie wiem, czy przyjezdzali na kontrole, bo mnie tam nie bylo (jak pisalem wczesniej mieszkam gdzie indziej)...
teraz jestem studentem i znowu moga mnie cmoknac w pompke... nawet nie wysylaja zadnych wezwan...
pewnego dnia sie zlitowalem i wyslalem im zaswiadczenie zwyklym listem

tak wiec... armia... pss
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 23:52   #10
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Igloo
ja bym sie wcale nie cieszył jak by o mnie zapomniało WKU. bo kto jak nie WKU wbije do książeczki, że już rezerwa wita?
no to wpiszą jak już będzie po wszystkim, po terminie na razie nie wołają, a z tego co wiem, trzeba czekać na wezwanie po którym zanosimu do WKU zaświadczenie o np. nauce. Nawet sekretarka kiedy przyszedłem po kwitek mówi, że jak nie wołali to na razie nie iść (myśle, że w błąd mnie nie wprowadziła) . Zresztą po co ta książeczka ? Żygać się chce ... 'siły zbrojne RP" i Ciapek

@Remix! i niech pocałują żabke w łapke, a co tam...
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2004, 00:45   #11
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
to jak to juz nikt nie chce zostac komandosem jak Rambo !!!

ps,uwazajcie bo arnold wysle po was babe Terminatora-te urocza blondynke
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2004, 07:08   #12
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
o mnie zapomnieli gdzies na pierwszym roku studiow (dostali papierek ze mui to kupe lat zajmie to studiowanie ) a ja sobie spokojnie studia szybko skonczylem, troche sie poobijalem, zmienilem meldunek, a potem poszedlem do WKU i dostalem pieczatke ze juz mnie nie chca (ABSOLWENTOW NIE BIORA! za wysoki poziom )
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2004, 08:17   #13
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez remix
Witam!

ani armia mnie nie potrzebuje, ani ja armii, wiec leje na to z gory na dol!

powiem Wam lepsze jaja..
mieskzam gdzie indziej, a jestem zameldowany gdzie indziej i wczesniej wysylali do mnie listy... polecone oczywiscie, gdybym poszedl na poczte i nie odebral to pani na poczcie musialaby zapisac, ze bylem i nie odebralem... ale ja wysylalem moja mame i jak moja mama widziala, ze to z WKU to mowila pani na poczcie, ze syn musi sobie sam odebrac... no i pani nie mogla zanotowac, ze bylem i nie odebralem (takie przepisy sa)... no a ja lalem dalej na to... a te barany wysylali kolejne listy z wezwaniem po bilet!
hahahaha w koncu przestali (moze kasy im szkoda bylo?) nie wiem, czy przyjezdzali na kontrole, bo mnie tam nie bylo (jak pisalem wczesniej mieszkam gdzie indziej)...
teraz jestem studentem i znowu moga mnie cmoknac w pompke... nawet nie wysylaja zadnych wezwan...
pewnego dnia sie zlitowalem i wyslalem im zaswiadczenie zwyklym listem

tak wiec... armia... pss
to się ciesz.
pamiętaj tylko, że uchylanie się od obowiązku jest karane.
przygotuj się na niespodziankę, jak pójdziesz po odroczenie.
swoją drogą, ciekawe, że żw nie przysłali po ciebie.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2004, 12:04   #14
Dinx
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dinx
 
Data rejestracji: 14.03.2003
Posty: 128
Dinx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Powalę Was na kolana - PRZEPRASZAM

Byłem w armi ( to jeszcze nie to ) i mi się bardzo podobało ( to było to ).
Przeraziłem Was ?
Powiem Wam tak - fajna przygoda . Nie trafiłem na degeneratów , dewiantów bądź innych psychopatów. Owszem były czasami różne historie , ale wszystko w granicach rozsądku i jak dla mnie normalności.
Niestety wojsko to wojsko a nie plac zabaw. Dlatego po dupie trzeba dostać czasami.
Uświadomił mi to na samym początku pewien porucznik który zapytał się po co jesteśmy w wojsu ? Czy po to aby pieścił sie z nami wychowawczy ( dawniej polityczny ) , czy po to by nauczyć się zabijać ?

Zabijać nie można współczując bądź czekając co zrobi ten drugi ... , zrozumiałem to i było mi łatwiej.

Przeżyłem fajną przygodę i czasami wspominam te chwile z pewną tęsknotą.
Pozdrawiam
Dinx jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2004, 12:18   #15
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

woitas:
1. nie pojde po odroczenie, bo mam to w dupie
2. moze i przyjechali, ale mnie tam nie bylo, a nie wiedza gdzie teraz przebywam
3. obecnie studiuje, wiec w ogole moga mnie cmoknac
4. piractwo (zarowno komputerowe, jak i drogowe) tez jest karane... i co z tego? prawo mamy dobre, ale nie ma kto tego prawa egzekwowac
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.